PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o firmy- proszę o pomoc



kindyk
23-09-2010, 13:23
Witam!

Mam pytanie, jestem na etapie planowania instalacji pompy ciepła w moim domku. Słyszałem o nich wiele dobrego i w końcu postanowiłem w to zainwestować. Zdaję sobie sprawę, że to trochę kosztuje i jestem na to przygotowany. Nie chcę brać wszystkiego, co najtańsze, bo wiem, że często to nie idzie w parze z jakością. Oczywiście też nie chcę przepłacać. Myślę, że jak zatrudnię dobrą firmę, która zajmie się instalacją pompy ciepła, to ona wszystko zrobi, odwierty, instalacje itp. I właśnie tutaj pojawia się pytanie: czy macie jakąś sprawdzoną firmę z okolic Dolnego Śląska? Mieszkam pod Wrocławiem i raczej z tych okolic chciałbym firmę (wiadomo, wygodniej, jak są na miejscu). Jeśli ktoś korzystał z takich firm, to byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

gunter
03-11-2010, 13:25
To prawda, że początkowy koszt jest dość spory, ale dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Jeśli chodzi o firmy, to jest ich coraz więcej, więc raczej nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem tego, czego szukasz. A gdzie dokładnie mieszkasz na Dolnym Śląsku? Z tego co się orientuję, to niektóre tereny tam są dość trudne, jeśli chodzi o wykonanie odwiertów i zamontowanie pomp. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie wysłanie zapytania do różnych firm i porównanie ofert. W ten sposób będziesz miał jasną sytuację. A jeśli chodzi Ci o konkretne firmy, to z tego co wiem, moi znajomi korzystali z firmy DPS i byli z nich zadowoleni. Możesz ich sobie sprawdzić i od nich też wziąć ofertę. Jeszcze była jakaś, podobno też dobra firma, ale nie pamiętam dokładnie nazwy, coś z "eko" chyba. Ale nie dam głowy czy była ona z Dolnego Śląska. Ale fajnie, że zdecydowałeś się na pompę ciepła, widzę, że coraz więcej osób zaczyna z nich korzystać:)

Liwko
03-12-2010, 07:56
Reklama, reklama, uuuu, pranie mózgu już od rana!

dekar
03-12-2010, 09:33
Jeśli ktoś korzystał z takich firm, to byłbym wdzięczny za odpowiedzi.
Poszło na priv