PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje bezpłatnej pomocy na budowe nowego domu po zalaniu z okolic Świniar...:(:(



potrzebujący13
28-09-2010, 23:49
Witam Państwa.Jestem młodym człowiekiem lat 20, rodzice 40-45lat.Nie mam żadnego doświadczenia zawodowego ponieważ przed zalaniem domu udało mi sie skończyć szkołe i znalezienie pracy jest to znikome szanse.Staram sie od paru miesięcy...W tym roku niestety nasze gospodarstwo znalazło się,u legło duzemu podtopieniu a z racji tego zę jesteśmy rolnikami nie jesteśmy w stanie odremontować domu z własnych pieniędzy...dlatego prosze o bezpłatną pomoc ludzi o dobrym sercu...Chodzi tylko o zapisanie się osób młodych które właśnie rozpoczeły pracę lub pracują i są w jednym funduszu ponad 2lata(wtedy mozęmy bezpłatnie zmienić) do najlepszego polskiego fundusze emerytanego(OFE) Osoba która sie tym zajmuje połowe swojego zysku przeznacza na remont naszego domu, a z racji tego żę nie mogę podać jakiego funduszu(brak jego zgody niestety) bardzo prosze o pomoc ludzi,nawet całych rodzin które pracują o chociaż małą konsultację z tym Panem który powie co to za fundusz i jakie są plusy...(chodzi o tylko o kilkaset podpisów, ale liczą się każde! a moi rodzice i ja będą mogli normalnie mieszkać:(((Prośbę kieruje do osób z województwa mazowieckiego oraz łódzkiego...potrzebuję tej pomocy...tel. 797384461