PDA

Zobacz pełną wersję : Kolory oklein Jezierskiego



Ania i Jędrek
29-09-2010, 07:35
:welcome:
profil wybrany - Premium Ultra, rodzaj szyby też ale nie mogę się zdecydować jaki kolor okleiny wybrać. Biorę pod uwagę: Meranti, orzech, winchester, wenge perlato (siena noce) , wiśnia antyczna (siena rosso)????
Czy ktoś z was ma okna Jezierskiego w tych oleinach?

Będe wdzięczna za wklejanie lub przesyłanie zdjęć na adres: [email protected]

Z góry dziękuję :bye:
Ania

finlandia
29-09-2010, 09:48
Rozrzut masz póki co niezły :)
Meranti (macore) i wiśnia (siena rosso) to odcienie bardzo ciepłe, wpadające w czerwień.
Orzech - średni brąz
Wenge (siena noce) to ciemny brąz.
Winchester - bardzo jasny kolor.

Ania i Jędrek
29-09-2010, 11:29
Tak wiem :rolleyes:
raczej orzech i wenge ale chciałabym zobaczyć pozostałe jak wyglądają na oknach

dachówkę mamy grafitową - actua wienerberger, kolor elewacji raczej jasny (biały + szary)

szmakoz
29-09-2010, 13:46
Ja wybralam Jezierskiego zloty dab- to jest naprawde piekny cieply odcien brązu i łatwo dobrac do niego drzwi i akcesoria w tym samym kolorze

farmi
29-09-2010, 14:08
co do kolorów Siena zapomnij raczej o pancerzu rolety a już tym bardziej o bramie garażowej- przynajmniej mi nie udało się znaleźć...

Ania i Jędrek
29-09-2010, 15:24
brama garażowa w kolorze wenge jest w Normstahl ale my i tak chcemy jasnoszarą więc to nie stanowi problemu

oczywiście nadal czekam na fotki :rolleyes:

Frostzero
29-09-2010, 17:11
Witam. Gdzie można zobaczyć kolory oklein okien Jezierskiego. Ja na stronie firmowej nie widzę w ogóle koloru winchester, o którym mowa powyżej. Jaki to jest kolor?
Ponadto na stronie tylko takie małe obrazki kolorów są, trudno cokolwiek zobaczyć. Mi by najbardziej odpowiadały okna w kolorze szarym, ale żeby miały strukturę drewnopodobną, a te Jezierskiego chyba raczej nie mają.

finlandia
29-09-2010, 17:44
Ojejej,
Grafitowy/szary dach to ostatnio norma. I jest na to kilka trendów na stolarkę:
- białe okna (dla bogatszych w białej okleinie drenopodobnej)
- szare okna (w typowych kolorach jest dwa odcienie szarości)
- bardzo jasne brązy (np. winchester)
- ciemne brązy (mahoń, ciemne orzechy itd).
Wszystkie nietypowe okleiny ma w bramach Krispol. Wiśniowski też ma dużo nowych oklein. Nie jest tak źle..
A kolory? Poszukajcie na stronach dealerów - często mają więcej zdjęć niż na firmowej..

Podam link narzędzia do "kolorowanek" - znalazłem ten link w jakimś (;) innym miejscu w sieci i może salon z Kielc się nie pogniewa:
http://www.markoweokna.eu/konfigurator/konfigurator.html

Frostzero
29-09-2010, 18:03
O! świetna kolorowanka! Dziękuję bardzo!
Biała okleina drewnopodobna ... tak to jest chyba właśnie to co mi się podoba najbardziej. Dla mnie zupełnie odpadają wszelkie brązy, ewentualnie na wchodziłaby w grę okleina w kolorze bardzo jasnego drewna.
Antracyt ewentualnie, ale obawiam się, że od wewnątrz może to nie wyglądać zbyt ciekawie. Nie mogę z kolei jak na razie znaleźć zdjęć z oknami w tym kolorze, żeby było już urządzone wnętrze, żeby mieć jako taki pogląd.

ketiw86
03-10-2010, 11:35
krispol ma cała palete barw ale jak to bedzie jakis nietypowy kolor to trzeba liczyc sie z doplata
najlepiej własnie udac sie do dilerów bo w salonach jak nie na wystawkach to pewnie maja jakies fotki z wykonanych juz robót i zawsze mozna zobaczyc i oceniec ja byłem za winchesterm choc teraz jest jeszcze jasniejszy ale mimo to i tak mi sie podoba

finlandia
04-10-2010, 09:51
No tak...
Jezierski puszcza nietypowe okleiny bez dopłat, człowiek się na nie skusi.. ale potem to potrafi kosztować trochę więcej, np. przy bramie..

ketiw86
05-10-2010, 11:03
dlatego warto przemyslec wszystko wczesniej dokładnie choc krispol równeiz bardzo poszerzył swaja kolorystyke w standardzie wiec nie powinno byc problemu no chyba ze kolor to purpura:)

Użytkownik_Drzwi
01-11-2010, 17:10
Witam

Ja może z innej beczki ale chciałbym aby nikt już sie nie naciął na firmę Okna MRÓZ będąceg salonem firmy Jezierski.
Kupiłem u nich drzwi aluminiowe z wypełnieniem Adeco. Drzwi wyceniono na 8600 zł a zamocowano w nich chiński zamek który po dwóch latach się zepsuł (połamał). Wiem to na 100% ponieważ musiałem go wymontować i biegałem z nim (zamkiem) po sklepach. Zaden nie pasuje trzeba wiercić dzrwi żeby zainstalować nowy.

Ponieważ nie bardzo mam czas śledzić forum każdy kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej 609-846-284

finlandia
02-11-2010, 09:44
Jeśli to drzwi Jezierskiego to zamek masz raczej na pewno z Winhausa. Do aluminium są specyficzne blachy czołowe i raczej nie są to zamki dostępne w byle sklepie. U moich sąsiadów w "żelaznym" jest mierne zaopatrzenie a w tym 70% chińszczyzny, ale za każdym razem pytając o coś nietypowego słyszałem że przynoszę jakieś "chińskie wynalazki" - taka metoda obronna sprzedawcy. Przestałem tam chodzić.

Poza tym.. coraz trudniej mi znaleźć akcesoria produkcji europejskiej...