PDA

Zobacz pełną wersję : elektryk trójmiasto- instalacje, awarie,przeróbki , odkurzacze centralne



waldoch
29-09-2010, 22:11
Witam. Chciałbym zaoferować swoje usługi w zakresie prac elektrycznych. Od dłuższego czasu wykonuję instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, sklepach, halach itp. według konkretnych projektów, lub ustaleń z klientami.
Doświadczenie zdobyłem wykonując wiele rozbudowanych instalacji, poprzez współpracę z projektantami wnętrz oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach dotyczących wszelkich innowacji w elektryce.
Gwarantuję szybko, solidnie wykonaną pracę, oraz bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie wykonanej przeze mnie instalacji. Największą rekomendacją są zdjęcia wykonanych przeze mnie prac, oraz pozytywne opinie klientów którzy mieli okazję ze mną współpracować.

Poza nowymi instalacjami zajmuję się również:
• usuwaniem usterek , awarii i modyfikacjami istniejących instalacji
• wymianą tablic bezpiecznikowych
• montażem odkurzaczy centralnych.
• Instalacjami alarmowymi, sieci komputerowych i TV


Budowę kończę przygotowaniem dla klienta płytki zawierającej zdjęcia instalacji, oraz opis bezpieczników w rozdzielnicy głównej, a w razie potrzeby pomiarami odbiorowymi.


Na terenie trójmiasta i okolic oferuję darmowa wycenę.
zadzwoń umów się na spotkanie a napewno przygotuje dobrą cenowo ofertę!!!!

Pytania proszę kierować na maila : [email protected] lub tel. 0502-791-800 begin_of_the_skype_highlighting**************0502-791-800******end_of_the_skype_highlighting Zainteresowanym mogę podesłać więcej zdjęć moich prac .

adammk2
17-07-2018, 01:49
Solidny elektryk https://elektryktrojmiasto.pl do instalacji awarii.