PDA

Zobacz pełną wersję : 40-lecie ślubu



magpie101
05-10-2010, 14:27
Dostalismy dzisiaj zaproszenie na 40-lecie slubu do mojej chrzestnej i mam problem z prezentem. Nie chce kupowac nic praktycznego, do domu nic im sie nie przyda, bo wszystko maja. Bardziej bym chciala dac pamiatke ale pomyslu brak.
Moze cos podpowiecie :).

Zbigniew100
05-10-2010, 14:54
Gdzieś spotkałem się z ładnym zdjęciem /portretem wykonanym na fotoshopie, coś ala obraz.

kamykkamyk2
06-10-2010, 18:27
A może zrzuccie się w kilka osób na jakąś wycieczkę, wyjazd..

magpie101
06-10-2010, 22:45
Na wszystko typu zrzutka, portret jest za malo czasu.
Zaproszenie dostalismy wczoraj telefonicznie, impreza w niedziele.
Nadal pomyslu brak.

gabula
07-10-2010, 10:58
Skoro jest tak mało czasu, a jubilaci wszystko mają,to czy nie wystarczy jakiś fajny kosz z łakociami jak tutaj na przykład http://www.maduro.pl/index.php?activity=list&module=catalog&lang=pl

amalfi
07-10-2010, 12:02
Moja znajoma kiedyś kupowała rodzicom nocleg w hotelu w apartamencie dla nowożeńców. jakieś szlafroczki w serduszka i inne bajery tam były plus kolacja. ;)

A z tańszych: w winiarniach mają usługę grawerowania butelek z alkoholem. Mozna zamówić aby mogli zostawić na pamiątkę i wypić w następną rocznicę, albo od razu, a butelka na pamiątkę. Można do tego dorzucić jakiś fajny zestaw: korkociąg plus korek plus termometr (są takie)

amalfi
07-10-2010, 12:13
40 rocznica to rubinowe gody. Można też iść w tym kierunku i kupić biżuterię rocznicową z rubinami (srebro z rubinem nie jest drogie). Na przykład zawieszka i spinki do mankietów albo jakiś inny zestaw typu dwie srebrne obrączki z rubinami ( to chyba nawet lepsze). Skoro wszystko mają, to bym postawiła na coś zabawnego, ale z klasą.

magpie101
07-10-2010, 15:45
Dziekuje za pomysly Wszystkim :), dopiero jutro wyjde do miasta na chwilke to moze wykorzystam jeden z pomyslow.

EZS
07-10-2010, 19:21
Jeżeli wierzący to ikona. Nie oryginalna, bo sa bardzo drogie (a może?) albo kopia. Można zobaczyć w jakimś sklepie z antykami. Piekne były na allegro - sprawdź, może będzie blisko i da się odebrać. Ja taką kupiam rok temu dla cioci - bodajże koło 200 zł zapłaciłam, widziałam, że się cieszą.

Tedii
07-10-2010, 22:15
Bilet na przedstawienie/koncert/kabaret.
Relaksujący masaż tajski dla dwóch osób (ok.100 od łeba).

amalfi
08-10-2010, 21:28
No i co kupiłas?

magpie101
09-10-2010, 10:21
No i co kupiłas?


Kupilam piekna patere do duzego tortu/a (nie wiem jak to sie pisze), jest na srebrnej podstawie szklana, obrzeze wykonczone perelkami szklanymi. Do tego srebrna listwe, na ktorej wisi 9 pojemnikow przyczepionych na magnes, mozna to postawic lub powiesic. Gdy zobaczylam te pojemniki to olsnilo mnie, ze oni przyprawy maja w plastikowych pojemniczkach, wiec to powinno im sie spodobac (mojemu mezowi bardzo sie podobalo i tylko czekalam, az powie zeby nam kupic :)).