PDA

Zobacz pełną wersję : OKMAR PLASTIK BIELSKO czy ALBUD BIELSKO



siwy_bb
06-10-2010, 11:44
Witam.Jestem w trakcie wymiany okien w mieszkaniu przez spółdzielnię mieszkaniową.Do wyboru mam 2 firmy.ALBUD i OKMAR PLASTIK.ALBUD korzysta z tego co się orientuję z systemu VEKA, a OKMAR z Aluplast.Cena wymiany mniej więcej podobna,bo część kosztów pokrywa spółdzielnia.Chciałbym się dowiedzieć od was, którą firmę warto wybrać.Chodzi mi o solidne wykonanie i jakość oferowanych produktów przez obie firmy.
Z góry dziękuję i pozdrawiam "siwy_bb"

Dareckyy
06-10-2010, 12:30
Ja wybrałem okna z OKMARU na profilu Aluplasta, ale tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia na tym poziomie cenowym. Tak, czy inaczej różnica pomiędzy oknami PVC z szybą zespoloną a starymi oknami drewnianymi jest kosmiczna. Ja dopłaciłem jakieś grosze do takiej poprzeczki z PVC zmniejszającej światło okna w jednych oknach i drzwiach balkonowych, które wcześniej dochodziły mi prawie do samego sufitu po to, aby móc zamontować karnisze nad oknami, a nie do sufitu. Dopłaciłem również do nowych parapetów PVC. Montaż OK, okna również OK. Użytkowałem je przez 3 lata, bo potem sprzedałem mieszkanie. Wymieniaj jak najszybciej przed zimą :)