PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam Dekor Plus



Jolanta78
08-10-2010, 16:16
Witajcie, wiem jak to jest szukać kogoś komu można "powierzyć" swoje 4 kąty. Po kilku tygodniach!!! poszukiwań solidnej firmy, rozmów, negocjacji i analizowania zachowań ;) w końcu udało mi się znaleźć Złoty Środek na mój problem, a raczej na potrzebę przeprowadzenia remontu w mieszkanku. No i udało się. Serdecznie polecam Firmę Dekor Plus, Pana Darka tel. 793 230 316, uczciwych, solidnych i sprawnych fachowców, którzy mało że poprawili wszystko co udało się innym napsuć. Podpowiedzieli wiele ciekawych rozwiązań. Gdybym wcześniej na nich trafiła zaoszczędzilibyśmy wiele czasu i stresu. Wykonują wszystkie prace związane z remontem zaczynając od hydrauliki, kładzenia płytek, wykonywania gładzi na ścianach/sufitach, elektryki ... po malowanie wnętrz itp. Wszystkie prace wykonywane są czysto i solidnie. W skali od 1 do 10 ja zdecydowanie z czystym sumieniem daję 10+ i polecam Dekor Plus, bo to naprawdę fachowcy. Bezpośredni kontakt do Pana Darka 793 230 316

Warszawa i okolice

azakrzew
11-11-2010, 20:19
Pani Jolu78, nie mogę wysłać do Pani wiadomości na priv, ale bardzo proszę o kontakt w sprawie ewentualnej współpracy