PDA

Zobacz pełną wersję : wykończenie mieszkania 57 m2 - koszt



skarla
15-10-2010, 09:25
Witam
To mój debiut na forum, chociaż obserwuję je już od ok 2 lat. Przyszła i na mnie pora jeśli chodzi o konkretne rozwiązania, a nie tylko podziwianie pracy innych forumowiczów.
Za jakiś czas będę miała do wykończenia 57 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim (Białystok). Próbuję zorientować się ile może chcieć fachowiec za jego wykończenie wykończenie.
Chodzi głównie o:
- ułożenie gresu – w sumie kuchnia + przedpokój to ok 12-13 m2
- zrobienie całej łazienki 4 m2 (tzn. gres na podłogę, glazura do wys 130-140 cm, montaż stelaża + wc, montaż wanny, zlewu, baterii, sufit podwieszany + oświetlenie, malowanie nad glazurą
- sufit podwieszany nad kuchnią – ok 4 m2
- ewentualnie gładź na ściany w całym mieszkaniu + malowanie (jest opcja, że zrobimy to sami, ale wolałabym wiedzieć na co powinnam być przygotowana)

Z góry dziękuję za sugestie

jar.os
22-10-2010, 19:33
dostałaś odpowiedż na GAZETA PL FORUM

skarla
25-10-2010, 13:42
Dzięki, widziałam już.
Może ktoś jeszcze się wypowie?

maikel1001
26-10-2010, 20:19
Witam
To mój debiut na forum, chociaż obserwuję je już od ok 2 lat. Przyszła i na mnie pora jeśli chodzi o konkretne rozwiązania, a nie tylko podziwianie pracy innych forumowiczów.
Za jakiś czas będę miała do wykończenia 57 metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim (Białystok). Próbuję zorientować się ile może chcieć fachowiec za jego wykończenie wykończenie.
Chodzi głównie o:
- ułożenie gresu – w sumie kuchnia + przedpokój to ok 12-13 m2
- zrobienie całej łazienki 4 m2 (tzn. gres na podłogę, glazura do wys 130-140 cm, montaż stelaża + wc, montaż wanny, zlewu, baterii, sufit podwieszany + oświetlenie, malowanie nad glazurą
- sufit podwieszany nad kuchnią – ok 4 m2
- ewentualnie gładź na ściany w całym mieszkaniu + malowanie (jest opcja, że zrobimy to sami, ale wolałabym wiedzieć na co powinnam być przygotowana)

Z góry dziękuję za sugestie

Trudno tak ocenić bez pełnych danych. Region też ma wpływ na ceny. Ale tak na oko między 10k a 20k. O dokładną wycenę będziesz musiała poprosić kilka ekip które po oględzinach i ustaleniu szczegółów przedstawią oferty.