PDA

Zobacz pełną wersję : rolety zewnętrzne i brama garażowa - porównanie



ekmir
16-10-2010, 20:34
Jakie okna (+ rolety zewnętrzne) proponujecie do nowego domu?
Jakie macie doświadczenia z roletami (ster. elektrycznie) portos i krispol?
Co sądzicie o bramach garażowych Krispol?

ketiw86
17-10-2010, 14:43
portos ponoc sie poprawił znacznie a cenowo jest chyba tanszy od krispola
ale polecił bym bardziej krispol bo wiem ze tam nie ma problemów i rolety sa b.dobra
o bramach był juz temat do porównywania ale widac ze nie chce ci sie szukac
ja mam krispol i jest super wybór tez spory ,jak bierzesz z silnikiem to bierz szyne z paskiem

ekmir
17-10-2010, 21:21
Szukam, szukam ...
i mam wątpliwości i pytam.
Akurat mam tańszą ofertę z Krispola.
Zastanawiam się również nad roletami z moskitierami - masz jakieś doświadczenia?

ketiw86
18-10-2010, 09:45
rolety z moskitierami w puszce - powiem tak,ja bym nie brał.
bardziej opłaci ci sie chyba zamówic osobno gdzies moskitiere wybierasz osbie w domu okno na które chcesz jak masz podzielone to napewno wystarczy na jedna połówke która sie bedzie uchylac . do moskitiery daja taki sznureczek za który ciagniesz aby opuscic ,ja bym nie chcial aby mi cos w oknie dyndało jak wahadło :)
mozna to odczepic bo jest tylko zawiazane na pentelke ale teraz problem czy siegniesz z podłogi aby złapac dolna listwe moskitiery. moskitiera jest nawinieta na takim wałeczku w puszce który ja naciaga i jak cos ci sie stanie to tez trochee zabawy aby to naprawic a napewno firmy sobie policza za wymiane . jak ci dziecko gdzies zachaczy albo cos sam zrobisz to musisz liczyc ze w reklamacji ci tego nie uwzglednia bo to odrazu jest wymiana. a taka zakładana osobno jest w ramce masz blaszki do załozenia i trwa to dosłownie minute.
napewno znajda sie osoby za takim rozwiazaniem ale jak dla mnie nie ma szału.

ketiw86
18-10-2010, 09:47
a i jak masz tansza oferte z krispola to nawet sie nie zastanawiaj
jak dla mnie nr1

ekmir
18-10-2010, 10:16
Oferta na rolety i bramę jest tańsza ale na okna drożasza - jest to oferta wiązana i w sumie inna firma z portosem jest nieco tańsza.

ketiw86
18-10-2010, 10:40
a to tez róznie bywa bo moze na oknach ci dali upust dodali na roletach albo odwrotnie wiec nie ma co porównywac.
a okna jakich firm do odpowiednich rolet?

ekmir
18-10-2010, 12:58
pozbud - krispol
urzędowski - portos
okna drewniane 3-szybowe

ketiw86
20-10-2010, 13:14
o drewnianych sie nei wypowiem

ekmir
20-10-2010, 14:22
A moze Ktoś inny ma drewniane lub ma jakieś spostrzeżenia

ekmir
03-11-2010, 07:21
Brak spostrzeżeń :(

ekmir
07-11-2010, 13:06
ja mam krispol i jest super wybór tez spory ,jak bierzesz z silnikiem to bierz szyne z paskiem

O co chodzi z tą szyna z paskiem?

Smolik
07-11-2010, 14:11
Pewnie z paskiem bo cisza w garażu a łańcuch czasem da znać o sobie