PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji



17-05-2003, 12:00
Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego architekta wnętrz?
Sprawa dotyczy nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2. Ile warta jest taka usługa?

Rafał
18-05-2003, 18:23
Witam
Jaki byłby zakres prac projektowych i czy wykonastwo z nadzorem autorskim. Jaki jest szacunkowy budżet wykończenia.
Jestem architektem wnętrz aczkolwiek obecnie zarobiony.
Mam kupe znajomych z branży więc chętnie kogoś polecę.
Rafał

18-05-2003, 22:48
Mieszkanie jest dość proste w układzie:
- po wejściu do mieszkania jest prosty przedpokój z wnęką
na szafę po lewej stronie zaraz za drzwami
- zaraz za szafą jest wejście do sypialni (w której narazie
nie planuje nic oprócz szafy ubraniowej, dużego łóżka
i stolików nocnych po obu stronach)
- z korytarza w prawo jest łazienka (której rozkład
mam praktycznie obmyślony)
- na wprost pokój dzienny połączony z kuchnią po prawej stronie
(która jest "za" kuchnią)

Oto mniej więcej co oczekiwałbym od architekta wnętrz:
- zweryfikowanie obecnego stanu funkcjonalnego przestrzeni
(układ ścian jest chyba okej, ale praktycznie wszystkie
działowe są przesuwalne, więc jeżeli okaże się że dzieki
jakiejś zmianie funkcjonalność wzrośnie w sposób istotny,
to można będzie tak zrobić)
- projekt rozkładu wyposażenia: sypialnia, łazienka,
kuchnia, pokój dzienny. przy czym w sypialni jak już
pisałem za dużo rzeczy nie będzie, a łazienkę mam już
dość dobrze przemyślaną. otwartym tematem jest kuchnia+pokój
dzienny - nie mam jeszcze na to koncepcji; ale wiem
mniej-więcej co bym chciał żeby tam się znalazło.
- rozkład punktów: elektrycznych, tv/tel, wentylacyjne,
przyłączy sanitarne, itd..
- dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych do
wszystkich pomieszczeń
- dobór oświetlenia (ciekawego) do wszystkich pomieszczeń
- wskazówki dt mebli i elementów wyposażenia
- wskazówki dt detali dekoracyjnych

Jeżeli chodzi o nadzór autorski to nie wiem - w zależności co będzie tańsze - czy przygotowanie dokumentacji w takim zakresie, aby dowolna ekipa mogłaby to sama wykonać (sposoby montazu, kolejność prac, itd..) czy właśnie nadzór. Być może potrzebował będę również nieco pomocy przy samym zakupie niektórych materiałów (np. glazura, terakota, klepka/panele).

Jeżeli chodzi o budżet wykończenia, to niestety w chwili obecnej
będę mogł zrobić tylko to, co jest niezbędne na tym etapie, aby
się wprowadzić (sam zakup mieszkania lekko mnie spompował finansowo :smile:.
Więc w pełni, to planuję narazie zrobić tylko kuchnię i łazienkę.
Zrobię też ściany i podłogi w całym mieszkaniu, zamontuję szafy
w przedpokoju i sypialni. Z mebli nie planuję narazie nic więcej
prócz łóżka, jakiegoś stołu do jedzenia i kanapy w pokoju dziennym.

Wstępnie liczę na wykończenie: 20k - kuchnia, 20k - łazienka,
20k - pozostałe rzeczy o których wspomniałem powyżej + jakieś
pierdoły dodatkowe. Dla niektórych to niewiele, ale dla mnie
dość dużo, dlatego nie chce "popsuć" sobie mieszkania projektując
go samodzielnie (na czym się po prostu nie znam).

Więc ile biletów Narodowego Banku Polskiego będę musiał
oddać architektowi za w/w zakres, tak mniej więcej?

Rafał
19-05-2003, 08:32
posłałem do architektów opis
podaj jakiś kontakt

INGA
17-09-2004, 18:50
Witam

poszukuję sprawdzonego i dobrego architekta wnętrz. Mam na myśli profesjonalist/kę, który/a:
- ma doświadczenie w projektowaniu wnętrz domów (nie mieszkań; w przypadku domów należy jeszcze przecież pamiętać o instalacjach typu gaz, elektryka itp.)
- ma dobre pomysły, lecz także wsłuchuje się w pomysły klienta
- nie jest bardzo drogi/a
- ma zaprzyjaźnionych specjalistów, z którymi współpracuje (ludzi umiejących zrobić np. meble do kuchni, lecz za 50% ceny tych z pięknego salonu sprzedaży itp.)

Będę wdzięczna za ewentualne namiary oraz kilka słów na temat doświadczeń ze wspólnie zrealizowanych projektów.

Pozdrawiam wszystkich w tak piękną pogodę! :D
Inga

17-09-2004, 21:52
Za wyjątkiem kuchni projektuję wszystko sama, bo jakoś nie wyobrażam sobie, zeby ktoś idealnie wstrzelił się w mój gust, a wykończeniówka to dla mnie 100% wartości stanu surowego zamkniętego.
Już na etapie wykonywania indywidualnego projektu, w którym i tak architekt robił wszystko po mojemu, miałam w głowie każdy szczegół budowanego domu, ale wymagało to ode mnie przejrzenia milona ofert, katalogów, prezentacji komputerowych itp.Tylko że ja to uwielbiam. Jeżeli jednak to nie Twoja działka, albo brak Ci czasu, projektant konieczny, ale radziła bym Ci określenie stylu wnętrz, a potem poszukanie projektanta z polecenia, który też lubi dany styl.Czasami projektanci mają bowiem zupełnie inny gust i albo będą Ci coś narzucac, albo nie będziecie nadawać na jednej fali.
Mnie się udało np. z łazienkami, bo projektantka miała bardzo podobny gust i pokazała mi najciekawsze modele białego montażu.resztę wymyśliłam sama.I nic mnie to nie kosztowało, bo tam kupię i tak wyposażenie łazienek.
Mam nadzieję,że ktoś z forumowiczów Ci pomoże, tylko skąd Ty jesteś?
Pozdrawiam

INGA
18-09-2004, 19:05
OOps! Naturalnie zapomniałam podać skąd jestem :) Tyle, że to mój był mój Forumowy debiut.

Inga z Warszawy

18-09-2004, 19:08
Jak na debiut, to super Ci poszło.Bo ja ani się nie zalogowałam, tylko wystąpiłam jako gość, w dodatku powtórzyłam cały poprzedni post.
A ty ledwo zaczęłaś, a już nowy temat. No No ..idziesz jak burza :D :D :D

akinom
12-12-2004, 19:15
prosze o namiarki na architekta wnętrz.
Chodzi mi o pomoc w aranżacji - kuchni, salonu, przedpokoju, sypialni, łazienki (bez przestawiania scian - to juz mamy za sobą)
Jestem z Warszawy.

PS. może być student ASP.

dobrzykowice
12-12-2004, 20:30
Spróbuj skontaktowac się z autorka tego wątku http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6739 :)

może CI pomoże, też jest z Warszaway :)

mwdesigner
28-12-2004, 15:34
bardzo chętnie podejmę sie aranżacji wnętrza, poproszę o kontakt [email protected]

ania.mor
02-08-2005, 11:38
Szukam pilnie sprawdzonego architekta wnętrz w okolicach Warszawy (a dokładnie Kanie Helenowskie k/Pruszkowa).
Mój adres: [email protected] lub na priva.

Kamyczek
05-08-2005, 08:53
mam bardzo niewiele czasu na poszukiwania. Jeśli macie namiary na kogoś sprawdzonego, sensownego dajcie znać proszę!

mail:[email protected]

Bastet
30-12-2005, 20:05
Spróbujmy wymienić się doświadczeniami z dobrymi architektami za rozsądną cenę :) Aktualnie szukam (w warszawie), oglądałam wiele stron i szczerze mówiąc nie mogę znaleźć czegoś co by mnie naprawdę zainteresowało. Ceny to od 50zł do ponad 200zł za metr.
Wydaje mi się że za cenę 100zł można znaleźć kogoś sensownego - 4 lata temu płaciłam 80zł (bez rysunków kolorowych ale z nadzorem), niestety Pani już nie projektuje.

Krupiarz
10-01-2006, 18:16
Witam,
Coś ciężko z tymi architektami/projektantami wnętrz w W-wie.
Ja również poszukuję i dołączam się do prośby.

Jeżeli moglibyście kogoś otwartego na współprace, kompetentnego, sprawdzonego a przy tym nie za drogiego polecić z okolic połudna W-wy byłbym wdzięczny.

Może ktoś się orientuje ile średnio trzeba wydać na taką przyjemność i co cena obejmuje? Z góry dzięki za info.


Pozdrawiam

Irma
10-01-2006, 18:57
Jeżeli moglibyście kogoś otwartego na współprace, kompetentnego, sprawdzonego a przy tym nie za drogiego polecić z okolic połudna W-wy byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
co to znaczy z południa warszawy?

Krupiarz
11-01-2006, 07:45
Witam,
No raczej nie z Krakowa :-(
Buduję ok. 30 km od centrum W-wy na południe i poszukuję kogoś najchętniej z południowych okolic samej W-wy lub niedaleko spoza W-wy z kierunku południowego.

Pozdrawiam

Irma
11-01-2006, 09:54
wiem, ale pochodze z garwolina i byc moze moge ci polecic kogos:)
kto mieszka blisko Ciebie i jest z wyksztalcenia architektem. Ew. byc moze sama moglabym to zrobic, bo do Garwolina sila rzeczy czesto przyjezdzam. Dlatego o to pytałam.



Witam,
No raczej nie z Krakowa :-(
Buduję ok. 30 km od centrum W-wy na południe i poszukuję kogoś najchętniej z południowych okolic samej W-wy lub niedaleko spoza W-wy z kierunku południowego.

Pozdrawiam

fotrzyk
11-01-2006, 12:30
Architekt wnętrz do stworzenia miejsc "z duszą". Polecam, jesteśmy w trakcie inwestycji i współpraca jest super. Ekipa odpowiedzialna, jakość instalacji, wykończeń bez zarzutu. Namiary: Wojciech Wasilewski , [email protected]

carringtontomas
12-01-2006, 00:04
Architekt wnętrz do stworzenia miejsc "z duszą". Polecam, jesteśmy w trakcie inwestycji i współpraca jest super. Ekipa odpowiedzialna, jakość instalacji, wykończeń bez zarzutu. Namiary: Wojciech Wasilewski , [email protected]

a jak wygląda sprawa ceny za projekt?
i czy w grę wchodzi sam projekt, czy tez doradzają w kwestii materiałów i miejsca ich zakupu?

fotrzyk
12-01-2006, 09:52
Cena 120pln/m - projekt, cena za nadzór i zakupy do ustalenia, ale załatwione jest wszystko: wybór, zakupy,dowóz (oczywiście jesli ktos chce (my chcielismy :lol: ). Architekt jest z Warszawy, a ekipa z Mazur.

Irma
12-01-2006, 10:06
Cena 120pln/m - projekt, cena za nadzór i zakupy do ustalenia, ale załatwione jest wszystko: wybór, zakupy,dowóz (oczywiście jesli ktos chce (my chcielismy :lol: ). Architekt jest z Warszawy, a ekipa z Mazur.
chyba sie przeniose do Stolicy:)
fajna cena

asawiec
17-01-2006, 13:39
W Krakowie za projekt, ( w tym instalacji-oświetlenie, gniazdka, hudraulika), spotkania do bólu- ile trzeba , wizyty w sklepach celem wyboru materiałów, wyposażenia itd ( kilka wyjść) nadzór autorski ( 10 wizyt wliczone- reszta ryczałtem) zapłaciłam 7 tys netto ( powierzchnia ok 135m2)- Współpracy jeszce nie zakończyłam, ale jak do tej pory jestm z efektów zadowolona

Irma
17-01-2006, 13:53
W Krakowie za projekt, ( w tym instalacji-oświetlenie, gniazdka, hudraulika), spotkania do bólu- ile trzeba , wizyty w sklepach celem wyboru materiałów, wyposażenia itd ( kilka wyjść) nadzór autorski ( 10 wizyt wliczone- reszta ryczałtem) zapłaciłam 7 tys netto ( powierzchnia ok 135m2)- Współpracy jeszce nie zakończyłam, ale jak do tej pory jestm z efektów zadowolona

Szczerze: to trafilas tanio nawet jak na Kraków, ale pamietam, ze kilka lat temu tez jeszcze zgadzalam sie na takie ceny.

Joantryb
26-03-2006, 10:32
solidnego z okolic Warszawy

mszczucki
29-03-2006, 14:22
chętnie podejmę się tematu i zapoznam ze szczegółami

M&A PRACOWNIA PROJEKTOWA
Michał Płonka
602 821 038
[email protected]

gieroy
26-05-2006, 13:29
Witam. Nieubłaganie zbliża się termin odbioru mojego nowego mieszkanka (62m; odbiór - połowa lub koniec czerwca). W związku z tym chętnie skorzystałbym z pomocy osoby, która za rozsądne pieniążki pomoże zrealizowć moją wizję mieszkania. Na tych 62 m zamierzam urządzić się w miarę przytulnie nie wydając majątku na wykończenie, ale nie rezygnując też z dobrych jakościowo materiałów. Zakładam wydanie ok 40000 PLN na wykończenie (w tym aneks kuchenny z AGD). Wiele naczytałem się o nierzetelnych ekipach i mam obawy aby takich "fachowców" zatrudnić u siebie. Więc chętnie skorzystam z poleconych ludzi. A tak w ogóle, czy myślicie, że można za takie pieniądze wykończyć to mieszkanie. Czekam na ewentualne opinie.

bobo30
26-05-2006, 19:49
kolega na mieszkanie 60m2 wydał około45 tyś, na wykończenie
moge Ci polecić ekipe na której naprawdę mozna polegac, bardzo solidni, dobrzy fachowcy, poszłona priv, robili wykonczeniówke u mnie, łazienki na gotowo, gresy, wylewki samopoziomujące, malowanie, moge tylko pochwalic

Nefer
26-05-2006, 19:51
A ja polecam panią architekt wnętrz - zajrzyj do dziennika (w podpisie) ale nie wiem skąd jesteś...

gieroy
27-05-2006, 09:59
Dzięki Bobo30 i Nefer. Chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi. Nefer- mogę poprosić o kontakt do Pani architekt - obecnie też Warszawa. Jeszcze raz wielkie dzięki
:)

arkadiusz
01-12-2006, 22:08
Ile kosztuje projekt aranzacji wnetrza? Bo slyszalem ze w Warszawie i okolicach jest to 10-15 tys PLN. Czy to prawda? Ile Wy placiliscie?

mikopiko
20-04-2007, 17:06
Jestem na tym etapie, że wypadałoby się rozejrzeć za architektem wnętrz.
Macie sprawdzonego?
polećcie kogoś a przy okazji będzie to dobra ściąga dla potomnych... :wink: :D .
liczę na was :D
pzdr

mikopiko
20-04-2007, 17:10
wymieńmy się doświadczeniami ..tymi dobrymi i złymi..bo słyszałam , że takowe też się zdarzają... oby nieczęsto.
Możemy uczyć się na błędach i nie popełniać podobnych :-? :lol:

Souaveck
08-05-2007, 19:18
Witam

Czy ktos korzystał może z usług www.lampeluna.com przy projektowaniu wnetrz, i mógłby podzielić sie wrażeniami?
Byc moze znacie tez jakiego naprawde dobrego architekta wnetrz w Warszawie godnego polecenia? Na razie moj wybór padł na w.w. firme, ale chcialbym mieć porownanie lub jakies info ze wspolpracy zanim definitywnie sie zdecyduje.

Pozdrawiam
Souaveck

danap
08-05-2007, 20:55
tej firmy niestety nie znam...
mój arch. nie jest co prawda z w-wy ale wiem że jest bardzo mobilny i nawet teraz robi jakąś inwestycje w stolicy. niektóre z jego pomysłów sa w moim dzienniku.

Agawa*
17-08-2007, 12:15
Szukam sprawdzonego architekta wnętrz. Proszę o jakieś namiary.
Fotki z realizacji też mile widziane :wink:

gusia80
17-08-2007, 21:25
zajrzyj tutaj:
http://www.studio.mdom.pl/index.php/realizacje
nie mam pojecia jak robią, ale fotki bardzo mi się podobają...

Agawa*
20-08-2007, 11:01
Dzięki gusia, fotki robią wrażenie :o

Ale jakiś nie chce mi się wierzyć, że nik nie korzystał z porad architekta. :cry:

xdotka
20-08-2007, 12:40
Było o tym już trochę, może poszukaj

Mufka
20-08-2007, 12:43
zajrzyj tutaj:
http://www.studio.mdom.pl/index.php/realizacje
nie mam pojecia jak robią, ale fotki bardzo mi się podobają...
Eh, ale mam spaczony gust, nic mi sie nie spodobalo z tych propozycji, a niektore sa wrecz koszmarne :o :o :o :o :o dla mnie oczywiscie

KamilaWr
20-08-2007, 13:25
wiecie gdzie można kupic takie żaluzje, bardzo mi się spodobały http://www.studio.mdom.pl/index.php/realizacje/domy/dom_2__1

zatom
04-01-2008, 08:43
Temat jasny. Timing prac - pierwsza połowa roku.
Może polecicie kogoś sprawdzonego. Zapraszam też samych architektów do bezpośredniego zgłaszania się do mnie. Dom będzie miał ponad 200 m, z czego ok. połowę chcę powierzyć architektowi.
Preferuję styl nowoczesny, prosty....

zatom
16-01-2008, 14:07
Cisza, w sumie dziwne jak na W-wę....

michael1
21-01-2008, 18:09
Witam
zapraszam do współpracy , jesteśmy architektami z Krakowa , przykłady naszych prac można oglądać na stronie www.nowoczesnewnetrza.net
Mamy doświadczenie w pracy na odległość . Cena za komleksowy projekt wnętrz (rozrys posadzek, rozwinięcia ścian i sufitów , kolorystyka , opis materiałów i miejsca gdzie można je dostać , projekt elektryki , profesjonalne wizualizacje ).
Więcej przykładów ostatnio realizowanych moge przesłać na maila .
W razie zainteresowania naszą ofertą proszę kontaktowć się na adres e mail [email protected]
Serdecznie pozdrawiam Wielecki Michał

mcmagda
17-03-2009, 21:23
Nie wiem jak dokładnie to forum działa, ale najwyżej mnie przesuną - znalazłam tylko dwie rekomendacje dot. projektantów wnętrz (Nefer) i p. Arka (Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724)) na ogólnym temacie.

Czy może ktoś inny ma jeszcze kogoś do polecenia?

AskaK
15-04-2009, 10:26
Ja mam niestety tylko kogoś, kogo stanowczo ODRADZAM:

biuro A&Z projekt na Bartyckiej - sprzedaż projektów oraz adaptacja, plany zag.działki itp. Prowadzi je Anna Wiśniewska.
TRAGEDIA! Straciliśmy przez nią mnóstwo czasu i nerwów!
Ta osoba nie ma żadnych uprawnień, jest tylko pośrednikiem i to co jej się zostawi, przekazuje dalej architektowi (Marek Skrzyński - również odradzam!). Bierze za to kupę kasy, a nawet przekazać zlecenia nie potrafi dobrze!
Dała architektowi złe informacje i na projekcie zagospodarowania działki wrysował dom TYŁEM DO DROGI!!!
Nie wspomnę już o tym, że belki stropowe architekt ułożył nad oknami i teraz wykonawca będzie się nieźle głowić, jak to zrobić żeby wszystko nie runęło.

karim
25-06-2009, 23:47
Ja mam niestety tylko kogoś, kogo stanowczo ODRADZAM:

biuro A&Z projekt na Bartyckiej - sprzedaż projektów oraz adaptacja, plany zag.działki itp. Prowadzi je Anna Wiśniewska.
TRAGEDIA! Straciliśmy przez nią mnóstwo czasu i nerwów!
Ta osoba nie ma żadnych uprawnień, jest tylko pośrednikiem i to co jej się zostawi, przekazuje dalej architektowi (Marek Skrzyński - również odradzam!). Bierze za to kupę kasy, a nawet przekazać zlecenia nie potrafi dobrze!
Dała architektowi złe informacje i na projekcie zagospodarowania działki wrysował dom TYŁEM DO DROGI!!!
Nie wspomnę już o tym, że belki stropowe architekt ułożył nad oknami i teraz wykonawca będzie się nieźle głowić, jak to zrobić żeby wszystko nie runęło.

Witam';
Właśnie chciałem sie umówić z panią gawłowską z tego biura A&Z przy Bartyckiej w sprawie gotowego projektu z archonu. Tylko kupić projekt. A modyfikacja bedzie przez innego przez nas wybranego architekta a nie z biura A&Z. Czy odradzasz również kupić projekty gotowe? jak myślisz?
Pozdrawiam
Karim

karim
11-07-2009, 14:22
Już gotowy projekt kupiłem. Pani z Biura Archonu przy ul Bartyckiej była super. Jestem zadowolony.

budowlaniec888
19-10-2010, 10:12
Witam,
Od pewnego czasu poszukuję zdolnej, solidnej, młodej osoby, z ciekawym i niekonwencjonalnym podejściem do projektowania wnętrz z Warszawy albo jej okolic.
Proszę o jakieś namiary jeśli macie kontakt lub słyszeliście o takich osobach.

Pozdrawiam
budowlaniec
[email protected]

Elfir
19-10-2010, 11:08
stara osoba o niekonwencjonalnym podejściu nie wchodzi w rachubę? :D
Rozumiem, że zakładasz młoda=tania? :D

budowlaniec888
19-10-2010, 12:41
Poszukuję młodej osoby ponieważ sam jestem młody i zależy mi na dobrym kontakcie między nami. Miałem już kontakt z starszymi i bardziej doświadczonymi architektami ale nic z tego nie wyszło... :(

mlawa85
19-10-2010, 21:42
Witam,
Moja znajoma ostatnio kupiła mieszkanie w Warszawie (ok.60m2), niestety było całkiem do remontu:jawdrop::jawdrop:( nie mowiac juz o urzadzaniu wnetrza :) Znalazła młoda dziewczyne ktora ma biuro z tego co pamietam w Konstancie, niestety nie znam dokładnych danych do niej, ale na jutro postaram sie cos załatwic :)) Widziałem mieszkanie po remoncie i urzadzeniu i powiem szczerze ze sam bym z checia zamieszkał w takim mieszkanku, naprawde zrobione z gustem i ponoc za bardzo rozsadne pieniadze:cool:

popile.patryk
25-10-2010, 10:45
Witam serdecznie,
Ostatnio korzystałem z usług firmy WellDoneDesign w kwestii doboru elementów aranżacji wnętrza, kolorystyki, mebli. Bardzo polecam :)
Pozdrawiam

Laputa
09-03-2012, 21:17
Witam, jestem w trakcie remontowania sypialni. Planuję urzedzić je w nowoczesnyale zarazem przytulny sposób. Poszukuję inspiracji. Czy jest ktoś z terenu Warszawy, kto mógłby polecić ciekawe biuro projektanckie z jakimś świerzym podejściem?

GustlikTT
09-03-2012, 21:19
Jest kilka naprawdę ciekawych biur projektanckich w Warszawie. Pod tym względem jest tutaj całkiem nieźle. Mi osobiście ostatnio bardzo podobają się aranżacje ze strony www.81.waw.pl możesz zobaczyć, może Ci się coś spodoba.

annakott
22-03-2012, 17:31
[Tu była reklama debiutanta]

gaga33
13-06-2012, 15:40
intresuje mnie styl nowoczesny i prosze aby wypowiedziały się osoby które korzystały z usłuch projektantów wnetrz i sa zadowolone.

dyzu007
13-06-2012, 16:11
polecam ta Pania [email protected]

gaga33
13-06-2012, 18:42
Jakbyscie mogli to wrzuajcie linki do stron internetowych aby mozna bylo zobaczyc projekty i realizacje.

Elfir
14-06-2012, 13:47
Nie łaska skorzystać z wyszukiwarki, gdzie jest cały wątek poświęcony architektom wnętrz z mazowieckiego?

Łączę i proszę o zaznajomienie się autora postu z regułami panującymi na forum.

gaga33
15-06-2012, 15:46
A CZY KTOS KORZYSTAŁ Z TYCH PROJEKTANTÓW,NIE SA Z MAZOWIEKIEGO ALE MOZ EKTOS MIAŁ STYCZNOŚĆ:

http://www.artdesign.pl/

http://www.anchal.pl/

????

kori
25-02-2013, 15:52
Witam serdecznie,

Poszukuje dobrego, sprawdzonego projektanta wnętrz w okolicach Warszawy - Ożarów Mazowiecki.
Moze być Warszawa

Zależy mi aby wcześniej zobaczyc jego pracę, tak aby dopasować sie w jego gust i pomysły

No i rzecz jasna rozsądnego cenowo

dziekuje za podpowiedzi.

tomekwa
25-02-2013, 17:08
Ty chesz się wpasować w jego gust?

kori
25-02-2013, 17:10
tomekewa, miał być odwrotnie :-) hehehehehe

ok moze ktoś polecić sprawdzonego projektanta??

Elfir
25-02-2013, 19:39
kori - za chwile zaspamują ci ten watek jednopostowcy zachwalający swoje usługi.

kori
25-02-2013, 20:09
heheh no masz i racje:-)
napiszesz mi prywatnie??

Elfir
25-02-2013, 20:18
Ja nie jestem ani z Warszawy ani nigdy nie współpracowałam z biurem projektowym, wiec moje polecenie nie byłoby rzetelne.

kori
03-04-2013, 13:58
Witam wszystkich, poszukuje sprawdzonego, i niedrogiego architekta wnętrz w woj. mazowieckim
czy macie jakieś kontakty ew możecie polecic??

Elfir
03-04-2013, 20:26
Kori - Zakładając nowy temat, sprawdź najpierw czy już nie ma takowego...

Łączę, ech...

dom_dom
20-08-2013, 11:34
Witam,
osobiście NIE POLECAM p. Julii Krzemionki z Warszawy Pani podjęła się aranżacji mieszkania 20 m2 i zepsuła w nim wszystko co można było Fajnym pomysłem było dodanie luster dwóch do łazienki i szklanych półek To by było na tyle Z usterek : źle policzona glazura, kuchnia projektowana kilka razy (ikea) i np. w projekcie dwie lodowi do zabudowy, rury w łazience? hmmm Pani nie jest hydraulikiem itd. Ekipa zła Pani bez konsekwencji w temacie Raz wc wolnostojące, raz z geberitem itd. Sama Pani Julia w swojej opinii jest super Gdy podziękowałam jej za współpracę okazało się, że ekipa była zła Teraz okazuje się, że nie dość, ze zawaliła powierzoną jej pracę to jeszcze "obrabia nam dupę" za plecami i kłamie Osoba bez zasad Nie polecam!!!! Niestety była polecona :(

Elfir
20-08-2013, 12:09
Dziwi mnie osobiście nadawanie tytułu architekta absolwentom uczelni nie-technicznych.
Pani Krzemionka ukończyła Akademię Sztuk Pięknych, ale widzę, że na Akademii zajęcia z budownictwa są.

Dom_dom - piszesz tak chaotycznie, że trudno zrozumieć, jakie konkretnie masz zastrzezenia.

Ok, żle policzona glazura. A wykonawcy czasem nie stłukli kilku kafelków, skoro to byli papudroki?
Kuchnia projektowana kilka razy - no i co z tego? Mozna projektować kilkadziesiąc aż uzyska się efekt satysfakcjonujący klienta.
Nie rozumiem zarzutów o rury? Miala je układać? Wyliczyć długość? Obliczyć spadki?
wc - rozumiem, że Pani raz zaproponowała wolnostojące a raz z geberitem. Gdzie tu problem? Wybiera się wersję, która pasuje estetycznie i budżetowo

lectaris1
10-08-2016, 11:59
w Warszawie jest ich wielu, ale jeżeli szukasz załogi z doświadczeniem i prawdziwych architektów to polecam firmę pani Iwony Terczyńskiej. Nie będziesz żałować jak i ja nie żałowałem - wieloletnie doświadczenie, wielu zadowolonych klientów :)

Elfir
10-08-2016, 12:29
architekt, który musi się podpierać takim prymitywnym naganianiem, musi być fatalny.

pistacjowadama
21-06-2017, 07:28
Witam, czy macie sprawdzonych i niedrogich architektów wnętrz w Warszawie? Chodzi o ogólny projekt mieszkania (wraz z rozplanowaniem kontaktów i oświetlenia).
Z góry dzięki :)

Elfir
15-08-2017, 20:09
Chyba nie mają za wielu klientów, skoro tworzą taki żałosny marketing

Anita Gmitrzyk
05-04-2018, 19:39
My wybraliśmy Kingę Śliwę, wprawdzie biuro ma w Krakowie, jednak projektuje również dla klientów z Warszawy. Bardzo oryginalne pomysły, projekty były dopracowywane co do najmniejszych detali, a całość bardzo nam sie spodobała :)

KaśkaSo
07-11-2018, 18:21
Z czystym sumieniem mogę polecić sympatyczne Panie z [SPAM]
Błyskawicznie uwinęły się z projektem mieszkania - miał być styl rustykalny i jest :) Podpowiedziały nam kilka rozwiązań, na które w życiu bym nie wpadła, a teraz jestem mega zadowolona. Najlepsze jest to, że informacje o nich znalazł mąż wpisując w google architekt wnętrz warszawa bo nie chcialo mu się przeszukiwać forów internetowych :)

Elfir
07-11-2018, 18:44
Szeptany marketing tu nie przejdzie.
Liczą się polecenia użytkowników a nie jednopostowców.