PDA

Zobacz pełną wersję : Okiennice czy tradycyjne rolety?



Anita Krystyna
20-10-2010, 11:47
Witam
Czy ktoś może orientuje się w kosztach okiennic? Zastanawiam się poważnie nad okiennicami, widziałam pare fajnych gotowych projektów i naprawdę wyglądaja rewelacyjnie w porównaniu z roletami tradycyjnymi.

Pozdrawiam

Nalepiok
23-10-2010, 20:26
okiennice są oczywiście droższe....

Miriam1
28-08-2013, 20:15
Zgadzam się w całej rozciągłości. Mnie też znacznie bardziej podobają się okiennice, z czego będą wykonane nie ma dla mnie aż takiego znaczenia, byleby były zielone. Czy ktoś ma takie okiennice? Marzą mi się od jakiegoś czasu...:)

firewall
28-08-2013, 20:49
Zabawny tytuł wątku. Raczej powinien brzmieć Tradycyjne okiennice czy rolety.
Rolety to takie okiennice dla ubogich bądź leniwych.

emgielka
12-09-2013, 10:32
Ja wolę rolety, jakoś mi okiennice nie przychodzą do gustu.

Charlie
15-09-2013, 14:45
Okiennice nadają odpowedni wygląd elewacji budynku.
W mojej opinii taka chałupa wygląda o wiele lepiej, gustowniej itp..

r.zielas
15-09-2013, 16:47
Okiennice znane są od stuleci! Nadają szlachetności domowi i zawsze będą wyglądały pięknie. Idealnie będą się komponować z drewnianym domkiem:)Tego nie da się zaprzeczyć. Jedyna wada to pewnie cena, na 1 tradycyjne okno to koszt 670,00 zł.
Co do rolet osobiście uważam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają dużego zaplecza finansowego. Brat zdecydował się na rolety ze względów bezpieczeństwa i jest zadowolony.
Oczywicie okiennice tez powinny pasowac do domku.

Pasjonatka80
24-09-2013, 12:53
A ja zaproponowałabym żaluzje fasadowe jako alternatywę i do rolet i do okiennic. Oczywiście nie są tak stylowe jak okiennice ale nadają elegancki wygląd budynkowi. Poza tym można sterować kątem wpadania promieni słonecznych - a tego nie mają ani okiennice ani rolety. Link do żaluzji poniżej:
http://www.4windows.pl/index.php/zaluzje-fasadowe
Można podpatrzeć