PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam dobrych drzwi zewnętrznych



limag
24-10-2010, 17:57
Szukam dobrych drewnianych drzwi zewnętrznych- niski współ. przenikania ciepła, antywłamaniowe, dobra jakość czy może ktoś mi polecić dobre firmy?

Charlie
24-10-2010, 20:48
Szukam dobrych drewnianych drzwi zewnętrznych- niski współ. przenikania ciepła, antywłamaniowe, dobra jakość czy może ktoś mi polecić dobre firmy?


www.aries-okna.pl terminy na grudzień
www.maxbud.com.pl
www.budrex.pl

nikita1
25-10-2010, 14:47
Szukam dobrych drewnianych drzwi zewnętrznych- niski współ. przenikania ciepła, antywłamaniowe, dobra jakość czy może ktoś mi polecić dobre firmy?

www.drzwi-cal.pl

Drzwi o współczynniku 1,0.

limag
25-10-2010, 21:18
A czy jakieś jeszcze inne? Może ktoś już ma zamontowane drzwi i jest z nich zadowolony?

limag
25-10-2010, 21:39
A może lepiej wybrać drzwi z włókna szklanego- nie wypaczają się i nie trzeba konserwować?
Proszę o rady...

limag
01-11-2010, 13:32
Czy nikt nie kupował ostatnio drzwi wejściowych, nikt nie może doradzić, tylko jedna osoba??
Proszę doradźcie w temacie-drzwi wejściowe markowe: dobra izolacja termiczna, akustyczna, dobre wykonanie
Wysłucham wszystkich za i przeciw drewno, a włókno szklane???????
Za wszystkie rady i podpowiedzi będę wdzięczny!!!!

Użytkownik_Drzwi
01-11-2010, 16:43
Witam

Ja może z innej beczki ale chciałbym aby nikt już sie nie naciął na firmę Okna MRÓZ będąceg salonem firmy Jezierski.
Kupiłem u nich drzwi aluminiowe z wypełnieniem Adeco. Drzwi wyceniono na 8600 zł a zamocowano w nich chiński zamek który po dwóch latach się zepsuł (połamał). Wiem to na 100% ponieważ musiałem go wymontować i biegałem z nim (zamkiem) po sklepach. Zaden nie pasuje trzeba wiercić dzrwi żeby zainstalować nowy.

Ponieważ nie bardzo mam czas śledzić forum każdy kto chciałby dowiedzieć się czegoś więcej 609-846-284