PDA

Zobacz pełną wersję : Kredyt



Bartosz S
25-10-2010, 10:49
Witam,

co prawda temat "wybrałem kredyt" już jest, natomiast często wypowiadają się tam użytkownicy który jeszcze nie posiadają owego zobowiązania i mają wątpliwości co do oferty.


Jako że pracuje w Murator Finanse chętnie nieodpłatnie jestem w stanie pomóc w wybraniu najlepszej ofercie. :)

Zachęcam do ewentualnej dyskusji

Karollinka
30-10-2010, 10:11
widzę że nikt sie nie zgłasza więc pierwsza nieśmiało spytam.
Interesuje nas kredyt na kwote 80 tys na dokończenie budowy, myslelismy o Rodzinie na Swoim. Kredyt chcemy spłacic w ciągu 10 lat maksymalnie.
Jako że nie chodzilismy jeszcze po bankach ani żadnych doradcach chciałabym sie dowiedzieć, jak takie kredyty sa oprocentowane, ile orientacyjnie wynosi rata?

Bartosz S
01-11-2010, 21:54
widzę że nikt sie nie zgłasza więc pierwsza nieśmiało spytam.
Interesuje nas kredyt na kwote 80 tys na dokończenie budowy, myslelismy o Rodzinie na Swoim. Kredyt chcemy spłacic w ciągu 10 lat maksymalnie.
Jako że nie chodzilismy jeszcze po bankach ani żadnych doradcach chciałabym sie dowiedzieć, jak takie kredyty sa oprocentowane, ile orientacyjnie wynosi rata?

Ważna w tym przypadku jest docelowa wartość nieruchomości. Bank wylicza sobie LTV (stosunek wartości nieruchomości do wartości kredytu) i proponuję ofertę... Przy Rodzinie na Swoim istotny jest metraż budowanej nieruchomości.

Jak chcecie spłacić kredyt max do 10 lat to oczywiście RnS jest opłacalne, gdyż przez 8 lat dostajecie dotacje od Państwa i rata wychodzi podobnie jak przy kredytcie w walucie (chyba że budujecie duuuuzy dom:)) a nie macie stresów że kursy będą skakać.

Więcej mogę powiedzieć, po dostarczeniu informacji o wartości nieruchomości i mertaż. (może być na priv lub mail [email protected])