PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie dokumeny są potrzebne do uzyskania informacji technicznych



szwaicar
27-10-2010, 12:57
Witam ,
Jestem w trakcie starania się o wydanie Wuzetki , i borykam się z problemem jakie dokumenty muszę donieść do Zakładu Energetycznego , MPECu i MPWiK aby uzyskac informacje o możliwości przyłącza ?
Chodzi o wysoką zabudowę na dwa 8 piętrowe bloki .

z góry dziękuję za pomoc

mikolayi
27-10-2010, 14:59
do nich to nie za bardzo donosic, tylko wystąpic o wydanie warunków technicznych wypełniajac wnioski podaj sie zapotrzebowanie na poszczególne media.

szwaicar
28-10-2010, 10:27
A jak wyliczyć zapotrzebowanie ?

Zapotrzebowanie na wodę już wyliczyłem (ilość lokali x 4 osoby w lokalu x 130 litrow)

a jak wyliczyć resztę ?

aglig
28-10-2010, 10:41
Jeśli są to dwa ośmiopietrowe bloki to jest pan albo deweloperem albo osobą, która pracuje dla dewelopera. W każdym z tych przypadków zarabia Pan za to pieniądze. Dlatego uważam, że nie jest uczciwe posiłkowanie się tym forum dla własnych dobrze opłacanych celów.

Barbossa
28-10-2010, 11:08
Jeśli są to dwa ośmiopietrowe bloki to jest pan albo deweloperem albo osobą, która pracuje dla dewelopera. W każdym z tych przypadków zarabia Pan za to pieniądze. Dlatego uważam, że nie jest uczciwe posiłkowanie się tym forum dla własnych dobrze opłacanych celów.
dodałbym, że KAŻDA z tych instytucji ma strony internetowe, gdzie, jak krowie na rowie, wszystko tłumaczą, są druki i wymienione potrzebne załączniki
w ostateczności, jest takie urządzenie, wynalazek pochodzący z XIXw. zwany telefonem, którego numery do BOK (wyjaśniam skrót: Biuro Obłsługi Klienta) są też tam podane
wystarczy chcieć, tyle, że to piekielnie trudne, choć wydaje mi się, że piekielnie to zbyt mało powiedziane...