PDA

Zobacz pełną wersję : Odkurzacz centralny SMART. Szukam pomocy lub isntrukcji obsługi.



bart77777
02-11-2010, 14:18
Otóz kupilem dom 3 lata temu i odkurzacz juz był..... Dzialal bezproblemowo i nigdy nie musiałem nic szukac , sprawdzac i kombinowac z "opcjami" :) ......... az do wczoraj.
Podczas odkurzania przestal działac. Zszedłem na dół zeby sprawdzic co się dzieje. Pojemnik byl opróżniany pare tyg temu, więc byl w maire pusty. Zauważyłem przełącznik 1/0. Właczyłem i silnik zaczął pracowac a w zatyczek od "dziur" gdzie wklada sie rure nei dało się otworzyć ręcznie, bo tak silny był "zasys". Po 2 min pracy odkurzacz ponownie zaczął dzialac ale jakies 3- 5sek. Nie posiadam instrukcji więc nie mam pojęcia do czego słuzy ten przełącznik. Moze do jakiegos czyszczenia instalacji czy jak?
Pomoze ktos? Szukam albo porady albo instrukcji, bo awaria chyba musi miec związek z tym przełącznikiem.

bart77777
05-11-2010, 15:05
Dziekuję wszystkim za porady. bez Was nie poradziłbym sobie z problemem.

crab
07-11-2010, 20:44
Być może nikt na forum nie ma takiej marki odkurzacza? Być może trzeba napisać parę słów do producenta http://www.smartvac.com/index.htm który nawet na stronie nie umieszcza instrukcji obsługi a samo www wygląda jak rodem z dziewięćdziesiątych lat...

bart77777
15-11-2010, 13:22
Rozkręciłem, przeczyscilem filtr i działa :-).

Temat mozna zamknąc.