PDA

Zobacz pełną wersję : AP Żory czy Oknoplast Kraków



sunnyluk
05-11-2010, 09:49
Witam,
na wstępie zaznaczam, że jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość :)

Rok temu rozpoczęliśmy z żoną remont stropodachu połączony z wybudowaniem poddasza do celów mieszkalnych. Stanęliśmy wtedy przed wyborem okien, na początek od południa, do dwóch największych pokoi. Za namową znajomych i uzyskaniem dużego rabatu zdecydowaliśmy się na okna z firmy AP Żory.
Dwa okna 180x150cm, kolor obustronny, okna typu Elegance Plus, 5 komorowe, profil Aluplast 70mm, ciepła ramka. Cena 3650 zł... po upuście zapłaciliśmy 3000zł.

Teraz zamierzamy zakupić okna do łazienki i kuchni. Obydwa będą o wymiarach 120x120cm.

Z firmy AP Żory dostaliśmy ofertę 1400 zł / 1 okno, ALE w tej cenie można skorzystać z promocji i otrzymać lepszy typ:Elegance K6 (http://www.ap.com.pl/index.php?pokaz=elegance_k6) Są to okna 6 komorowe, profil 80mm.

Otrzymaliśmy również ofertę z Oknoplast Kraków, cena ok. 1000zł/1 okno, typ Platinium - 5 kom. 70mm, bardzo popularne.

Tutaj nasze pytanie, czy warto zdecydować się na "promocję" AP Żory i mieć lepsze okna w kuchni i łazience (niż obecne w pokojach), czy może nie warto płacić w sumie z 800zł więcej i kupić popularne okna z Oknoplastu...
Czy okna o profilu 80mm i 6 komorowe są warte tej ceny?

Bardzo prosimy o pomoc, na forum niewiele można znaleźć o firmie AP Żory, a jest to firma może nie najtańsza, ale solidna. Z obecnych okien jesteśmy zadowoleni.

bwojtek
05-11-2010, 20:55
Tutaj nasze pytanie, czy warto zdecydować się na "promocję" AP Żory i mieć lepsze okna w kuchni i łazience (niż obecne w pokojach), czy może nie warto płacić w sumie z 800zł więcej i kupić popularne okna z Oknoplastu...
Wg jakich kryteriów oceniasz okna AP jako lepsze?

sunnyluk
07-11-2010, 20:45
Chodziło mi o to, że byłyby lepsze niż w pokojach, gdzie obecnie są z AP Żory 5komorowe. Te w kuchni i łazience byłyby 6komorowe i profil 80mm (zamiast 700mm). NIe wiem natomiast czy są lepsze od Oknoplastu Kraków... o to właśnie chciałem Was zapytać, czy warto do nich dopłacać...