PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka firma do instalacji pomp ciepła? Wrocław



kindyk
08-11-2010, 21:30
Witam! Mam pytanie. Szukam sprawdzonych firm, które zajmują się kompleksową instalacją pomp ciepła, od odwiertów po instalację. Chcę mieć oddaną pompę "pod klucz":) Z tego co widziałem w internecie, to sporo jest tych firm, szukam w okolicach Wrocławia, bo tutaj się buduję. Czym sugerować się przy wyborze firmy? Oprócz ceny:) Ale wiem, że czasem ceny są mylne, lepiej trochę więcej zapłacić, a otrzymać dobrą usługę. A jakie inne kryteria brać pod uwagę przy wyborze? Będę wdzięczny za pomoc.

Liwko
08-11-2010, 21:36
Poszukaj, popytaj w tych tematach
http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?73-Pompy-ciep%C5%82a

gunter
19-06-2013, 14:30
Jakimi kryteriami kierować się? Przede wszystkim doświadczenie firm, liczba zrealizowanych zleceń, referencje... To jest podstawa, bo tak jak piszesz, niska cena wcale nie musi być atutem. Firma zamontuje Ci pompę, ale nieudolnie i zamiast oszczędzać na ogrzewaniu będziesz tylko tracił. I jaki byłby sens decydowania się na pompę ciepła?

Istotnym elementem jest także informacja z jakimi producentami pomp ciepła firma współpracuje, czy do wyboru jest kilka rodzajów pomp czy proponują wszystkim swoim Klientom jedną, standardową pompę. Ważne to jest, ponieważ powinna być ona dobrze dopasowana do Klienta i jego zapotrzebowań.

leszekmikuszek
13-01-2019, 14:51
No właśnie znacie jakąś dobrą firmę do montowania pompy ciepła z wrocławia?