PDA

Zobacz pełną wersję : sprzedam piec vaillant turbotec 24kW



kulca
14-11-2010, 09:25
Piec Vaillant VU Plus 242/3-5, jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania zakupiłem jako używany w sierpniu tego roku od jego pierwszego właściciela. Został on nabyty 15.11.2007 roku i do lipca 2010 użytkowany. Zaraz po zakupie w piecu wymieniono dyszę na taką, która nadaje się do gazu propan-butan (butle), oryginalna dysza jest dodatkowo, nie była nigdy używana. Piec pracował na 2 butlach 11kg, w zestawie zespół przyłączeniowy wraz z reduktorami.
Piec został wtedy sprzedany w związku ze zmianą systemu grzewczego na węglowy.
Dlaczego ja go sprzedaję?
Zrobiłem w całym domu tylko podłogówkę, nie mam żadnych grzejników, piec ten miał być tymczasowym, gdyż dla mojego systemu lepszym rozwiązaniem jest kondensat. Jednak mój instalator radzi mi abym odrazu zamontował piec kondensacyjny, w związku z czym turbotec idzie na sprzedaż.
W zestawie jest również zestaw powietrzno spalinowy do przepustu przez ścianę, także mamy tu cały komplet grzewczy który montujemy, uruchamiamy i cieszymy się jego pracą.
Piec jak pisałem pracował do lipca tego roku, do dnia demontażu nie było z nim żadnych kłopotów, a więc jest w pełni sprawny.

Kocioł idealny przy nowo budowanych domach gdzie nie mamy jeszcze dostępu do sieci gazowej, a chcemy uruchomić instalację grzewczą.Piec zakupiłem jako używany w sierpniu tego roku od jego pierwszego właściciela.

W sprzedawanym zestawie mamy:
- piec
- przyłącze powietrzno spalinowe poziome
- uchwyty montażowe
- instrukcję, dowód zakupu
- dodatkową oprócz dyszy propan-butan zamontowanej w piecu nowa dysza na gaz ziemny
- przyłącze do butli z reduktorami

Z racji gabarytów tylko odbiór osobisty w Sosnowcu, ew. mogę w pobliżu dowieźć.

Więcej danych i zdjęcia sprzedawanych przedmiotów tutaj:
http://allegro.pl/okazja-vaillant-turbotec-vu-plus-242-3-5-dodatki-i1318689046.html

kulca
16-11-2010, 21:26
up

kulca
21-11-2010, 15:55
upp