PDA

Zobacz pełną wersję : Protest przeciwko nowej stawce VAT na materialy budowlane



Pagin
05-03-2004, 13:18
Witam,
Prosba do Redakcji.
Czy byloby mozliwe zorganizowanie przez Szanowna Redakcje internetowego, ogolnodostepnego protestu przeciwko wprowadzeniu 22% VATu na materialy budowlane?. Taka forma obywatelskiego sprzeciwu przeciwko dzialaniom tzw wladzy
Pozdrowienia dla calej Redakcji

zdzichu
05-03-2004, 13:56
Popieram.

tdxls
05-03-2004, 14:11
Niestety mleko się wylało i żaden protest nic tu nie zmieni.
Patrzcie na przykład taksówkarzy - nic to nie dało.

MarcinU
05-03-2004, 15:58
Niestety to prawda. Lepiej ten czas i zapał poświęcić na znalezienie jak najlepszego sposobu "obejścia" tego VATu.

tampiko
05-03-2004, 16:53
No i urodziło nam się dziecko :lol: Damy mu na imię "BEZFAKTUREK" :wink:

zdzichu
05-03-2004, 18:00
Sejm uchwalił - sejm może zmienić.
Niedługo wybory. Będzie można wybrać ugrupowanie, które zmieni tę decyzję.
Pokażmy, że jest nas wielu i warto o nas pamiętać.

weyn.rob
05-03-2004, 18:38
Sejm uchwalił - sejm może zmienić.
Niedługo wybory. Będzie można wybrać ugrupowanie, które zmieni tę decyzję.
Pokażmy, że jest nas wielu i warto o nas pamiętać.

Jesteś tak naiwny czy tak dowcipny???
Myślę że to pierwsze :lol:
Od 15 lat robią z nas idiotów a ty tu opowiadasz o wyborze ugrupowania które zmieni vat-nie wyrabiam ze śmiechu.
Człowieku spadłeś z księżyca???Ty masz naginać a nie politykować :lol:
Taka jest u nas filozofia.
Ale żeby nie przekreślać twego optymizmu życzę powodzenia-ale w takim kraju jak Polska to razem możemy co najwyżej flaszkę obalić wspólnie.
Jest tylko jedna opcja polityczna która może zmienić ten cyrk w normalne państwo ale do tego jak sie ona nazywa-musicie dojść sami!!!
A sytuacja jaka panuje obecnie w polsce jest spowodowana na życzenie większości społeczeństwa :cry:

zdzichu
05-03-2004, 19:11
A sytuacja jaka panuje obecnie w polsce jest spowodowana na życzenie większości społeczeństwa
Widocznie już zapomniałeś dlaczego tak się stało.

Człowieku spadłeś z księżyca???Ty masz naginać a nie politykować
Taka jest u nas filozofia.

Może i z księżyca.

Twoja filozofia jest taka sama jak tych co są u władzy - Naginać - jak to robią mamy przykład na sobie.

Co do powodzenia - to dzięki a i flachę może kiedyś.

madam102
05-03-2004, 21:00
Myślę,że wszyscy macie potrosze racji.
Potrzebne jest protestowanie i humor i optymizm-nawet
inspirujące imię dla dziecka...
ale prawda jest taka,że nie mamy najmniejszego wpływu na to co
państwo zadecyduje o nas.

Pagin
05-03-2004, 21:13
Witam,
Kropla drazy skale. Panstwo jest dla obywateli a nie odwrotnie. Spoleczenstwo obywatelskie nie jest bierne. To hasla. A czyny - dac wladzy kopa w du..e. Praktyczne spostrzezenie: siedzac z zalozonymi rekoma trudno sie zamachnac noga i dobrze kopnac. Lepiej powstac, wowczas efekt z pewnoscia bedzie lepszy.
Pozdrowienia

Maggie
06-03-2004, 22:31
Może jestem niepoprawną idealistką, ale też uważam, że siedząc cicho nic się nie osiągnie.
Pamiętam sytuację sprzed ponad dwóch lat, kiedy to nasz kochany rząd skracał urlopy macierzyńskie, a ja z dzieciątkiem w drodze i cały precyzyjnie przemyślany harmonogram przerwy w pracy miał lec w gruzach. Masowa akcja bombardowania (m.in.) mailami premiera i minister Banach dała tyle, że chociaż w trybie poprawki do ustawy umożliwiono ówczesnym "ciężarówkom" wykorzystanie dłuższego urlopu na starych zasadach
.
Co do "naginania" - hmmm, wychowano mnie, że pewne wartości, w tym uczciwość i poszanowanie prawa, są jednoznaczne, a nie względne. To pewnie niezbyt modny dziś pogląd, ale przynajmniej mogę bez przykrości spojrzeć sobie w twarz.

anekri
19-03-2004, 12:24
Walczą ci co są silni w grupie - kolejarze, policjanci, górnicy a my?? co mamy zrobić zorganizować wszystkich budujących i wyjść na ulicę ??
A może tylnymi drzwiami skrobać swoje :cry: