PDA

Zobacz pełną wersję : Rzetelne firmy do montażu pc!!!!!



TOMEKUN
23-11-2010, 19:12
Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum witam wszystkich bardzo serdecznie i z góry dziękuje za pomoc oraz wymianę doświadczeń.
Proszę bardzo wszystkich posiadaczy PC o polecenie mi rzetelnej firmy która wykona w naszym domu PC z odwiertem najchętniej z wielkopolski ale niekoniecznie. PROSZĘ BARDZO ABY NIE PISAŁY OSOBY PROWADZĄCE TAKIE FIRMY (na innym forum odpisywały mi tylko firmy z własną reklamą ).
Będę wdzięczny za pomoc i wasze opinie na temat waszych instalatorów.Pozdrawiam Tomek

Liwko
24-11-2010, 09:32
Moją pompę instalował przedstawiciel na Wielkopolskę firmy PPC. http://www.ppcpompy.eu/page14.php
Z tego co wiem pompy innych firm też montuje. Z czystym sumieniem mogę ci tego pana polecić. Fajny facet i znający się na robocie.
Pzdr

TOMEKUN
24-11-2010, 16:20
Dzięki za szybką odpowiedz. Na pewno sprawdzę tą firmę. Może ktoś jeszcze napisze o swoim instalatorze?Pozdrawiam Tomek

rwxw
26-11-2010, 19:18
Może ktoś jeszcze napisze o swoim instalatorze?
Ja powierzyłem instalację sobie ;-) Może uda Ci się sterując jakimiś normalnym instalatorem wykonać instalację pc. Jeśli nie ma odwiertów, to nie jest to trudne. Ogólnie musisz stosować zasadę "ufaj, lecz kontroluj", ale żeby tak zrobić musisz się co nieco orientować w temacie..

TOMEKUN
29-11-2010, 20:27
Jak dla mnie to można popełnić zbyt wiele błędów podczas instalacji więc wolę nie ryzykować, ale dziękuje za informacje, może ktoś inny spróbuje swoich sił. Pozdrawiam Tomek

Liwko
03-12-2010, 07:58
Reklama, reklama, uuuu, pranie mózgu już od rana!