PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Schuco od PHU Zieliński z Łodzi - szukam opinii



wozniak_d
24-11-2010, 16:56
Witam wszystkich budujących i nie tylko.... Poszukuję pilnie opinii o firmie z Łodzi PHU Zieliński i jej produktach - oknach Schuco. Zamierzam u nich kupić "Corone", ale przeglądając forum nie znalazłem żadnej opinii o tej firmie... Kto pomoże? Sprawa pilna, bo chcę dokonać zakupu

roberto3011
29-11-2010, 19:49
no właśnie również byłbym zainteresowany jakimiś opiniami :)

Charlie
29-11-2010, 22:00
no właśnie również byłbym zainteresowany jakimiś opiniami :)

mój kolega z Łodzi, jakiś czas temu ( ok. 2 lata ) kupił od tej firmy okna na profilu Schucco - do tej pory działają bez zarzutu.
Także swobodnie można kupować.

Alma_
04-05-2011, 15:42
O, tego tematu nie mogłam znaleźć!

Właśnie stoję przed decyzją o zakupie od nich okien na profilu Schuco (System Schuco CT70) i szukam opinii. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

buzzer11
05-05-2011, 08:40
O, tego tematu nie mogłam znaleźć!

Właśnie stoję przed decyzją o zakupie od nich okien na profilu Schuco (System Schuco CT70) i szukam opinii. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

Zagadaj do forumowego @jareko. Od lat sprzedaje okna na Schuco wiec wie najlepiej co i jak z tymi oknami.
Napewno odpowie Ci na nurtujące Cie pytania odnośnie właśnie okien Schuco.
Pozdrawiam

bodek1102
28-06-2011, 09:37
Witam wszystkich
Rowniez jestem przed wstawieniem okien i wyslalem po paru firmach projekty do wyc eny i okna Schuco ct70 najtaniej wlasnie ma ZIELINSKI OKNA
wszycsy polecaja Okna ze Zdunskiej Woli ale tam cena za te same okna jest o 3 tys wieksza wiec chodzi tylko o dobry montaz

Wiec kto juz ma wstawione to prosze pisac opinie ,bo co do typu Schuco znam tylko bardzo dobre opinie, wszyscy chwala

karolekk
28-06-2011, 11:57
chwala kolego tez oknoplast co nie znaczy ze kazda veka bedzie tak samo dobra.
Studiujac doswiadczenia, ludzi budujacych, na tym forum wniosek jest jeden.
Jezeli masz ten sam profil i podobne wyposazenie okna to nigdy nie decyduj sie na najtansza oferte.
Wybierz cos sredniego albo targuj sie do upadlego z najdrozszym ale najtansze odrzuc juz na wstepie.
chyba ze budujesz na sprzedaz i chcesz sie nowemu nabywcy pochwalic materialami uzytymi do budowy :, wtedy schuco to schuco i tyle w temacie :))

Tomaszs131
07-04-2015, 17:36
Witam wszystkich budujących i nie tylko.... Poszukuję pilnie opinii o firmie z Łodzi PHU Zieliński i jej produktach - oknach Schuco. Zamierzam u nich kupić "Corone", ale przeglądając forum nie znalazłem żadnej opinii o tej firmie... Kto pomoże? Sprawa pilna, bo chcę dokonać zakupu

Może to zbieg okoliczności, ale pięć lat temu w innym wątku pytałeś o okna tego przedstawiciela. Teraz w drugim swoim poście znów pojawia sie nazwa tej samej firmy, ktora raczysz reklamować. Dla mnie to jest spam i nie szukasz opini tylko klientów.