PDA

Zobacz pełną wersję : reklamacja drzwi - ile czasu można czekać na reklamację ?



Łukasz80
28-11-2010, 15:07
Witajcie,
w nowo zakupionych drzwiach zewnętrznych, wyszły skazy. Poszło pismo. Producent zgodził się naprawić drzwi, przyjedzie zabrać skrzydło w celu naprawy. Moje pytanie czy orientuje się ktoś co dalej z "dziurą" w domu, czy to oni mają obowiązek założyć jakieś zastępcze skrzydło? Czy muszę to zrobić we własnym zakresie. Dom pusty w środku, stan surowy zamknięty...
Ile czeka się na realizację reklamacji? Ile może trwać reklamacja?
ABC konsumenta - potrzebuje wsparcia

bwojtek
28-11-2010, 15:53
Dla mnie wydaje się oczywiste, że na czas naprawy założą skrzydło zastępcze.

finlandia
01-12-2010, 11:43
Wojtku,
ale oczywiste dla Ciebie, nie dla przeciętnego Producenta... bo jeśli ja sam się nie zdeklaruję, że coś zawieszę u Klienta, to od fabryki też nic nie dostanę..
Trudna sprawa, ale zgadzam się - powinny być drzwi zastępcze.
W ogóle reklamacje drzwi to porażka, bo na ogół firmy mówią : przyślijcie drzwi, ocenimy zasadność.. a co zrobić z dziurą?

bwojtek
01-12-2010, 12:36
W ogóle reklamacje drzwi to porażka, bo na ogół firmy mówią : przyślijcie drzwi, ocenimy zasadność.. a co zrobić z dziurą?
Z kim ty pracujesz:jawdrop:

finlandia
01-12-2010, 14:08
Wbrew pozorom firma, o której pewnie pomyślałeś dawała drzwi zastępcze (widziałem to kilka ładnych lat temu, bo sam nie miałem potrzeby skorzystać.
Mówię o zwykłej stalówce: Gerda, KMT itp.
I tak samo dotyczy drzwi wewnętrznych - firmy drzwiowe nie mają jeżdżących serwisówi sprawy reklamacyjne wyglądają dokładnie tak jak napisałem. Aż żal wymieniać nazwy firm.
Zawsze pożyczam swoje skrzydła.

bwojtek
01-12-2010, 15:41
Wbrew pozorom firma, o której pewnie pomyślałeś
Cholera... Jasnowidz jakiś czy co???