PDA

Zobacz pełną wersję : Nasz domek - trudna ale owocna decyzja



KrysiaG
02-12-2010, 18:15
:)

yokasta
02-12-2010, 19:47
Witaj, wszyscy czekamy na rozwój sytuacji.

Powodzenia!

KrysiaG
03-12-2010, 15:47
Witam wszystkich na forum Muratora.
Gratuluję pięknych domków i mieszkań.
Jestem tu od 2007r,kiedy to kupiliśmy działkę budowlaną w spokojnej i dość ładnej miejscowości k/Poznania /chyba trochę dalej jak bliżej /
Widzę, że to już 4 lata jak Murator wciągnął mnie w swoje łapki !
Los sprawił, że jesteśmy w tej chwili trzyosobową rodziną- ja K.G. + dwóch dorosłych synów.
Po zakupie działki- wtedy żył jeszcze mój mąż - wszyscy zgodnie z błyskiem w oczach stwierdziliśmy: budujemy się.
Oczywiście pani domu czyli ja wkroczyła do akcji i zaczęła znosić do domu wszystkie Muratory jakie jej w rękę wpadły. Zrobił się z tego ładny stos. Pani domu była w swoim żywiole. Mąż pokazał mi forum i wtedy dopiero się zaczęło. Parę miesięcy to trwało. Marzenia trzeba było trochę weryfikować. Początkowo miał być to domek parterowy dla nas i ewentualnie w przyszłości dla jednego z synów. Parterowy dlatego, że mąż od kilku lat chorował, był po kilku udarach. Cieszył się bardzo z działki, poszukał murarza, który był jednocześnie projektantem. Wybrał materiał budowlany, dekarzy. Załatwił przyłącze prądu i wody. Mówił, że teraz ma ludzi do roboty, a on będzie nadzorował.
Niestety nie czuł się dobrze i w lutym 2008r zmarł.
Po kilkumiesięcznym szoku i załatwieniu ogromu spraw trzeba się było zastanowić co robimy dalej.
Synowie stwierdzili - a było to jeszcze przed kryzysem - że jak mają kupować takie drogie mieszkanie w bloku, to lepiej się budować. Ja także nie mogę mieszkać sama bo już nie to zdrowie co dawniej. Mieliśmy też podpisane oświadczenie w U Skarbowym o przeznaczeniu pieniędzy ze sprzedaży mieszkania teściów na cele budowlane.
Dlatego kwota, którą musielibyśmy zapłacić została przeznaczona na zakup materiału budowlanego. Tak budowa została przypieczętowana. c.d.n.

KrysiaG
03-12-2010, 17:34
.

KrysiaG
04-12-2010, 12:21
Umieściłam te zdjęcia tutaj, gdyż mają one ogromne znaczenie dla nas. Byliśmy tu jeszcze wszyscy razem.

Tak jak pisałam wcześniej decyzja o budowie została podjęta.
Po załatwieniu reszty formalności zdecydowaliśmy się na domek z poddaszem użytkowym. Inspiracją dla nas był " CIEKAWY - wariant II "
Podobała nam się bryła domu, dwa garaże, ganek, balkon z boku. Jednak dom musiał być dostosowany do naszych potrzeb i powstał projekt indywidualny.
Może trochę za prędko bo już bym w nim parę rzeczy zmieniła, ale trudno nam się podoba.

KrysiaG
04-12-2010, 12:44
Po otrzymaniu pozwolenia na budowę czekaliśmy już tylko na naszego kochanego murarza, który zjawił się dopiero na początku grudnia 2008r. Dobrze, że pogoda była w miarę ładna. Powstał tzw. "stan zerowy". Cieszyliśmy się tak bardzo, że zapomnieliśmy zrobić zdjęcia.
Pozostało teraz czekać do wiosny. Zimę i wielką pustkę pozwoliło mi chyba przeżyć wertowanie wydawnictw Muratora i przeglądanie forum. Uczestniczyłam w Waszych pracach budowlanych i wykończeniowych, dylematach, rozterkach i radościach. Wspierałam w chorobach. Szczególnie później Tomka 1950 / to mój i męża rocznik / Dosię i Franusia.

KrysiaG
04-12-2010, 13:26
Tak sobie myślę, że

życie, kocham cię nad życie
choć barwy ściemnisz i ich nieuprzyjemniasz / czasem / to życie kocham cię nad życie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dziewczynka,która wygrała niedawno edycję " Mam Talent " może także niedługo zasili grono naszych budowlańców, gdyż pieniądze z wygranej zamierza wydać na budowę domku dla własnej rodziny. Życzę jej tego z całego serca.

kropkq
04-12-2010, 16:58
Droga Krysiu, przyjmij wyrazy głębokiego współczucia powodu odejścia Twojego męża :( Byliście piękną i widać szczęśliwą parą :)
Bardzo się cieszę, że podjęliście słuszną decyzję o ciągnięciu budowy. Twój mąż byłby z Was dumny, pewno zerka z góry i cieszy się z każdego następnego etapu budowy:)
Bardzo fajnie , że zaczęłaś pisać dziennik budowy, że są zdjęcia .....ja myślę , że w ten sposób stajesz się nam -forumowiczom BLIŻSZA :) Osobiście będę bardzo chętnie śledzić postępy Twojej-Waszej budowy, wspierać oraz cieszyć się każdym postępem :) :) :)
Czekam na dalsze relacje i zdjęcia :) Pozdrawiam:)

wadera
04-12-2010, 18:43
Witam, bardzo mi przykro że Twój mąż odszedł - ale zgadzam się z Kropq, że decyzja o dalszym budowaniu była słuszna. Podziwiam Twoją siłę, myślę, że możesz być wzorem dla niejednej z nas. Będę zaglądała zaciskając za Was kciuki :)

KrysiaG
06-12-2010, 12:42
Kropkg, wadera dziękuję za odwiedziny w mojej galerii. Oczywiście będzie ciąg dalszy.
Także innych forumowiczów serdecznie zapraszam :wave:

Pozdrawiam K.G.

Tamara1
06-12-2010, 14:38
Ja również będę tu częstym gościem:) Ważne,że pomimo odejścia Twojego męża kontynuujesz, to co On zaczął! Życzę powodzenia i trzymam kciuki:) Pozdrawiam serdecznie:)

Megana
06-12-2010, 21:29
A ja się wczoraj tyle napisałam i dzisiaj patrzę, a tu ani śladu po moim wpisie :(.
Tak więc jeszcze raz Krysiu witam Cię i Twoich synów. Będę kibicować waszemu marzeniu - one się spełniają, ja to wiem :)
Mam nadzieję, że wspólnie z chłopcami wybudujecie domek, w którym będziecie szczęśliwi.
Trzymamy mocno kciuki :)

Terry
06-12-2010, 21:51
Krysiu, ja będę Wam szczególnie mocno kibicowała po pierwsze że też wybudowaliśmy Ciekawy wariant II a po drugie że też "pod Poznaniem" ;)

ba-sia3
06-12-2010, 23:15
Witam Krysiu. Zazwyczaj nie wczytuję się w wywody innych, interesują mnie głównie galerie. Jednak Twoja historia jest bardzo wzruszająca i ciepła.

Mam nadzieję że wszystko ułoży sie po Twojej myśli. Jestem w gronie Twoich fanów i trzymających kciuki.

Monikarat
07-12-2010, 12:48
Witam Krysiu!
nie wiem co napisać, zawsze takie historie mnie wzruszają ( zresztą jak większość osób),
jesteś bardzo odważną osobą i tak trzymać! niech Twoje marzenia i cel jaki założyłaś wspólnie z mężem się ziści!
pozdrawiam

KrysiaG
07-12-2010, 13:01
Tamara 1 dziękuję za odwiedziny. Czy masz założony dziennik lub galerię, bo nie mogę znalźć ?:bash:

KrysiaG
07-12-2010, 13:03
Megana, Terry, Monikarat również dzięki za odwiedziny.:)

KrysiaG
07-12-2010, 13:12
ba - sia 3 dziękuję za odwiedziny. Rozpisałam się tak bardzo bo jestem tu już od 2007r i bardzo przeżywałam Wasze smutki, radości i rozterki w czasie budowania domków.
Dziennika już nie zakładałam. Trudno by było wszystko zgodnie z datami opisać. Nasz domek właściwie jest w czasie budowy i galeria będzie powstawała przez dłuższ czas.
Jednak bardzo będę się cieszyć z Twoich odwiedzin.:wave:

Pozdrawiam K.G.

Pavis
07-12-2010, 13:23
Przytuptałam tu, żeby się przywitać i powiedzieć, że ja też trzymam za Was kciuki i życzę dużo siły i wytrwałości w realizacji Waszych marzeń. Bedę Wam kibicować :)

KrysiaG
07-12-2010, 14:44
Pavis bardzo się cieszę, że mam coraz więcej odwiedzających. Tylko mam kłopoty w odnalezieniu Was na forum.:)

Pozdrawiam K.G.

agalind
07-12-2010, 15:48
KrysiuG podjęłaś bardzo dobrą decyzję. Trzymam kciuki realizację Waszych marzeń.
Pozdrawiam.
AgaLind

Iwona Sudol
07-12-2010, 15:53
Witam Cię Krysiu serdecznie:)
W końcu odnalazłam Twój dziennik. Nie ukrywam, że Twoje słowa wzbudziły we mnie ogromne emocje. Wiem, co znaczy ogromny ból po odejściu kogoś bardzo bliskiego... Wiem też, że życie wbrew wszystkiemu toczy się dalej i - tak jak napisałaś - jest piękne. Trzeba czerpać z każdego dnia wszystko to, co najlepsze i nie pamiętać o tym, co złe i przykre. Wierzę, że uda Wam się wybudować dom, w którym będziecie szczęśliwi. Życzę Wam tego z całego serca i czekam na dalsze relacje ze zdjęciami:)

KrysiaG
07-12-2010, 17:11
agalind, Iwona Sudol dzięki za odwiedziny i zapraszam ponownie.:)

Pozdrawiam K.G.

KrysiaG
07-12-2010, 17:20
Witam wszystkich ponownie i powracam do zakładania mojej galerii.

Trochę długo trzeba było czekać na prawdziwą wiosnę 2009r, a gdy wreszcie przyszła nasz murarz z ekipą wylądował na innych budowach.
Zjawił się na przełomie maja i czerwca.:wave:
Tak wreszcie naszym oczom zaczął się ukazywać prawdziwy domek. :eek::eek::eek::eek::cool:

KrysiaG
07-12-2010, 17:37
.

tola
07-12-2010, 17:59
Krysiu, patrząc na zdjęcia z wakacji aż coś w sercu kłuje z tej niesprawiedliwości losu :(
Ale widać, że jesteś bardzo dzielna i bierzesz się z życiem za bary.
Będę mocno kciuki trzymać, by się udało do końca doprowadzić to, co zaczęliście.
Pozdrowienia serdeczne Synom.

KrysiaG
07-12-2010, 18:00
.

KrysiaG
07-12-2010, 18:08
:cool:

KrysiaG
07-12-2010, 18:20
:D

KrysiaG
07-12-2010, 18:31
:)

KrysiaG
07-12-2010, 18:46
:)

rogbog
07-12-2010, 19:05
A ja się wczoraj tyle napisałam i dzisiaj patrzę, a tu ani śladu po moim wpisie :(.

Ja też wpisałam się jakiś czas temu,włączyłam subskrybcję.Powiadomienia przychodzą a mojego wpisu niet:(..A tak ładnie się wpisałamhttp://emoty.blox.pl/resource/zawstydzony1.gif

Podziwiam Cię Krysiu za odwagę,determinację.Ale jak się ma kochające dzieci koło siebie to zrealizujesz swoje marzenie(co widać po fotkach).
Tylko...wielki żal,że tej radości z budowania nie możesz dzielić z ukochaną osobą,która odeszła...Bardzo Ci współczuję...
Ale mąż pewnie wspiera Was ..tam z góry...

Życzę Tobie i synom wszystkiego najlepszego,szybkiego zamieszkania w domku:)

Pozdrawiam Bogusia

KrysiaG
07-12-2010, 19:40
:cool:

KrysiaG
07-12-2010, 20:12
:lol2:

KrysiaG
07-12-2010, 20:25
Tolu dziękuję za odwiedziny w mojej galerii i za słowa otuchy.:)
Właśnie dlatego, że tak tu się wzajemnie wspieramy jest nam trochę lżej na duchu.

Zapraszam dalej K.G.

KrysiaG
07-12-2010, 20:29
rogbog dzięki za odwiedziny. :)
Tak sobie nieraz myślimy, że ktoś nam z góry kibicuje. :yes:

Zapraszam ponownie K.G.

wadera
07-12-2010, 21:03
Co do kibicowania z góry - jestem tego pewna. Sama tego doświadczam, mam tam Tatę. I wiem, ze kilka było takich sytuacji już, że gdyby nie jakaś nadprzyrodzona siła - nie wykaraskałabym się...

Pięknie zapowiada się dom - wszystko co lubię - prosta bryła, dwuspadowy dach, ganeczek....

Megana
07-12-2010, 21:19
Krysiu, tak oglądam zdjęcia, i w stanie surowym, to tak jakbym oglądała nasze zdjęcia i przypomniałam sobie nasz zmagania :)

Dzika.
07-12-2010, 21:36
Fiu,fiu ...zaćwierkałby wróbelek ;) wznosi się piękny domek z miłości ;)
Trzymam kciuki i zostaję tu na stałe ;)

Tamara1
08-12-2010, 11:39
Tamara 1 dziękuję za odwiedziny. Czy masz założony dziennik lub galerię, bo nie mogę znalźć ?:bash:

Krysiu jeszcze nie mam, bo tak naprawdę jeszcze nie bardzo mam co pokazać:) mój dom dopiero się buduje...na wiosnę będzie dach, wtedy pokażę:) , na forum jestem czasami, bo tu szukam porad i inspiracji...a Twoją galerię będę podglądać i trzymać kciuki:) pozdrawiam cieplutko...

Sylwia_LBN
08-12-2010, 13:25
Witaj Krysiu! Ja również tu zostaję, trzymam kciuki i kibicuję. Tak jak napisała kropkq - mąż byłby z Was dumny. Czekam z niecierpliwością na dalszą część opowieści. Pozdrawiam serdecznie :)
Sylwka

KrysiaG
08-12-2010, 13:58
wadera Ciebie to tylko podziwiać. Mnie też ta budowa wprost dodała skrzydeł. Cieszymy się z naszego osiągnięcia. :wave:

Pozdrawiam K.G.

KrysiaG
08-12-2010, 14:11
Megana dzięki. Zastanawialiśmy się jak to będzie, bo nie znamy się na budowie wcale. Dlatego tak intensywnie wczytywałam się w Wasze historie budowy.
Czerpałam inspiracje. Poszło nam chyba nieźle. Mamy murarza z ekipą uczciwych i fajnych chłopaków. Dekarze również obowiązkowi, tak, że o.k. :yes::yes:

Pozdrawiam K.G.

Nadulka
08-12-2010, 14:11
Krysiu , ja również chciałam się przywitać,no i oczywiście kibicuje w zmaganiach budowlanych.
Przykro mi bardzo z powodu śmiercie tak bliskiej osoby , trzymaj się dzielnie.
Pozdrawiam serdecznie :)

KrysiaG
08-12-2010, 14:16
Dzika Ty chyba również jesteś od niedawna na forum ? Dzięki za odwiedziny. Czy masz dziennik lub galerię ? :)

Pozdrawiam K.G.

KrysiaG
08-12-2010, 14:22
Tamara1 dzięki i zapraszam. Czekam na Twoją relację, bo każdy domek ma swoją historię i to jest właśnie fajne. :)
Wsparcie tu jest pod każdym względem ogromne.

Pozdrawiam K.G.

KrysiaG
08-12-2010, 14:31
Sylwia- LBN dzięki za odwiedziny. Jeszcze trochę historii naszego domku opowiem, ale już nie dużo. Na razie będzie dłuższa chwila przerwy na złapanie oddechu
finansowego oczywiście. :bash:

Pozdrawiam K.G.

Sylwia_LBN
08-12-2010, 14:35
Opowiadaj - chyba wszyscy jesteśmy ciekawi i trzymamy łapki za Was! A i w złapaniu oddechu finansowego wspierać będziemy. Siebie przy okazji też :)
Sylwka

KrysiaG
08-12-2010, 14:36
Nadulka witam taką elitę forum. Bardo się cieszę, że tak mnie wszyscy odwiedzacie. Teraz musimy zebrać trochę kasy / sponsorzy mile widziani / :wave:
Ja tymczasem będę nadal odwiedzać Wasze dzienniki.

Pozdrawiam K.G.

KrysiaG
08-12-2010, 14:43
Sylwia- LBN Ha! Ha! Ha! Właśnie otrzymałam dopłatę do zużycia wody i rachunek za prąd - oczywiście coś bardzo wysoki.Wszystko płatne jeszcze przed świętami :bash::eek::(

Do usłyszenia K.G.

KrysiaG
10-12-2010, 21:12
Trochę mnie tutaj nie było. Komputer ma takie powodzenie, że trudno się dopchać.
Będę musiała przełączyć się na tryb nocny. ;)

Jeszcze trochę historii.:stirthepot:

Nasza działka ma ok.1300 m kw. Jak na nas to bardzo dużo.
Sporo czasu trzeba by skosić na niej trawę.:eek:

Załączam plan parteru i poddasza, mojego autorstwa, gdyż jest bardziej czytelny niż fachowca.:cool:

KrysiaG
10-12-2010, 21:26
Taką mam koncepcję, która zmienia się z częstotliwością światła laserowego.
Młodzi inwestorzy jeszcze nie zdecydowali się na wyposażenie swojego królestwa.
Chyba nie chcą, żebym odgapiła od nich.
Jutro ciąg dalszy. :offtopic:

Megana
10-12-2010, 21:37
Krysiu, myślę, że warto zawsze na forum zapytać.
Michał dużo czytał i co mógł to sprawdzał.
Proś dzieci, żeby czytały razem z Tobą.
Myślę, że nawet jak masz fajne ekipy, to sprawdzaj i kontroluj, to podstawa budowania.
Czasem, nie koniecznie specjalnie, mogą się pomylić, a Ty pytaj, mierz i znowu pytaj i sprawdzaj :)
Nie daj się wmanewrować w tekst "Pani będzie zadowolona" - zadowolona to będziesz jak zrobią dobrze , albo "Ja mam tak i jest dobrze", a Ty mu powiedz, że cieszysz się że mu się u niego podoba, ale Ty płacisz i chcesz tak, jak zaplanowałaś :) Musisz twarda być, nie miętka ;)

KrysiaG
11-12-2010, 18:42
Megana W tej chwili jesteśmy na etapie stanu surowego. Dopiero przy wykończeniówce okaże się co jest zgrzebane.:eek:
Mam nadzieję,że przyjdzie ta sama ekipa murarzy /bo to trochę znajomi/ i będą musieli poprawiać niedociągnięcia.Oby małe.:stirthepot:
Najwięcej boję się o kominy,kanalizację czy będą dobrze działać.

Pozdrawiam K.G.

Megana
11-12-2010, 19:27
Żeby Cię pocieszyć, to jak już wybudujesz, to dalej będziesz się martwić hehehehe,
a to czy się piec nie zepsuje, a to czy coś z dachówką się nie dzieje, a to...................... itd itp
teraz już tak będzie ;)

KrysiaG
13-12-2010, 17:41
Megana dokładnie tak będzie.Obecnie mieszkamy w bloku i mamy święty spokój.:wiggle:
Dawniej mieszkałam w domu jednorodzinnym i wiem co to znaczy.:confused:
Naprawy dachu, remonty wszelkiego rodzaju, ogrzewanie, odśniezanie.
Ale mimo wszystko wierzę, że będzie o.k.:bye:

Pozdrawiam K.G.

Megana
13-12-2010, 18:02
Krysiu, my też wiedzieliśmy co nas czeka, ale czasem mam wrażenie,
że nie miałam świadomości ile jeszcze mamy do zrobienia.
Ale czy zmieniłabym zdanie ...................NIEEEEEEE :) :) :) :wave:

wadera
13-12-2010, 21:04
Krysiu, zawsze coś tam wyjdzie, a nawet jak nie wyjdzie to fachowiec ponarzeka na poprzednika, że coś spartolił i on poprawia - żebyś Ty mu za to wdzięczna była i cała szczęśliwa, że na takiego fachmana trafiłaś co Ci dom uratował...
Racja, trzeba być twardym i wymagać. Ja nie umiem. Trudne to dla mnie.
Łapcie ten oddech, my się podłączymy (jakbyś sponsorów za dużo miała, to chętnie przygarniemy hehe).

Fajnie plany rysujesz, u mnie zawsze kłopot ze skalowaniem i prostymi liniami :)

Warmia
13-12-2010, 21:32
Witam!
Wpadłam z rewizytą. Przeczytałam Twoją historię i szczerze współczuję :(, ale też trzymam mocno kciuki. :yes:
Będę podglądać i kibicować.

KrysiaG
14-12-2010, 10:47
Megana, wadera, Warmia Dziękuję Wam, że mnie tak wspieracie. Miłe to bardzo.:welcome:
U nas w trakcie budowy także nie było tak wesoło jakby się wydawało.:mad:
Ale, że to jest galeria a nie dziennik , nie mogłam Was zanudzać.Naszej ekipie w kuchni okno nie wyszło
bo im rozmiary cegły nie pasowały i chcieli zrobić okno panoramiczne.Musieli poprawiać. Drzwi do spiżarki chcieki dać na środku ściany.
Choć to mała ściana to już lepiej tak jak teraz. Pisałam poprzednio, że budując teraz już bym parę rzeczy zmieniła.Słyszałam, że wielu tak ma.:p
Muszę jeszcze dokończyć moją galerię. Jestem uzależniona od pomocników, bo ja nie jestem takim komputerowcem jak Wy.:no:

Ale się znowu rozpisałam.Pozdrawiam K.G.

wadera
14-12-2010, 15:58
Ja myślę, że każdy tak ma, ze już po zakończeniu budowy by coś zmienił - ja na przykład połowę domu :) A jeśli nie każdy, to większość.
Krysiu, jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy w sprawie wklejania zdjęć - to napisz. To prosta sprawa, tylko muszę wiedzieć od czego zacząć tłumaczenie :)

Megana
14-12-2010, 20:17
No właśnie i zaraz zrobimy z Ciebie komputerowca :)

KrysiaG
16-12-2010, 17:33
Megana, wadera dzięki za zaproponowanie pomocy. Faktycznie to udaje nam się wkleić zdjęcia takie małe.Dalej jest problem
Mamy też problem z linkiem u dołu postu. Jest tam gdzieś test tego wklejania,ale to u nas nie działa.:o
Dlatego też proszę o cynk gdzie i jak to się zakłada.:rolleyes:
K.G.

KrysiaG
16-12-2010, 17:58
A teraz jak widzicie dopchałam się do komputera i postaram się dokończyć moją galerię.:welcome:

Ostatnie zdjęcia były jeszcze w zimie 2009/2010

Zastanawialiśmy się nad założeniem dachówki.Wybraliśmy Roben Monza Plus kolor kasztan.
Ponieważ jest to jednak dach ponad 300 kw. + okna dachowe + dodatki + rynny, wyszła nam dość
ogromna kwota.
Młodzi inwestorzy zadecydowali, że trzeba zamknąć domek,bo oni będą mogli tam spać w upalne lato.
Tak plac budowy zamienił się w działkę rekreacyjną.;)
W tzw międzyczasie okazało się, że damy nie mogą wspinać się po drabinie przecież.:no:
Z prawie teściem i prawie synową wymyślili, że trzeba by zmontować schody tymczasowe.
Schody zostały wykonane i stwierdziliśmy, że może one już zostaną na stałe.;)
Płot także jest zdobyczny z rozbiórki załatwiony przez teścia syna, założony przez znajomego - złotą rączkę.
Malowany wspólnie przez wszystkich. Dziękujemy Wam za to.:bye:

A teraz reszta zdjęć::rolleyes:

KrysiaG
16-12-2010, 20:12
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 20:23
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 20:39
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 20:50
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 20:59
:wiggle:

DarioAS
16-12-2010, 21:09
Elegancko dopasowałaś drzwi, okna i rolety, brawo :)

KrysiaG
16-12-2010, 21:16
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 21:26
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 21:35
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 21:43
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 21:51
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 21:58
:wiggle:

KrysiaG
16-12-2010, 22:49
W miesiącu wrześniu zostały posadzone tuje, aby osłoniły nas w przyszłości od polnej drogi.

Plany na 2011 r : :o:confused:;);)

Założenie elektryki
Obsypanie trochę domu aby powstała mała skarpa
Można by posadzić parę drzewek

Najważniejsze zadanie to sprawa kasy.:confused:
Nie braliśmy kredytu, chociaż pani z banku nam to doradzała.
Baliśmy się kryzysu i możliwości straty pracy.
Teraz warunki kredytowe pogorszyły się, kryzys nie mija, o pracę nadal trudno.:confused:
W roku 2011 raczej nic poważniejszego nie będziemy robić,gdyż syn planuje ślub.:wiggle:

A więc nic nam nie pozostaje jak rozpocząć zbieranie kasy.

Tyle narazie przekazałam wieści z budowy naszego domku.

W dalszym ciągu zapraszam wszystkich do oglądania i opinii.

Będę starała się zaglądać do Waszych dzienników i galerii i Wam kibicować.:bye:
Jak będzie się coś działo na naszej budowie, to zaraz napiszę.

Pozdrawiamy Wszystkich K.G. z rodzinką

Pavis
22-12-2010, 14:46
http://lh3.ggpht.com/_k5w9bmZJsGc/TRHVqXm4X5I/AAAAAAAAASU/sYxnbG1MLho/s800/494.jpg

To właśnie tego wieczoru,
gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych
bo nikt być samotny nie może.
To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
w serca złamane i smutne
po cichu wstępuje otucha.
To właśnie tego wieczoru,
zło ze wstydu umiera
widząc jak silna i piękna
jest miłość gdy pięści rozwiera.
To właśnie tego wieczoru
od bardzo wielu wieków
pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku

Magicznych Świąt życzy Pavis

wadera
22-12-2010, 15:57
Krysiu, fajnie dom wygląda. Co do schodów, to ja od listopada 2007 do listopada tego roku biegałam po drabinie - dlaczego nikt mi takich fajnych schodów nie zrobił?

Słuchaj, z tymi zdjęciami.
Przede wszystkim załóż sobie konto na jakimś zewnętrznym serwerze, gdzie można za darmo wrzucać zdjęcia. Ja długo korzystałam z www.photobucket.com, ale teraz się okazało, że mają takie limity, które na muratorze na bardzo krótko staczają. Zdjęcie wyświetla się określoną ilośc razy a potem kapica - czerwony krzyżyk. Chyba, ze zwiększysz transfer, oczywiście płacąc za tę przyjemność...
Teraz korzystam z www.imageshack.us i sobie chwalę. Jest dostępna wersja strony w języku polskim, polecam zalogować się jednak (czyli najpierw zarejestrować), bo jak wrzucić zdjęcia bez rejestracji, to musiałabyś gdzieś spisywać sobie adresy do nich, a tak wejdziesz w swój profil i będziesz wszystkie widziała.
I jak już będziesz miała zdjęcia na tym serwerze, to będziesz kopiować 9zaraz napisze jak) adresy do postów i umieszczać je między znacznikami i , lub klikać na te ikonkę z rysunkiem drzewa i adres wstawiać w okienku. Adres kopiuje się w zależności od tego jaka masz przeglądarkę w różny sposób. W Mozilla najeżdżasz myszką na obrazek, klikasz prawym przyciskiem i z tego menu, które Ci się rozwinie wybierasz "kopiuj adres obrazka". Wklejasz ten adres między znaczniki albo do okienka wciskając kombinację klawiszy Ctrl i C, albo znów prawy klawisz myszki i wybierasz "wklej". I gotowe.
Jeśli do internetu używasz Explorera, to też najeżdżasz na obrazek i klikasz prawym przyciskiem myszki, ale z menu wybierasz WŁAŚCIWOŚCI i dopiero tam otworzy się okienko z kilkoma informacjami, między innymi adres url będzie. Zaznaczasz go (jedziesz po nim myszką trzymając jednocześnie lewy klawisz), a potem kliaksz prawy przycisk myszki i wybierasz KOPIUJ. Dalej tak samo jak w Mozilli z wklejaniem.
Jasno to opisałam, czy coś napisać dorodniej, albo zrobić zrzuty z ekrany, żeby było widać gdzie i co kliknąć?

tola
22-12-2010, 20:47
Krysiu

niech świąteczne dni zaczarują serca i dusze.
Niech zapachem choinki przeniesie w czas beztroskiego dzieciństwa.
Niech opłatek z rąk najbliższych da poczucie bezpieczeństwa na przyszłość.
A ciepło świec podkreśli magię tych świątecznych dni.


http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=35058&d=1292972275 (http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=35058&d=1293050412)


Radosnych Świąt - życzy Renata

rogbog
22-12-2010, 22:12
Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
pod choinką zaś dużo prezentów,
a w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok 2011,
żeby był jeszcze wspanialszy pełen szczęścia i miłości.
http://foto1.m.onet.pl/_m/655ffa5a71fdc3723c4080b037887289,10,19,0.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT życzy Bogusia:rolleyes:

DarioAS
23-12-2010, 14:03
http://oi56.tinypic.com/2lnzmrk.jpg

Nadulka
23-12-2010, 16:46
Zdrowych,Pogodnych i Wesołych Świąt
życzy Nadulka:)


http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=35197

KrysiaG
23-12-2010, 17:15
http://kartki.gratka.pl/zyczenia/74899a5d6f9089ab02e71d9c792ba3e6

kropkq
23-12-2010, 19:47
Życzę Ci i Twoim bliskim Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija.

http://chronmydebki.pl/wp-content/uploads/2008/12/choinka.jpg

Megana
23-12-2010, 22:01
Z okazji Świąt życzymy Wam :
- dużo kasy ( bo tego zawsze mało)
- uśmiechu ( bo człowiek zdrowszy jest )
- zdrowia ( bo wtedy ma się inne problemy)
- wypoczynku ( bo wypoczęty człowiek jest... patrz wyżej )
- dużo prezentów pod choinką ( bo miło patrzeć na roześmiane twarze bliskich)
- miłości ( bo z kochaną osobą łatwiej znieść wszystkie problemy.................. i w zimie jest o kogo ogrzać nogi :)

Małgośka i Michał :)

http://www.systemc.pl/domek/2010/12/swieta2.bmp

rogbog
30-12-2010, 17:22
http://forum.muratordom.pl/images/icons/icon1.gif

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech więc złe chwile zostaną za nami.
Niech Nowy Rok przyniesie Ci dużo zdrowia,radości
a przede wszystkim morze miłości!

http://sl.glitter-graphics.net/pub/849/849147kibbg0w0mf.jpg

Nadulka
30-12-2010, 17:29
Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia
wszyscy, wszystkim ślą życzenia,
przy tej pięknej sposobności
życzę Wam zdrowia, szczęścia i radości!





http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=36151

Rossa
17-01-2011, 22:03
Witaj Krysiu , przeczytałam jednym tchem z łezką a zarazem wielkim podziwem dla ciebie:yes: , jesteś wspaniałą silną kobietą :lol2: trzymam mocno kciuki za dalsze postępy i jak już tu przylazłam to pozwolisz , że zostanę bo będę na pewno zaglądać i dopingować :hug:

DarioAS
18-01-2011, 08:07
Krysiu, co u Ciebie? :)

ba-sia3
19-01-2011, 21:58
witam krysiu

dawno do Ciebie nie zaglądałam a tu zmian co niemiara pozdrawiam Cię gorąco.

KrysiaG
22-02-2011, 10:48
Witam wszystkich odwiedzających moją galerię po dwumiesięcznej przerwie::hug::yes::lol2:

Ponieważ w sprawach budowlanych nic się nie dzieje,wyskoczyłam sobie gościnnie
na inne forum.Ale niedługo wrócę,bo może chociaż co nieco będzie się działo
na naszej działce.Najbardziej prawdopodobne będzie polowanie na krety,
które skopały nam całą działkę i może nie trzeba będzie wcale orać.
Widzę,że podczas mojej nieobecności działo tu się bardzo dużo.
Dobrym budowlańcom to nawet zima nie przeszkadza.
Postaram się za parę dni włączyć do odwiedzania Waszych
dzienników i galerii,bo już się nie mogę doczekać.

Na razie pozdrawiam wszystkich odwiedzających
i życzę nadejścia szybciutko wiosenki.:bye::bye::bye:

DarioAS
28-02-2011, 10:51
Krysiu, a które to forum odwiedzasz?
Bo ja też jestem na kilku ;)

KrysiaG
28-02-2011, 17:00
DarioAS
Witam Cię na mojej stronce.
Bardzo,bardzo,bardzo gratuluję Ci takiego
osiągnięcia na Blogu Roku.Zająć tak wysoką lokatę
to super osiągnięcie.Nie skojarzyłam,że to Twój blog.
Czy na drugi rok także będziesz brała udział?
Naprawdę możesz się cieszyć z takiego wyniku.
Co do forum to faktycznie jest ich tutaj parę.
Wiesz to nasze Muratora jest takie publiczne,że nie chciała bym
tu o tym pisać,a może sie domyślisz.
Ale napewno nasłuchałam się muzyki
przez ten czas.Na You Tube i na Chomikuj.
Przypomniałam sobie teraz tak naprawdę masę
starych przebojów J.Gniatkowskiego,Klenczona,Grunwalda,
nawet zespół Omega,ale i nowych.
Andrea Berg - " Kilimandżaro"
Caro Emerald - "A Night Like This" / słodka piosenka/
napewno ją znasz
Michael Buble - "Sway" / też słodkie/
Odeszłam daleko od tematów budowlanych,
ale jest to forum także o życiu prawda?
Dzięki za odwiedziny i zapraszam.
Tak jak pisałam u nas narazie przerwa.
Dużo w tym roku nie będziemy robić / ślub syna/
Czekamy na wiosnę . Pozdrawiam KG:hug:

wadera
01-03-2011, 21:03
A my czekamy na Twoje zaglądanie i pisanie tutaj :) Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Iwona i Mariusz
01-03-2011, 21:17
Witaj Krysiu, przychodzę z rewizytą!
Po długich poszukiwaniach znalazłam Twój dziennik i.. przeczytałam.
Ogromnie współczuję Ci tej osobistej tragedii, ktora spotkała Cię właśnie w takim momencie życia.
Nie umiem sobie nawet wyobrazić, jak strasznie musiało być Ci ciężko.
Ale wiadomo.. życie toczy się dalej i cieszę się ogromnie, że nie zaprzestałaś tej wielkiej przygody, jaką jest budowanie domu.
Pooglądałam zdjęcia, Wasz domek bardzo mi się podoba.
Będę zaglądać i śledzić dalsze poczynania.
A na razie.. zbieraj kaskę na ślub synusia. :D
To z pewnością będzie wielkie wydarzenie w Twoim życiu.
Ściskam Cię mocno!

KrysiaG
02-03-2011, 12:37
Witaj Iwonko!
Dzięki,że mnie odnalazłaś.
Ja jestem w galerii a nie
w dziennikach.Ten Twój dziennik
tak mnie zainteresował nie tylko
z powodów budowlanych,ąle tak
wiele ciepła z niego płynie.
Widać,że jesteście bardzo
szczęśliwym małżeństwem.
A ta Twoja bajka.W dzisiejszych czasach
myślałam,że już nikt tak nie potrafi
pisać.Gratulacje.
Twój mężuś złota rączka to skarb.
Chuchaj i dmuchaj na niego.
Tylko żeby tego za bardzo nie
widział.Prawda? Ha,ha ,ha
Widać,że ten domek,który wybudowaliście
to jest wyłącznie Wasz pomysł.
Bez wzorowania się na kimś.
Kominek klasyczny w nowoczesnym wydaniu.
Super!!!!
Do następnego spotkania Krystyna:bye:

KrysiaG
02-03-2011, 12:50
Waderko witaj!!!!!!!!!!
Już jestem,napisałam do Ciebie dzisiaj
w Twojej galerii.Myślę o Twoim synku.
Jest dobrze już?
Pisałaś o Poznaniu.
Ja w sobotę pozwoliłam sobie na
nicnierobienie /coraz częściej mi się
to zdarza i nie wiem kto będzie robił
porządki wiosenne/
Jestem szczęśliwa,że już nic
nie muszę,a mogę lub co najwyżej chcę.
Wracając do tematu to także byliśmy
w Poznaniu.Spędziliśmy tam cały dzień.
Już się nie mogę doczekać wiosny
i ciepełka,bo mamy zaplanowany wyjazd
Licheń,Łódź,Warszawa i trochę chociaż Mazury.
Nie byłam tam jeszcze tak na luzie i na zwiedzaniu.
To na tyle teraz.Do usłyszenia Krystyna.:bye:

KrysiaG
02-03-2011, 12:54
Waderko / a tak właściwie
to jak masz na imię,bo nie wiem
czy przegapiłam coś w Twojej galerii,
czy nie podajesz imienia/
Zobacz już jestem FORUMOWICZEM

KrysiaG
02-03-2011, 12:58
Rossa , ba - sia 3
Dzięki za doping.
Będę Was odwiedzać
Krystyna

DarioAS
02-03-2011, 13:56
DarioAS
Przypomniałam sobie teraz tak naprawdę masę
starych przebojów J.Gniatkowskiego,Klenczona,Grunwalda,
nawet zespół Omega,ale i nowych.
Andrea Berg - " Kilimandżaro"
Caro Emerald - "A Night Like This" / słodka piosenka/
napewno ją znasz
Michael Buble - "Sway" / też słodkie/
Odeszłam daleko od tematów budowlanych,
ale jest to forum także o życiu prawda?
Dzięki za odwiedziny i zapraszam.
Tak jak pisałam u nas narazie przerwa.
Dużo w tym roku nie będziemy robić / ślub syna/
Czekamy na wiosnę . Pozdrawiam KG:hug:

To forum jest nie tylko o budowie i to mnie tu trzyma.
Można porozmawiać o wszystkim i liczyć na wsparcie :)
Niestety, tak to już jest, że gdy etap budowania ma się za sobą, temat się kończy i zaczyna się inny.
Ja szaleję w ogrodzie i to moja główna pasja teraz, inni słuchają muzyki ;), a jeszcze inni poświęcają się całkiem nowym pasjom.
Dużo osób stąd znalazłam także na forach o psach i kotach.


DarioAS
Witam Cię na mojej stronce.
Bardzo,bardzo,bardzo gratuluję Ci takiego
osiągnięcia na Blogu Roku.Zająć tak wysoką lokatę
to super osiągnięcie.Nie skojarzyłam,że to Twój blog.
Czy na drugi rok także będziesz brała udział?
Chyba nie, brałam udział dwa razy, dwa razy byłam w finale, ale to raczej nie jest blog, który zasługuje na ta zaszczytną nagrodę :)
Ale dziękuję za gratulacje, to dzięki wam, głosującym doszłam tak daleko i jestem z tego ogromnie dumna :)

KrysiaG
02-03-2011, 14:22
Dario AS Witaj!!!!!!
Właśnie to chciałam powiedzieć,
że u mnie przerwa budowlana
i teraz Wam tak będę truła
nie zawsze o sprawach budowlanych.
Ale może się trochę czasem pośmiejemy.
W końcu trochę rozrywki się należy prawda?
Co do ogrodowych spraw to ja czekam na Wasze
inspiracje.Tak pięknie urządzacie te Wasze ogrody
i otoczenie wokół domków.Co jeden ogród to ładniejszy.
Już czekam na niektóre łącznie z Twoim.
Tak poszliście wszyscy do przodu,że ja nie
nadążam oglądać.Ale dam radę i będę odpisywać.
Pozdrowionka Krystyna:bye:

wadera
03-03-2011, 22:13
Hehe, u nas też owocnie nie będzie, bo się auto rozsypało i spłacamy drugie. To sobie pogadamy o dupie Maryni razem :)

Krysiu, link - musisz wstawić adres między znacznikami i . Tylko bez spacji.
Przykład:
chce wstawić linka do Twojej galerii - adres kopiuję z okna przeglądarki, jest taki:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170057-Nasz-domek-trudna-ale-owocna-decyzja/page6

Wstawiam go między znaczniki, wychodzi: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170057-Nasz-domek-trudna-ale-owocna-decyzja/page6
Dałam tu spacje, żeby znaczniki były widoczne.
Jak je zlikwiduję, to otrzymam:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170057-Nasz-domek-trudna-ale-owocna-decyzja/page6

Jest też drugi sposób, ikonką z odpowiedzi, tą coś na kształt kuli ziemskiej, między A i obrazkiem. Piszesz jakiś wyraz (albo kilka) w poście, który po kliknięciu myszką ma nas przekierować pod dany adres, potem zaznaczasz go myszką, klikasz na tę ikonkę i w otwartym okienku wpisujesz adres z przeglądarki.
Na przykład:

Piszę: Dziennik Krysi.
Robię to co wcześniej napisałam (tylko jeszcze raz napiszę nazwę) i mam: Dziennik Krysi (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170057-Nasz-domek-trudna-ale-owocna-decyzja/page6)

Ten sam efekt można otrzymać ręcznie, piszesz nieco zmienione znaczniki, nazwa ( tu adres)
Czyli Dziennik Krysi
Jak zlikwiduję spację, to wygląda to tak:
Dziennik Krysi (http://forum.muratordom.pl/showthread.php?170057-Nasz-domek-trudna-ale-owocna-decyzja/page6)

Zrozumiale napisałam, czy coś wyjaśnić dokładniej?

Hmmmm, widzę, że skrypt forum sam domyślnie robi linki z podanych adresów, więc trudno mi pokazać jak to wygląda - mam nadzieję, że coś z tego zrozumiecie. Kolor niebieski dodaje się sam, automatycznie.

KrysiaG
05-03-2011, 17:28
Waderko!!!!!
Dziękuję bardzo za wskazówki
w sprawie linka.Przekażę synowi.
Nie ma go trzy dni bo jest w szkole.
Ja się za to nie biorę,bo nie wiem jak.
Dzięki i pozdrawiam Krystyna

KrysiaG
07-03-2011, 18:06
http://Nasz domek-trudna ale owocna decyzja

KrysiaG
07-03-2011, 18:26
:)

Kasia_Grzes
12-04-2011, 13:12
Witam cieplutko.
KrysiaG jak Twoje tuje dają radę,bo moje nawet dobrze się mają .Oprócz trzech podlanych przez psa sąsiada,ale kupiłam siatkę i ogrodziłam mam nadzieję że nie zmarnieją i przeżyją to oblewanie :bash:

KrysiaG
13-04-2011, 14:52
Kasia_Grzes!!!!!

Moje tuje są narazie trochę zbrązowiałe,
ale dzielnie stoją,więc nie wiem co z nich będzie.
Zobaczymy czy to taki gatunek że na zimę
robią się brązowe.Dostaliśmy je od kogoś
i zostaliśmy uszczęśliwieni na siłę.
Widziałam takie,które są całą zimę zielone
i te nie podobają mi się.Nie wiem co zrobimy,
bo ja sama nie podejmuję decyzji.
W każdym razie poczekamy co z nich wyrośnie.
Jak będziemy na działce to zrobimy zdjęcia.
Krystyna:eek:

Megana
13-04-2011, 15:24
Tuje szmaragdowe prawdopodobnie nie brązowieją i w zimie też są zielone.
Takie mi się podobają :)

KrysiaG
13-04-2011, 18:15
No właśnie Megana ,my chcieliśmy szmaragdowe,
ale młodzi zgodzili się i dostali od znajomego
kilkadziesiąt,ale innych.Zobaczymy co z nich będzie.
Najwyżej gdzieś przesadzimy.

kropkq
14-04-2011, 11:16
Krysiu ja mam szmaragdy, są piękne , soczysto zielone i zima nie brązowieją :)

KrysiaG
14-04-2011, 17:33
Olu
Właśnie dzisiaj syn był na działce i zrobił
zdjęcia.Te tuje narazie wyglądają fatalnie.
Są całe brązowe.Czuję,że cała robota
z ich sadzeniem była nie trafiona.
Nie wiem co zrobią.Czy będą przesadzać.
Mnie się nie podobają.:eek:
Krystyna

Megana
14-04-2011, 22:14
Mogły zmarznąć zimą. A nie możesz wkleić tego zdjęcia?
To prześlij mi na e-maila [email protected], to ja Ci wkleję :)

Kasia_Grzes
15-04-2011, 14:16
Moje też są piękne ( żeby nie zapeszyć ) ale gdzieś wyczytałam że mimo wszystko trzeba tuje podlewać nawet zimą no chyba że jest mróz to nie.I często ob braku wody żółkną ,ale ile w tym prawdy to może za kilka lat napiszę bo teraz to ja się dopiero od Was kochane uczę i zielona w sprawach ogrodowych jestem :bash:

KrysiaG
15-04-2011, 17:48
Megana Kasia_Grzes

Mi się one wcale nie podobają i już wtedy
gdy je sadzili to na ten temat rozmawialiśmy.
Ale tak wyszło.Ja chodzę trochę na spacery
to się dużo naoglądam tych różnych roślinek.
A młodzi ,ktoś im wcisnął te tuje.Zobaczymy.
Megana zdjęcia syn wklei,bo ja sie zupełnie
na tym nie znam.
Miłego wieczoru dziewczyny budowniczki.
Te co mieszkają mogą już sie cieszyć prawda?:):wave:
KG

KrysiaG
16-04-2011, 19:49
Nasze pierwsze roślinki na działce!!!!!:rolleyes::eek:

Megana
16-04-2011, 19:57
Jakie? :)

KrysiaG
16-04-2011, 19:59
52670526695266852667

KrysiaG
16-04-2011, 20:02
526735267252671

KrysiaG
16-04-2011, 20:04
5267552674 :wave:

Megana
16-04-2011, 20:13
No pięknie :) tulipany, żonkile, ten mały kwiatuszek niebieski nie wiem jak się nazywa :)
A tuje, z góry zielone, to coś im szkodzi. Zapytaj może efilo forumowej ogrodniczki ( mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy nicka) :)

KrysiaG
16-04-2011, 20:46
Megana

Ten mały niebieski to podobno hiacynt.
Jeszcze zobaczymy co z tymi tujami.
Jak przejeżdżamy koło szkólki z roślinami,
to widać,że tam takie jak nasze też są brązowe.
KG

rogbog
20-04-2011, 21:02
Zadumy u grobu pustego,
radości ze spotkania Zmartwychwstałego,
pokoju, nadziei, jajka smacznego
i udanego oblewanego!
Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek
Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek.
http://www.rotfl.com.pl/data/media/42/pasxa_12.gif

WESOŁYCH ŚWIĄT






(http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=86086)

Megana
21-04-2011, 21:33
Pomaleńku przez podwórze idą sobie dzieci kurze.
W kropki, w ciapki, malowanki bo to miały być pisanki..
Teraz głośno krzyczą , że wesołych świąt Ci życzą ......

http://systemc.pl/domek/2011/04/wielkanoc2011.gif

Nadulka
22-04-2011, 07:12
http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=53566&d=1303452146

yokasta
22-04-2011, 12:44
Wesołego Alleluja!

Iwona Sudol
22-04-2011, 18:56
Wesołych Świąt !
http://www.fotoszok.pl/upload/8e973fe9.jpg

kropkq
22-04-2011, 20:15
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy: dużo uśmiechu, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych.
Życzy Ola

http://images02.olx.pl/ui/2/88/00/22298800_3.jpg

Krzysztofszcz
23-04-2011, 09:15
5267552674 :wave:
Piękne kwiatki , takie Wielkanocne
Radosnych świąt
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz Błogosławieństwa Bożego.
Życzy Krzysztof z Rodziną

KrysiaG
23-04-2011, 15:26
Wszystkim odwiedzającym moją galerię życzę
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Dziękuję za życzenia!!!!!!Krystyna G.:wave:

KrysiaG
23-04-2011, 15:29
Krzysztofszcz!!!!!

Ale mi zrobiłeś niespodziankę braciszku!!!!!:welcome:
Życzę Wam również Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych
Krysia

Iwona i Mariusz
25-04-2011, 15:19
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia:
wiary, radości, miłości, spełnienia.
http://pl.fotoalbum.eu/images1/200911/119914/588301/00000024.gif

Kasia_Grzes
26-04-2011, 07:46
Słońca ,szczęścia ,pomyślności,
w pierwsze Święta dużo gości,
w drugie Święto dużo wody -
to dla zdrowia i urody !
Mnóstwo jajek kolorowych,
świąt wesołych oraz zdrowych .
KrysiaG przepraszam że dopiero teraz ale nie było mnie w domu na święta ,dopiero dzisiaj wróciłam.:welcome:
Popstrykałam troszkę zdięć to postaram się dzisiaj wkleić.I jeszcze raz cieplutko pozdrawiam.

Kasia_Grzes
26-04-2011, 07:58
KrysiaG moje tuje niby przemarzły ale narazie ich nie ruszam a czy dojdą do siebie to zobaczymy.

jamles
26-04-2011, 08:16
moje jajka nie doszły :cool:
to poświąteczne życzenia przesyłam :)
http://kwiaty-warszawa.pl/images/tulipany_bukiet6.jpg

KrysiaG
26-04-2011, 17:07
jamles

Witam w mojej galerii!!!!!
Dziękuję za życzenia i piękne kwiaty.
Nie martw się tymi jajkami.Mamy przesyt po świętach.:)
KG

DarioAS
27-04-2011, 22:18
Jajek nigdy dość... ;)
Moje też nie doszły :D, ale ja wiem, że Święta i bez tego pewnie były bardzo udane :hug:

DarioAS
03-05-2011, 20:02
Krysiu, co u Ciebie?

Kasia_Grzes
04-05-2011, 15:44
Krysiu wysyłam zdięcie moich tuj zmarzniętych,nie wyglądają dobrze ale szkoda mi ich i dlatego narazie nie ruszam ich.Może z czasem jakoś dadzą radę i dojdą do siebie.
:rolleyes:

KrysiaG
09-05-2011, 14:03
DarioAS,Kasia_Grzes

U nas na budowie narazie nic się nie dzieje.
Młodzi trochę ratują tuje.Powyrywali chwasty i podlali nawozem.
Tak naprawdę to cały czas przygotowują się do ślubu.
To jest nieprawdopodobne ile tego trzeba pozałatwiać.
A do tego jeszcze kończą oboje w tym roku studia.
Czerwiec,lipiec egzaminy,prace do napisania,obrona itd
Tak,że na działkę już im czasu nie pozostaje.
Miejmy nadzieję,że pojedziemy trochę na grila.
W majówkę byliśmy w Karpaczu.Zrobiliśmy trochę zdjęć,
które zamieścimy później.Obejrzeliśmy Hotel Gołębiewski,
który budzi tyle kontrowersji.Powstał naprawdę kolos.
Nawet nam się podobał.Ale ludzi w Karpaczu już nie ma
tylu co dawniej.Ogólnie spokój.
Ale najważniejsze to,że spotkałam się z moimi
koleżankami ze szkoły z Techn.Ekonom. po 42 latach.
Odnowiłyśmy kontakty i każda obiecała,że teraz będziemy
się spotykać.Zobaczymy.Nie mogłyśmy się rozstać .
Było wzruszająco.Każda z jakimś bagażem doświadczeń życiowych.:wiggle::rolleyes::wave:
KG

Kasia_Grzes
09-05-2011, 19:24
To coś pięknego spotkać się po tylu latach od zakończenia szkoły niesamowite wrażenia .Młodzieży to tylko życzyć powodzenia i ze studiami ( zakończeniem nauki ) no i na nowej drodze życia :) Krysiu to przed Tobą dużo pracy, ale takie chwile w rodzinie bardzo cieszą serce. Ja mam młodsze dzieci, u nas dopiero nauka w podstawówce i gimnazjum.A najważniejsze w środku tuje moje odbijają ( te przemarznięte ) super.Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.:wave:

KrysiaG
10-05-2011, 10:06
Kasia_Grzes

Nam także powiedział ogrodnik,
że tuje dojdą do siebie,ale trzeba je trochę
podsypać nawozem,wypielić chwasty.
Będziemy obserwować co dalej z nich będzie.
U nas jeszcze trochę potrwa zanim coś więcej
będziemy robić na budowie,więc mamy czas.
Może w tym roku zrobimy elektrykę i trzeba
trochę ziemi naokoło domu,ale naprawdę
nie ma kiedy się za to wziąść.
Nasza działka jest ok 40 km od naszego
obecnego miejsca zamieszkania,dlatego to nam też utrudnia trochę.
Na razie spokojnie,nie wszystko od razu prawda?;)
KG

Megana
10-05-2011, 17:53
Wrażenia miałaś , oj miałaś pewnie podczas spotkania :)

DarioAS
15-05-2011, 17:00
Pewnie wszystkie piękne wspomnienia wróciły podczas takiego spotkania :).

KrysiaG
15-05-2011, 18:03
Megana, DarioAS

Naprawdę było wspaniale.Wspomnienia,wspomnienia:rolleyes:
Nie mogłyśmy się rozstać.Cała knajpka młodzieży,a my
od godz. 15 do 22 i koleżanki chciały jeszcze siedzieć do 24
Ale najbardziej byłyśmy zadowolone,że aż tak mocno się
nie postarzałyśmy i można było nas rozpoznać bez trudu ha,ha,ha;);)
Naprawdę warto się spotkać po tylu latach.
Polecam młodzieży,a stresy odejdą.Bo oni to już w tej chwili
na nic nie mają czasu.:wave:
KG

bogumil
15-05-2011, 18:26
Witaj Krysiu:)
Jestem cichą podczytywaczką Twojego wątku:)
A dzisiaj Ci powiem, że wspaniale Cię rozumiem:) Cztery lata temu spotkałyśmy się po....latach:) Niesamowite wrażenia, tym bardziej, że sześć lat mieszkałyśmy razem w internacie, i miałyśmy wiele wspólnych wspomnień, przeżyć... Było to wiele lat temu, ale wszystkie się rozpoznałyśmy:) A to chyba dobrze o nas świedczy...nie postarzałyśmy się tak bardzo:):))
Od tego czasu co rok się spotykamy, oczywiście w mniejszym gronie ale jest wspaniale:)

Pozdrawiam serdecznie
Beata

KrysiaG
16-05-2011, 21:39
Beato!!!!!

Bardzo mi miło powitać Cię
w mojej galerii.Ponieważ nic szczególnego
nie dzieje się na naszej budowie,to ja tak trochę
o sprawach nie budowlanych.
Tak było fajnie na spotkaniu,chociaż żałowałyśmy,
że dopiero teraz udało nam się spotkać.
Cieszę się,bo to ja właśnie dopingowałam
koleżanki.Obiecały,że będziemy się częściej spotykać.Zobaczymy.
Ja mam trochę gorzej bo gdzie Leszno,a gdzie Śrem.
Nie ma wcale dojazdu i muszę korzystać z pomocy dzieci.Ale było OK
KG:wave:

DarioAS
06-06-2011, 19:15
Krysiu, co u Ciebie? :).

KrysiaG
07-06-2011, 20:37
Aniu nic u nas się nie dzieje narazie na budowie.
Młodzi nie mają w ogóle czasu na budowę.
Szkoła i przygotowania do ślubu.
Jeździmy podlewać tuje,ale coś kiepsko z nimi.
Zobaczymy co będzie dalej.
KG

bogumil
07-06-2011, 20:57
Witaj Krysiu:)
Powiem Ci, że ja też nie o budowlance w swoim wątku:) My już 5 lat mieszkamy, za późno znalazłam się na forum i nie miałam okazji podpytać, podpatrzyć....
Za to teraz zajmuję się ogrodem i uwieczniam go w moim wątku.
Jak to Ania na poprzedniej stronce u Ciebie napisała, na forum możemy "pogadać" o wszystkim:):):)

Pozdrawiam serdecznie
Beata

wadera
19-06-2011, 22:21
Oj, fajne takie spotkania. My miałyśmy z dziewczynami z liceum trzy lata temu. Tez były obietnice, że będzie częściej, ale trudno to zgrać - zwłaszcza, że ja mieszkam ponad 200km od rodzinnego miasta i to ja byłam główną prowodyrką spotkania. Widać przewodniczącą klasy jest się na całe życie :)

Trzymam kciuki za tuje!

I za dyplomy!

I za ślub!

KrysiaG
27-06-2011, 20:48
Waderko dziękują za życzenia.
Ale z tujami jest kiepsko.Pożółkły.
Chyba z nich nic nie będzie.
Nie wiem czy od słońca.
Teraz nie jeździmy na działkę tak często.
Trochę to jest daleko.
Ja urwałam się na weekend do Mielna.
Było fajnie,choć trochę zimno i wietrznie.
Pozdrawiam KG

bogumil
27-06-2011, 22:04
Witaj Krysiu:)
Dawno Cię nie było!
A w Mielnie i w taką pogodę można wypocząć:)

Pozdrawiam Cię serdecznie:)

wadera
27-06-2011, 22:21
Krysiu, ja wróci z wyjazdu moja przyjaciółka, która o roślinach wie chyba wszystko, to zapytam czemu tuje żółkną. Pożółkły w tym samym sezonie co je posadziliście?

Mam nadzieję, że nad morzem odpoczęłaś :)

KrysiaG
04-07-2011, 19:53
Witam bogumil i waderko !!!!!
Ostatnio tu mało zaglądam,bo albo wyjazd
albo coś w domu robimy.Młodzi urządzali sobie
pokój.Kupili meble i trzeba było się ewakuować
z jednego pokoju i pomieścić wszystko w pozostałych
lub w piwnicy. Oczywiście nie obyło się bez wyrzucania
na śmietnik ku mojej rozpaczy,bo ja to bardzo się
przyzwyczajam do rzeczy i wszystko mi się przydaje,ha,ha,ha.
Tuje były posadzone w ubiegłym roku we wrześniu,a żółknąć
zaczęły właściwie późną wiosną.Może mało podlewaliśmy.
Ale czekamy dalej co z nich będzie i będziemy uzupełniać innymi.
Nad morzem oczywiście było super.W dzień nie padało to najważniejsze.
Mnie cieszy każdy wyjazd,chociaż krótki,bo teraz to mało mam okazję gdzieś wyjechać.
Nie mam żadnych wieści z budowy bo narazie stoimy.Ani razu nie byliśmy zrobić grila.
Ale mam nadzieję,że za kilka dni się ociepli to pojedziemy na działkę.
Tuje są podlane bo od paru dni pada deszcz.
To narazie KG

Iwona i Mariusz
21-07-2011, 12:53
Witaj Krysiu!
Wiem, że na Twojej budowie nic się nie dzieje, ale tutaj też jakoś mało zaglądasz.
Co nowego u Ciebie?
Pozdrawiam!

KrysiaG
22-07-2011, 09:56
Iwona i Mariusz
Może nie tak często ale zaglądam
w Wasze galerie i czasem się wpisuję.
U mnie zupełnie niebudowlanie
i nie chciała bym zanudzać innymi sprawami.
Nie wiem co się dzieje na działce,bo ostatnio
często tam nie byliśmy.Ale już nauka skończona.
Egzaminy pozdawane pozytywnie,to teraz młodzi
będą na luzie do wesela.
A na działce chyba trawa pod kolana,bo u nas od paru dni leje,leje,leje:(:mad:
Czekamy na słonko,aby zrobić grila,bo mamy już chętnych na rekreację:yes:
Pozdrawiam KG

KrysiaG
16-09-2011, 15:02
Witam po długiej przerwie.Wakacje sie skończyły.
I znowu jesień.Żeby chociaż była złota a nie taka jak to mokre lato.
Na działce nic narazie nie robimy.Będziemy dosadzać tuje,które zmarniały ok 15 szt
Reszta jakoś wydobrzała.I tak dobrze,bo mało tam jeździliśmy.Kosić trawę jedynie.
U nas już po weselu syna.Wszystko pięknie zagrało.Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi.
Ja również musiałam to przeżyć jako samotna matka weselna,ale wszystko ok.:stereo:
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.:wave:
KG

bogumil
16-09-2011, 16:59
Krysiu, dziękuję za odwiedziny w mojej galerii:)

Faktycznie...już jesień, mam wrażenie, że wcale lata u nas nie było. Takie jakieś jesienne było.
Cieszę się, że wesele się udało. To na pewno wielkie przeżycie. Ja już sobie siebie wyobrażam!!!!!! Ja z tych raczej ryczących jestem:)

Pozdrawiam Cię gorąco:)

rogbog
16-09-2011, 18:23
Krysiu przeżyłaś wspaniałe chwile-ślub syna,tylko szkoda że bez męża..al On pewnie patrzył z góry i cieszył się razem z Wami:)
A działeczka poczeka:)
Pozdrawiam

Megana
17-09-2011, 20:27
Krysiu, gratulacje dla dla syna i jego wybranki :)
Może jak już się sobą nacieszą, to nabiorą chęci do budowania ;)

KrysiaG
22-09-2011, 20:15
bogumil
rogbog
Megana

Dziękuję Wam dziewczyny za wsparcie i miłe słowa.
Teraz młodzi muszą nabrać sił na zbieranie następnej kasy na budowę.
Cały czas szukają lepszej pracy,ale niestety.Praca tylko za najniższą pensję.
Ani w Poznaniu,ani u nas nic nie ma narazie.Ale miejmy nadzieję,
że wreszcie na wiosnę coś tam zaczniemy robić na budowie.

Iwona i Mariusz
04-12-2011, 20:27
Krysiu!
Co nowego u Ciebie?
Dawno nie pisałaś!

KrysiaG
12-12-2011, 14:02
Na razie u mnie nic nowego.
Czekamy do wiosny.
Ale przeglądam Wasze dzienniki.
Pozdrawiam KG

Kasia_Grzes
21-12-2011, 19:03
KrysiaG witam serdecznie.
Przychodzę pochwalić się ,że skończyliśmy tynki.
Popruszyło u nas troszkę ale wszystko stopniało.
Przygotowania do Świąt idą wielką parą.

KRYSIU A DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY ŚLĘ ŻYCZENIA:

W te święta magiczne,
życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek
z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka,
a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką
od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego
w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
niech te święta będą wesołe
Dla Ciebie i Twoich bliskich

KASIA:hug:

yokasta
22-12-2011, 14:08
Zdrowych, Rodzinnych, Wspaniałych
Świąt Bożego Narodzenia
dla Ciebie i Twojej rodzinki.

Iwona i Mariusz
22-12-2011, 14:31
http://www.boze-narodzenie.zawsze.net/bozenarodzenie14.gif


Miękkich płatków śniegu za oknem,
ciepłych bamboszy przy pachnącej choince
i sypiącym iskrami kominku,
a także wymarzonych prezentów i spokoju w sercu
życzą Iwona i Mariusz z Bukowej Chatki..

bogumil
22-12-2011, 16:04
Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia:)

http://img688.imageshack.us/img688/4435/sam7259.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/688/sam7259.jpg/)

AGP
22-12-2011, 20:25
http://img803.imageshack.us/img803/1193/kartka.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/803/kartka.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

kropkq
22-12-2011, 21:29
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia. Życzy Ola

http://www.moje-kartki.eu/kartki/47/3/m/3076s.gif

rogbog
22-12-2011, 22:03
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła
i ciepła rodzinnej atmosfery,
a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność
życzy Bogusia

http://www.rotfl.com.pl/data/media/69/wesolych-swiat-3-kikunia.gif

Nadulka
23-12-2011, 08:05
Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Spędzonych w cieple rodzinnym.


http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=91317&d=1324626735

sipatka
23-12-2011, 10:39
http://i40.tinypic.com/2gvof0k.jpg

jamles
23-12-2011, 15:54
91355

tola
23-12-2011, 16:06
91368


życzy tola

KrysiaG
23-12-2011, 17:02
91449

Jest taki czas,co łzy w śmiech zamienia
Jest taka moc,co smutek w radość przemienia
Jest taka siła,co spełnia marzenia
To własnie magia Świąt Bożego Narodzenia.
Życzę wszystkim spokojnych i pogodnych świąt

Dziękuję za życzenia Krysia G.

Rossa
24-12-2011, 10:54
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką!
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

życzy Agata z rodzinką


http://img402.imageshack.us/img402/3311/bozenarodzeniekartkizzy.gif (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us%2Fph oto%2Fmy-images%2F402%2Fbozenarodzeniekartkizzy.gif%2F)

Uploaded with ImageShack.us (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

Megana
27-12-2011, 19:28
Krysiu, dziękuję za życzenia i życzę
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

Iwona i Mariusz
30-12-2011, 16:14
http://cdn1.asteroid.pl/c4/a.fotka.pl/078/888/78888443_800_s.jpg


Już po świętach, stary rok się kończy,
jego blask już mija.
Nowy 2012 do brzegu dobija.
Życzę by był piękny, lepszy od starego,
a Tobie przyniósł coś szczególnego.
Same serdeczności, morze miłości,
uśmiech na twarzy i to o czym marzysz..

Nadulka
30-12-2011, 18:04
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2012 ROKU !!!

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=92230&d=1325267944

rogbog
30-12-2011, 20:18
Na progu Nowego Roku życzę Ci od serca,
.. by każda łza w oku miała smak szczęścia,
.. by nadziei płomienie nie gasły w mroku
.. i każde marzenie spełniło się w Nowym Roku!!!!

http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/Szczesliwego-Nowego-Roku-kartka-jola-001.gif

bogumil
31-12-2011, 11:32
Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen
ciepła, radości, przyjaciół, a w waszym domu
niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia:)

http://img444.imageshack.us/img444/2566/39155237.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/444/39155237.jpg/)

Beata z rodzinką:)

Kasia_Grzes
31-12-2011, 18:22
Na wszystkie dni Nowego Roku
życzę Ci wiary w sercu i światła w mroku
obyś jednym krokiem
mijała przeszkody
byś czuła się silna i wiecznie młoda
Krysiu spełnienia marzeń :hug:

rogbog
04-04-2012, 22:24
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"
życzy Bogusia

http://www.rotfl.com.pl/data/media/42/kartka-na-Wielkanoc-zajaczek-pisanki-tulipany-jola-01.gif

Kasia_Grzes
05-04-2012, 09:36
Pełnych miłości i radości świąt krysiu dla ciebie i twojej rodziny śle kasia z rodziną

jamles
05-04-2012, 15:38
http://g.wieszjak.pl/p/wieszjak.pl/www/e-kartki/wielkanocne/wielkanocne282.jpg

bogumil
05-04-2012, 20:54
Pełnych miłości, radości i zdrowia oraz Wesołych Świąt Wielkiej Nocy, bogatego zajączka życzy Beata:)

http://img69.imageshack.us/img69/7131/dsc00466yg.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/69/dsc00466yg.jpg/)

kropkq
06-04-2012, 20:51
http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/radosnego_swietowania_1.jpg

AGP
07-04-2012, 14:57
Wesołych Świąt

http://bi.gazeta.pl/im/2/6475/z6475812X.jpg

tola
07-04-2012, 14:57
Krysiu,
Wam i "Młodym" ciepłych, radosnych,
pełnych uśmiechu i dobrego odpoczynku
Świąt Wielkanocnych
życzy tola

110429

Megana
07-04-2012, 21:13
Wesołego zająca, co śmieje się bez końca.
Szczerbatego barana, co beczy od rana.
Radości bez liku, pisanek w koszyku.
I wielkiego lania w Dniu Mokrego Ubrania

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
http://systemc.pl/domek/2012/04/SNC15454CC.jpg
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Nadulka
08-04-2012, 06:48
http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=110515&d=1333863295



Bogatego zajączka!
Mokrego dyngusa!
Nadulka z rodziną:)

Iwona i Mariusz
09-04-2012, 15:53
http://cdn4.asteroid.pl/c19/a.fotka.pl/082/022/82022398_800_s.jpg?add=1333982680

rogbog
20-12-2012, 21:43
http://www.rotfl.com.pl/data/media/69/Zima.gif


Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!


WESOŁYCH ŚWIĄT życzy BOGUSIA

bogumil
21-12-2012, 20:02
Ten cudowny, pełen miłości czas Świąt, niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia.

http://img856.imageshack.us/img856/2396/defaultbq.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/856/defaultbq.jpg/)

Beata z rodziną:)

Iwona i Mariusz
24-12-2012, 12:33
http://static.slajd.net/thumb/th680s/gr/cf/302045_35562.jpg


Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
W Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
By wszystko się nam rozplątało,
Węzły, konflikty, powikłania.
Oby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwnej świeczki.
Niech anioł podrze każdy dramat
Aż do rozdziału ostatniego,
I niech nastraszy każdy smutek,
Tak jak goryla niemądrego.
Aby wątpiący się rozpłakał
Na cud czekając w swej kolejce,
A Matka Boska - cichych, ufnych -
Na zawsze wzięła w swoje ręce.

Życzą Iwona i Mariusz.

kropkq
24-12-2012, 23:06
Krysiu dla Ciebie i Twojej rodzinki :)
http://foto2.m.onet.pl/_m/a8f60c7869912f2dbb1c144189058266,10,19,0.jpg

Nadulka
25-12-2012, 07:15
Jest taki czas,
Co łzy w uśmiech zamienia.
Jest taka moc,
Co smutek w radość przemienia.
Jest taka siła,
Co spełnia nasze marzenia.
To właśnie Magia
***Świąt Bożego Narodzenia***

Nadulka z rodziną:)

AGP
25-12-2012, 17:13
https://lh3.googleusercontent.com/-4VtJgJBFX7Y/UNd5YYv-oHI/AAAAAAAAMkM/tqRDZwPMidI/s1000/christmas_.jpg

KrysiaG
25-12-2012, 18:04
Dziękuję pięknie za życzenia !!!

Niestety do dziennika Nadulki nie udaje mi się zajrzeć :hug:

Krysia G

Kasia_Grzes
27-12-2012, 08:50
http://forum.muratordom.pl/images/icons/icon1.png
''A nadzieja znów wstąpi w nas ,nieobecnych pojawiąsię cienie.
Uwierzymy kolejny raz , w jeszcze jedno Boże Narodzenie.....''
Szczęśliwych ,wartych pamęci ,przeżytych w zgodzie ze światem i
sobą samym ,pełnych życia i miłości Świąt życzy
KASIA Z RODZINĄ

bogumil
30-12-2012, 17:09
Krysiu Tobie i całej Twojej rodzince życzę

http://img571.imageshack.us/img571/8311/nowyrokrs.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/571/nowyrokrs.jpg/)

rogbog
31-12-2012, 15:16
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość,
pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń.
A gdy się one już spełnią niech dorzuci garść
nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens!

http://www.rotfl.com.pl/data/media/70/hnynil030.gif

Iwona i Mariusz
31-12-2012, 18:23
http://static.slajd.net/thumb/th680s/gs/yt/304147_cff00.jpg


Szampańskiej zabawy,
szalonych chwil,
udanego Sylwestra
i Szczęśliwego Nowego 2013 Roku
życzą Iwona i Mariusz..

rogbog
28-03-2013, 21:44
Serdeczne życzenia Wesołego Alleluja
oraz dużo zdrowia pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy napełni serca nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

http://topkartki.pl/kartki/3894/original/16.png?1363961181



WESOŁYCH ŚWIĄT życzy Bogusia z Rodziną

Iwona i Mariusz
29-03-2013, 08:15
https://lh3.googleusercontent.com/-Z5Y9xaBzR2A/UVVB46ESdtI/AAAAAAAAB2s/J0MjYsebhkU/s459/2a66a451-7025-4888-baf6-479f8187b0bf.jpg


Choć w te święta się nie ujrzymy
wszystkiego dobrego Wam życzymy
zdrowia, szczęścia i radości
stołu sutego i wspaniałych gości.

Wesołych Świąt Wielkanocnych
życzą Iwona i Mariusz.

bogumil
29-03-2013, 11:45
Śnieg nam wszystkim popsuł szyki,
przykrył jajka i koszyki
a kurczaczkom zmarzły nóżki,
więc się tulą do rzeżuszki,
lecz choć śnieg nam pada w święta
i pogoda taka wstrętna
my święconym się dzielimy
i radości wszem życzymy.



http://img713.imageshack.us/img713/1277/krolikwielkanocny.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/krolikwielkanocny.jpg/)

WESOŁYCH , SPOKOJNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ:)

KrysiaG
11-09-2013, 16:22
Witam!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.
Dziękuję za życzenia. Zaglądam do Waszych dzienników,podziwiam i gratuluję.
U nas nic się nie dzieje .Tylko trawa rośnie w galopującym tempie.
Musimy czekać czy zmieni się sytuacja na rynku pracy choć trochę,bo narazie to ciężko.
Zastanawiamy się co dalej.
Tymczasem mam wnuczka Maksymiliana,ma już prawie 11 m-cy.
Pozdrowienia. Krysia G

bogumil
12-09-2013, 09:49
Krysiu...gratuluję wnuczka!!!!
Serdecznie pozdrawiam:D

Iwona i Mariusz
12-09-2013, 21:28
Krysiu, więc teraz obie mamy towarzystwo małych, słodkich chłopczyków. :D
Gratuluję wnusia!
Rozumiem Twoją dumę i radość!
Pozdrawiam Cię ciepło.

tola
04-10-2013, 12:48
Krysiu, ode mnie też przyjmij gratulacje.
Rozpieszczasz pewnie, co?
I nie rezygnuj z marzeń. Nawet jeśli teraz trochę ciężko, trzeba to przetrzymać.
Będzie lepiej,
sobie też to powtarzam i mam nadzieję że tak będzie.
Pozdrawiam z zadziwiająco słonecznego północnego-wschodu :)

KrysiaG
06-10-2013, 18:09
Dziękuję dziewczyny !!!! Miło mi bardzo :):bye::bye::bye:

Trochę miałam przerwy w oglądaniu Waszych dzienników.
Byłam na przedłużonych wakacjach.Póki można trzeba korzystać z życia.:)
Teraz muszę nadrobić zaległości. A naprawdę warto.
Domy jak z bajek. Różne klasyczne i nowoczesne. :eek::rolleyes:
Miło się czyta i ogląda. Chociaż nie do wszystkich się odzywam,to jestem z Wami w smutkach i radościach.
I aby tych radości było jak najwięcej. Bardzo Wam kibicuję.
My tymczasem musimy poczekać,na lepszą sytuację.Mamy nadzieję,że praca będzie pewnijsza,bo narazie to kiepsko.

Wnuczek - słodziak. Taki szybki " po czworakach " oczywiście,że nie możemy za nim nadążyć,
aby cokolwiek uratować w zasięgu jego rąk. hi....hi....:bash::)

Miło pozdrawiam wszystkich !!!!! KrysiaG :bye::bye::bye:

rogbog
06-10-2013, 19:53
Gratulacje dla babci:rolleyes:.

Krysiu czasy ciężkie.....ale my kobietki forumowe twarde jesteśmy,nie dajemy się prawda?

KrysiaG
07-10-2013, 13:57
O tak właśnie my nie z tych co się poddają.
Oby tak dalej. Zawsze może być lepiej. :bash::):bye:

KrysiaG

Lukarna
13-10-2013, 10:01
Witaj Krysiu, przyszłam z rewizytą:) Bardzo ładny, funkcjonalny domek, gratuluję:) Uściskaj wnuczka ode mnie i nie rezygnujcie z marzeń jak pisza dziewczyny:hug:

KrysiaG
21-10-2013, 14:47
Dzięki, dzięki !!!! Uściski !!!! :hug:

bogumil
23-12-2013, 14:46
Niech ten świąteczny czas wypełni Wasze serca spokojem, miłością i nadzieją. Abyśmy w tych dniach odkryli to, co jest w życiu najważniejsze. Wesołych Świąt!!!


http://img560.imageshack.us/img560/3750/r4zn.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/560/r4zn.jpg/)

Kasia_Grzes
24-12-2013, 11:43
Wesołych świąt :d

Iwona i Mariusz
24-12-2013, 12:35
https://lh3.googleusercontent.com/-lN0XKp8CqEU/UrdTzN8jwCI/AAAAAAAAFsI/wgI9d0dzNNM/s640/153877_zabawki_swiateczne.jpg

Dużo ciepła dzięki ludzkiej życzliwości,
odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi,
radości w smutku dzięki ludzkiej miłości
i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju
życzą Iwona i Mariusz.

KrysiaG
24-12-2013, 21:02
Życzę wszystkim
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia
miłej atmosfery w nowych domach,
budującym spełnienia marzeń,
radości i powodzenia
w nadchodzącym Nowym Roku!!!!
Dziękuję za życzenia:)
KrysiaG

Nelli Sza
25-12-2013, 14:33
Na te Święta i nadchodzący Nowy Rok życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, pokoju w sercu, radości, cudowności....
Bądźcie szczęśliwi! http://www.cosgan.de/images/smilie/xmas/a074.gif


https://lh5.googleusercontent.com/-zhgr73g-I9o/UrrYSsEQ3HI/AAAAAAAAE00/IQpTmybTiSc/s640/%25C5%259Bwi%25C4%2599ta%2520FB%25201.jpg?gl=PL


Nelka :)

rogbog
25-12-2013, 20:43
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/95326_ozdoby_bombki_choinka.jpg
Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą
radość,pokój,nadzieję i miłość
przesyła Bogusia

(http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fzyczenia.tja.pl%2F zyczenie%2Cduzo-szczescia-zdrowia-i-1.html)
(http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fzyczenia.tja.pl%2F zyczenie%2Cduzo-szczescia-zdrowia-i-1.html)

Megana
26-12-2013, 20:23
Krysiu,
bardzo dziękuję za życzenia, Tobie i Twojej rodzinie życzę również wszystkiego najlepszego oraz wspaniałego roku 2014 :)
Małgośka i Michał

Iwona i Mariusz
30-12-2013, 19:31
https://lh6.googleusercontent.com/-8r5rJJyocYc/UsCZyoOL-sI/AAAAAAAAFwQ/a4OkSYKCqpM/s648/Nadzieje-i-noworoczne-postanowienia-na-2013-rok-110879-900x900.jpg


Niech w Nowym Roku świat będzie dla Ciebie pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Twoim domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
Iwona i Mariusz.

rogbog
31-12-2013, 17:27
http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/192238_szampan_kieliszki_prezenty_sylwester.jpg
Niech się spełnią sylwestrowe życzenia,
te łatwe i te trudne do spełnienia.
Te duże i te całkiem małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią wszystkie krok po kroku.
Tego życzy w Nowym Roku Bogusia

fulek
27-01-2014, 10:14
Witaj Krysiu.

Ja z rewizytą.
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.
Próbowałam odnaleźć Twoje zdjęcia domku, ale doszłam tylko do miejsca, gdzie wstawione były okna....
Prowadzisz dalej dziennik gdzieś indziej??
Gratuluję bycia babcią. :-)

Pozdrawiam

Fulek

tola
21-02-2014, 16:57
Krysiu, co tam u Was?
Czy wnusio już woła: - Babciu?
Co na budowie, czy jakieś plany na wiosnę?
Najserdeczniejsze uściski :hug:

KrysiaG
23-02-2014, 13:49
Jestem chwilowo na forum.
U nas budowa to tymczasowo wielka niewiadoma.
Nie wiem jeszcze jak to będzie dalej.
Młodzi mają słabo płatną pracę.
Namawiam ich aby trochę jeszcze czekać.
Nie chciałabym sprzedawać,ale nie wiem czy im dobrze radzę.
Może w 2014 roku trochę będzie lepiej z pracą.
Tak myślę,że jak sprzedamy,pieniądze się rozlecą raz dwa i nic z tego nie będzie.
No ale na razie nie tracę nadziei.
Pozdrawiam wszystkich zaglądających tu.
Życzę spełnienia marzeń.
Krysia G

rogbog
17-04-2014, 15:43
http://www.pwzps.org/images/stories/IKONY_PWZPS/kartka_wielkanoc.jpg

ŻYCZY BOGUSIA Z RODZINĄ

bogumil
18-04-2014, 09:15
Pełnych spokoju i radości
Świąt Wielkanocnych,
dobrego wypoczynku w rodzinnym gronie
optymizmu, energii i nadziei na lepszą przyszłość!

http://images63.fotosik.pl/890/c201ba40433e62c9med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Kasia_Grzes
22-04-2014, 07:17
Dziękuję bardzo za życzenia,
Choć dopiero teraz mogłam wejść na forum to myśle że Święta u Was były udane i spokojne. Bo tego z całego serca życzę.
Wiosna w ogrodzie i w sercach zagościła. Dużo niestety jeszcze walki przed nami o zdrowie i życie naszego synka.Ale bardzo wierzę że w końcu się uda i ogarnie nas spokój o jakim marzymy . Pozdrawiamy bardzo gorąco całą rodzinkę i wierzę ,że z pracą wszystko też się na tyle polepszy ,że skończycie domek i będziecie w nim bardzo szczęśliwi.:hug:

kropkq
23-04-2014, 19:10
Krysiu, dziękuję za pamięć i życzenia świąteczne oraz gorąco Cię pozdrawiam:hug:

KrysiaG
20-07-2014, 17:28
Witam !!!!

Pewnie nikt już tutaj nie zagląda,ale postaram się napisać
o tym co działo się u nas.
Jakiś czas temu podjęliśmy jednak decyzję o sprzedaży domu.
I tak oto domek został sprzedany.:o
Trochę było nam smutno,ale teraz stwierdzam,że podjęliśmy
słuszną decyzję.Dach już potrzebuje remontu,tzn papa.
Syn z synową jakoś nie mogli się zdecydować na szukanie pracy w Poznaniu.
Trochę z naszą pomocą i kredytu niestety, znalazł bardzo ładne mieszkanko
nowo wybudowane w 4 rodzinnym szeregowcu na obrzeżach miasta.
Plan zakończenia budowy w październiku.
Mamy nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze,a ja cieszę sie z takiego obrotu sprawy.:yes::yes::yes:
Na razie nie kończę mojego dziennika,jeszcze tu trochę pobędę.
Kibicuję Wam cały czas.
Tymczasem zabieram się za remont mieszkania.
Drugi syn będzie miał ślub pod koniec września.
Tak cały czas się coś dzieje.
Wnuczek rośnie pięknie.Wesoły brojasek z niego.:p:(:no::yes:
To tyle narazie. Jak będzie coś ciekawego to napiszę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.:hug::hug:
KrysiaG

Iwona i Mariusz
20-07-2014, 20:54
Krysiu, życie zmusza nas do podejmowania różnych decyzji.
Często nawet takich, które wcześniej wydawały się niemożliwe.
Życzę Ci z całego serca, aby radość i szczęście towarzyszyły Ci niezmiennie.
I niech wnusio przynosi Ci dużo uśmiechu.
Teraz przed Tobą remont, potem ślub syna, same twórcze nowiny.
Nie kończ dziennika, proszę, bo - jak sama widzisz - niektórzy tu jednak zaglądają. :)
Napisz coś czasem, co tam u Ciebie słychać.
Ściskam Cię mocno. :hug:

KrysiaG
18-11-2014, 22:37
Jeśli tu ktoś jeszcze zagląda to witam bardzo miło :yes:
Trochę wiadomości od nas.
Wesele młodych się odbyło.Wszystko udane.
Byłam też na kolejnym spotkaniu z koleżankami ze szkoły.
Było super .Wesoło spędzony czas.
Drugi syn z rodziną już mieszkają w nowym domku.
Fajnie sobie urządzili.
Wnuczek rośnie,skończył dwa latka.Kochany i cudowny.
U mnie remont tak na 50 % zakończony .Dokończę na wiosnę,bo teraz wyjeżdżam.
Kupiłam nowe meble do kuchni,wymieniłam wszystkie drzwi,nowe firanki,roletki,
nowe płytki w łazience,prysznic,umywalka,lustro,grzejnik,lampy cieszą moje oczy.
Dzisiaj przejeżdżałam obok sprzedanego domu.
Dachówka położona,dom ocieplony na 200%.Otynkowany.
W środku też tynki,instalacje,wylewki.Działka wyrównana.Fajnie wygląda.Cieszy mnie to bardzo.:yes:

To narazie tyle. Pozdrawiam wszystkich.
KrysiaG

Iwona i Mariusz
19-11-2014, 20:45
Krysiu, jak miło, że odezwałaś się w swoim dzienniku.
Same dobre wiadomości u Ciebie.
Wesele udane, dzieci urządzone, wnuczek rośnie i cieszy Twoje oczy i serce, no i remont prawie zakończony i - jak czytam - zmiana wystroju bardzo Cię cieszy.
Ogromnie miło czytać takie dobre wiadomości od Ciebie.
Pozdrawiam Cię, życzę Ci samych, tylko pięknych chwil i.. odezwij się czasem.
:hug:

KrysiaG
20-12-2014, 16:39
Iwonko dzięki za odwiedziny.
Bardzo się cieszę.Na razie jeszcze
piszę w dzienniku,bo zaglądam do Waszych i kibicuję.
Jestem w tej chwili na wyjeździe,a do domu wrócę może w styczniu,
ale zaglądam do Ciebie Iwonko od czasu do czasu.
Pozdrawiam.

KrysiaG
20-12-2014, 16:54
Ponieważ mam w tej chwili dostępny komputer
chcę złożyć wszystkim tu zaglądającym życzenia świąteczne.

Niech to Boże Narodzenie sprawi,że będziemy wszyscy
dla siebie mili i serdeczni,odrzućmy jakieś mało znaczące przecież urazy
i nieporozumienia.Cieszmy się każdą chwilą.
Życzę wszystkim dużo zdrówka.
Miłych wrażeń przy kolorowej choince.
Uciechy z miłych prezencików.
Dużo ciepła i spokoju.
Aby ten rok 2015 sprawił,że skończę się te niepokoje na całym świecie,
a i tak blisko nas na Ukrainie.
Niech też skończą się tragedie ,o których ostatnio słyszymy.
Tak się rozpisałam,ale myślę,że każdy z nas pragnie pokoju na całym świecie.
Pozdrawiam wszystkich miło i sympatycznie!!!!!
KrysiaG

Iwona i Mariusz
21-12-2014, 20:02
https://lh6.googleusercontent.com/-SPHyIEfD8tI/VJa72nK9xvI/AAAAAAAAI3A/NjOiT4xJh6A/s600/2.jpg

Iwona i Mariusz z Bukowej Chatki

bogumil
22-12-2014, 15:28
Najserdeczniejsze życzenia cudownych Świąt Bożego Narodzenia,
rodzinnego ciepła i wielkiej radości

http://images69.fotosik.pl/470/55054c3255d041c5med.jpg (http://www.fotosik.pl)

tola
30-12-2014, 13:48
Dużo zdrowia w Nowym Roku, uśmiechu, łaskawości losu.
Niech spełnione marzenia dadzą dużo radości,
niech zamierzenia się realizują, a chęci do nowych wyzwań przybywa.
Wartość miłości, przyjaźni, empatii niech pozostanie wartościami największymi,
a dobre, wzajemne relacje międzyludzkie dostarczą satysfakcji i siły do walki z przeciwnościami losu.
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE W NOWYM ROKU


życzy tola

http://blog.ekarteczki.pl/wp-content/uploads/2012/12/4.jpg

rogbog
30-12-2014, 17:01
HTTP://zalacznik.wp.pl/d641/www.kartki.pl_.jpg?p=2&t=IMAGE&st=JPEG&ct=QkFTRTY0&wid=56950&POD=1&type=NORMAL&zalf=Wys%25B3ane&tsn=141995824916341017&sid=a39a50b6a68cb03e96480b856a97a733




Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję
na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń.
W te piękne i jedyne w roku chwile
chcę złożyć najlepsze życzenia
pogodnych, zdrowych i radosnych dni
oraz szczęśliwego Nowego Roku.


Bogusia z Rodziną

bogumil
30-12-2014, 17:10
Niech w Nowym Roku świat będzie dla was pełen ciepła, radości i przyjaciół,
a w waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.
Wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy Beata z rodzinką :D


http://images68.fotosik.pl/483/9c633705ab9bbe62med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Iwona i Mariusz
31-12-2014, 19:36
https://lh5.googleusercontent.com/-jny5O9W6264/VJiE184RUkI/AAAAAAAAI3s/-3CEpGVSsso/s667/Happy-new-year-wishes-cards.jpg

Z okazji Nowego Roku życzymy Ci,
aby szczęście zawsze stało u Twojego boku,
a każdy kolejny dzień był niezapomnianym przeżyciem.
Iwona i Mariusz z Bukowej Chatki.

KrysiaG
31-12-2014, 20:30
Dziękuję pięknie za życzenia
Również wszystkim życzę
Szczęśliwego Nowego Roku 2015

Iwona i Mariusz
04-04-2015, 17:15
https://lh3.googleusercontent.com/-syaSMjbUArU/VSAJJCQCn0I/AAAAAAAAJHQ/UtAGdJwcRvc/s630/534fa1e633e0d_p.jpg

życzą Iwona i Mariusz..

KrysiaG
25-12-2015, 21:22
Życzę wszystkim

Zdrowych, spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia
Szczęśliwego Nowego Roku

rogbog
25-12-2015, 22:12
Piękna jest radość w Święta Bożego narodzenia
ciepłe są myśli o bliskich
niech miłość i szczęście otoczą dzisiaj i w Nowym Roku nas wszystkich
Wesołych Świąt życzy Bogusia z Rodziną

http://strzelec.pwsz.nysa.pl/wp-content/uploads/2012/12/kartka.jpg

rogbog
30-12-2015, 22:36
http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2013/12/Szczesliwego-Nowego-Roku-kartka-jola-001.gif