PDA

Zobacz pełną wersję : A mo?e siatkówka



Strony : [1] 2 3 4

zezo
07-03-2004, 19:17
Jestem zapalonym fanem tej dyscypliny sportu i uważam że nie może zabraknąc jej na forum.
Gramy z kumplami dwa razy w tygodni, wiek od 12 do 55 lat, umiejętności i możliwoścci może nie takie jak w lidze, ale zaangażowania to niejeden ligowiec może pozazdrości.

Czy ktoś z forumowiczów też lubi siatkówkę ?

ziaba
08-03-2004, 07:43
Uwielbiam siatkę, a najbardziej wołać ''sitoooo" :lol:
Ale chyba jeszcze bardziej lubię prawdziwą plażówkę.
Mam pod nosem niemal swietne warunki do pogrywania, więc tylko problem doczekania się suchego piachu .

A to już chyba niedługo.....


Ps.Mój idol to Zagumny i Świderski :lol:

zezo
08-03-2004, 18:58
Plażówka jest specyficzna, a przy moich parametrach to po kolana w piachu jestem i cięzko skakać, to nie dla mnie, ale popieram każdy rodzaj siatk.

Ewunia
08-03-2004, 22:50
Ja nie gram, ale za to jestem "fachowcem teoretycznym". Znam wszystkie polskie zespoły i nie tylko. Namiętnie oglądam PSL i Ligę Światową. Trochę daleko mieszkam od meczowych centrów, ale zdarzało mi się jeździc na mecze do Łodzi i do Katowic. Poza tym mam zawodnika w rodzinie :D Wprawdzie II-ligowego, ale jednak. Lepiej mu pod rękę nie wchodzić :wink:

zezo
09-03-2004, 19:06
Miło przywitać kobietę w naszym gronie.

Liga Światowa to osobny temat, tam się chodzi nie dla samej siatkówki ale dla atmosfery. jest super /może bylo super/ pamiętam jak to się zaczelo w 1998 roku
Katowicki SPODEK kibiców okolo 4000 tysięcy, ale jakich, przez 32 minuty śpiewaliśmy "POLSKA BIAŁO CZERWONI.........." sami z siebie to był totalny szok,
a teraz Pan Kułaga gra to co on chce, ja mam śpiewać, reżyseria i sterowanie tlumem przechodzi ludzkie pojęcie, a do tego ceny biletów........zgroza 40,50 zł, na mecze w 1998 roku bilety kosztowaly 5 i 10 zl, teraz taka rodzinna impreza+pomoce meczowe = sporo kasy.
Ale warto, małe dzieci,m, starsi ludzie, kultura i spokuj, warto się wybrac na taką imprezę, nawet ludzie nie znający się na siatce są zachwyceni, osobiście polecam.

Ewunia
09-03-2004, 20:33
na mecze w 1998 roku bilety kosztowaly 5 i 10 zl I mozna było obejrzeć kilka meczów, o ile dobrze pamiętam. Tobie dobrze, bo masz blisko, a ja, to z drugiego końca Polski

kultura i spokuj, warto się wybrac na taką imprezęNiestety, już się to zaczyna zmieniać. Na meczu Pamampolu ze Skrą Bełchatów kibice tego pierwszego zapowiadali zadymę. Zawzięli się na Igłę.
Gdyby nie obstawa policji to kibice Skry mieliby problemy z dotarciem do domu. Ich autokar jakoby był eskortowany przez dwa radiowozy jadące na sygnale.
Ale i tak lubię siatkówkę. Mam nagrane wszystkie ważne mecze PSL i reprezentacji od '99 roku :D

Anna Wiśniewska
11-03-2004, 16:30
Ja kiedyś grałam :lol: Można powioedzieć, że zawodowo, bo byłam zawodniczką dwóch klubów w szkole średniej i na początku studiów. Edukację siatkarską zaczęłąm już w podstawówce.
Tyle że kontuzje uniemozłiwiły mi dalsze zajmowanie się tym sportem wyczynowo. Nie przeszkadzają mi jednak w pogrywaniu dla przyjemności od czasu do czasu i oglądania jak inni grają- też dla przyjemności :)

Pozdrawiam!

zezo
13-03-2004, 17:26
Witamy, Witamy,

Drodzy fani siatkówki, dzisiaj i jutro t.j. 13 - 14 marca 2004 roku rozgrywany będzie Turniej Pucharu Polski w Bełchatowie, ja pozwolę sobie na wytypowanie zwycięscy tego turnieju obstawiam ze puchar polski pojedzie do Sosnowca, mam taką cichą nadzieję że puchar zdobędzie Płomień /nazwa Polska Energia Sosnowiec jest głupia i bez sensu, dlatego jej nie używam/.
A jakie sa Wasze typy

Ewunia
13-03-2004, 18:14
Nie kibicuję konkretnemu zespłowi z powodów terytorialnych, tylko całej polskiej siatkówce, jako takiej.

pozwolę sobie na wytypowanie zwycięscy tego turnieju obstawiam ze puchar polski pojedzie do Sosnowca, mam taką cichą nadzieję że puchar zdobędzie PłomieńTaki wybór, to twój patriotyczny obowiązek :wink: :D

Chociaż w tym zespole nie ma w zasadzie "gwiazd" , to Energia gra coraz lepiej. Żygadło, mimo że jeszcze popełnia błędy, staje się coraz sprawniejszym rozgrywającym. Legień sprawuje się całkiem przyzwoicie na libero. Niekoniecznie podoba mi się skuteczność Dacewicza, ale on często ma słabe momenty. Jedynym waszym zawodnikiem, na widok którego dostaję wysypki, to Nowak. No ale to temat na dłuższą dyskusję. Najgroźniejszym przeciwnikiem energii jest Skra, chociaż AZS Olsztyn też jest wielką niewiadomą.

Ja niestety obejrzę jutrzejszy mecz dopiero po fakcie, bo wyjeżdżam :cry: ale oczywiście nagram :D

zezo
14-03-2004, 21:22
Mamy Puchar Polski
Mamy Puchar Polski w Sosnowcu

Droga Ewo napisałaś
"Taki wybór, to twój patriotyczny obowiązek"
i tak i nie, ja sport oceniam po osiągnięciach, a poatriotyczny obowiązek budzi tylko antagonizmy pmiędzy klubami i kibicami, pisałaś o tym w poprzednim poscie jak ocenili Igle w Częstochowie, dla mnie jest to śmieszne, zawodnik tam gra gdzie dają mu pracę, teraz to sa najemnicy którzy mają wykonać określone zadanie, aktualnie w Plomieniu brak jest wychowanka bo być nie może, klub ma kasę a nie ma drużyny juniorów, śmieszne ale boleśnie pradziwe,
Ale się cieszę
Mamy Puchar Polski w Sosnowcu

Ewunia
15-03-2004, 00:56
napisałaś "Taki wybór, to twój patriotyczny obowiązek"
i tak i nie, ja sport oceniam po osiągnięciach, a poatriotyczny obowiązek budzi tylko antagonizmy pmiędzy klubami i kibicami A tę mordkę :wink: widziałeś ??? No :D


Mamy Puchar Polski w SosnowcuGratuluję tobie (bo z Sosnowca) i sobie (bo wygrali ci, którzy byli dzisiaj najlepsi).Mecz obejrzę może jutro, bo przed chwilą wróciłam i padam ze zmęczenia http://pages.prodigy.net/indianahawkeye/newpage07/16.gif

zezo
16-03-2004, 18:27
Droga Ewo

obstawiamy ligę, faza pley-off

Ewunia
18-03-2004, 14:51
Ależ mam zaległości. Dopiero obejrzałam 2 mecze półfinałowe. Nie mam czasu i finałowy musi jeszcze poczekać. Playoffów nie odważyłabym się obstawiać juz teraz, bo zespoły grają tak nierówno, że zupełnie nic nie wiadomo.
Po meczu Energia - PZU miałam mieszane uczucia, bo jak można po bardzo dobrej grze wygrać 2 sety, a potem oddać następne 2 prawie bez walki :o Błąd na błędzie i błędem poganiał w obu drużynach :cry:

Ewunia
26-06-2004, 19:08
Ale brzydko przegrali nasi wczorajszy mecz w LŚ :-? Przespali 2 pierwsze sety, a w tie breaku zabrakło szczęścia :cry: Ciekawe, co dzisiaj pokażą?

Ewunia
26-06-2004, 22:53
Wygrali :D Ale 4 set, to była kompromitacja. Po co Gościniak tak długo trzymał na boisku Gabrycha? Stelmach też się nie popisał.

tola
28-06-2004, 23:36
Witajcie.
Kibicem /zapalonym/ siatkówki jestem od lat, zresztą tak ma cała moja rodzina.
Mąż gra w siatkę amatorsko dwa razy w tygodniu od 6 lat.
Kibicujemy polskiej reprezentacji siedzac przed telewizorem w czerwonych kapeluszach, a wg godzin transmisji z meczów układamy swój plan dnia. Z Bialegostoku na mecze na żywo jest wszędzie daleko, ale w ubiegłym roku na mecz z Hiszpanią do Łodzi pojechalismy. Nigdy nie zapomnę tej atmosfery mimo przegranego meczu.
Moja córka ma problem, bo nie może się zdecydować, czy bardziej jej się podoba Gołaś, czy Bąkiewicz.

Pozdrawiam!

tola
02-07-2004, 18:41
Polska Bułgaria 0:3
To nie mecz, to był nokaut :cry: :cry: :cry:

Ewunia
03-07-2004, 01:34
Polska Bułgaria 0:3
To nie mecz, to był nokaut :cry: :cry: :cry:
Jutro tez doopa zimna :evil:

zezo
05-07-2004, 20:38
Oj dawno się nie odzywałem, oj dawno, przepraszam, tak wyszło.

Co do naszej kadry siatkarzy to szkoda gadać, wielcy gwiazdorzy z Panem Gościniakiem na czele, szanuje tego gościa ale on się nie nadaje na trenera, przykro patrzeć , naprawdę.
Bułgarzy to bardzo dobra ekipa, a nasi trenerzy myśleli że to kelnerzy i malarze, a tu proszę kto został kelnerem ?.........
Co za denna decyzja że Gabrych w domu zostanie, jakie teksty "zaskoczymu Bugarów" i zaskoczyliśmy, nawet bardzo, nie tylko Bugarów ale samych siebie.

T R A G E D I A , T O T A L N A T R A G E D I A


Drogie Gwiazdeczki, podziwiam takich kibiców jak wy, chylę czolo przed takimi gościami, taki szmat drogi jechać...............

Tolu pozdrów męza, my też mamy taką paczkę, "siatkarzy-starców" /z całym szacunkiem dla męza, starcy to moja ekipa gdzie srednia wieku to jakieś 45 lat/ szkoda że tak daleko mieszkacie, można by rozegrać sparigowo mecz. My często garmy z takimi "starcami" jak my, a po meczu rozpamiętywanie zagrań przy dobrym kuflu piwa.

Życze samych wygranyych i wspaniałech widowisk siatkarskich.

A może tak jak Grecy w Euro, może medalik w Atenach...

Ale pięknie pomarzyć.

tola
05-07-2004, 22:36
Zezo, witaj!
Marzyć trzeba, wtedy inaczej sie ogląda igrzyska.
Mój mąż tez Cię pozdrawia i rzeczywiście szkoda, że do Sosnowca taki kawał drogi. Będziemy Cię wspominać oglądając transmisje z Aten i nie jedno piwko do góry wzniesiemy za siatkarzy z Sosnowca i reprezentację.
Pozdrawiam serdecznie i bądźmy dobrej myśli!

tola
09-07-2004, 21:08
Polska - Francja..................... 1 : 3 !!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

zezo
10-07-2004, 00:00
Szkoda gadać, tragedia, klapa całkowita.
Czy Olimpiada to bedzie znowu wycieczka, na poprzednich igrzyskach nasi siatkarze osiągneli super wynik - ugrali jednego seta , a teraz moze mają normę aby ugrać dwa sety. Kto to wie. Kto wie jakie mają minimum na Ateny?

Tolu.
Piwko jest dobre na wszystko, a jeszcze w dobrym towarzystwie to jest super. Ja też chetnie podniosę kufel w górę za Wasze zdrowie, może być np. Żubr, ostatnio polecił mi go kumpel, wyczytał w prasie że bardzo dobre, że ma wysokie notowania, to myślę warto wykosztować się na taki rarytas, zaszalałem, kupiłem dwa browary iiiiiiiiiiiiiiii całkiem, całkiem, przyzwoity trunek, polecam.



złoto w Atenach?
srebro?
może być brąz.
ale w siatkówce halowej, to jest nie możliwe, obym się mylił, jak ja się chcę mylić.

tola
12-07-2004, 19:16
ZEZO
piszesz przecież, że wiara czyni cuda. Trzeba wierzyć!
A nasz podlaski Żuberek pychotka. Jeszcze miesiąc, będą emocje, będziemy oglądać, będziemy pisać, będziemy pić ŻUBRA i może świętować jakiś medal???
POZDRAWIAM.

Dodam, że ostatni mecz oglądałam w Opolu, to już coraz bliżej Sosnowca :P

Master14
31-07-2004, 22:23
Ja tam wierze w naszą reprezentacje.


Jakim klubom siatkarskim kibicujecie?


Ja PZU AZS OLSZTYN

zezo
15-08-2004, 21:46
ATENY 2004
POLSKA : SERBIA 3:0
Nawet browara nie wypiłem a chlopaki zrobili serbów w godzine z prysznicem.
Super jest, dalej sie chce mylić z moimi typowaniami.

preev
15-08-2004, 22:15
Jakim klubom siatkarskim kibicujecie?


Ja PZU AZS OLSZTYN

Ja drużynie z Sosnowca :D

Polska, Polska, Polska - Serbia 3:0!!!!!!! :D

caleb
18-08-2004, 11:08
POlska -Grecja 1-3 Dlaczego oni graja tak nierówno?

kroyena
18-08-2004, 13:58
Bo to Olimpiada i nikt sięna wyniki nie umawia tylko walczy do krwi.

tola
18-08-2004, 15:49
W meczu z Grecją woli walki u naszych siatkarzy nie bylo widać, ani zaciętości. Jacyś oni tacy delikatni??????
Ale kciuki zaciskam!

mbz
19-08-2004, 13:34
No i zaczal sie mecz z Francja, ktora nie wygrala jeszcze zadnego seta! Tylko chyba teraz wreszcie wygra, bo cos cienko nasi, na razie 24:14 prowadza Francuzi

preev
19-08-2004, 14:20
Polska - Francja 0:2 :(

tola
19-08-2004, 19:03
:cry: :cry: :cry:

Ewunia
19-08-2004, 20:29
http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/schild/skandal.png Nawet nie ma czego komentować :evil:

preev
19-08-2004, 20:38
http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/schild/skandal.png Nawet nie ma czego komentować :evil:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ziaba
19-08-2004, 21:56
Nie marudźcie. Każdy gra jak umie.
:-?

zezo
19-08-2004, 22:04
Ale plama.
Szkoda klawiatury.

tola
23-08-2004, 23:00
Jak chłopcy trochę lepiej pogrywają, to trenerzy maja kryzys.
Mecz z Argentyną, co zrobił Gościniak w trzecim secie????

caleb
25-08-2004, 10:45
Gościniak sam siebie wystawi do szóstki z Brazylią

preev
25-08-2004, 18:11
Gościniak sam siebie wystawi do szóstki z Brazylią

a potem jak zobaczy co się dzieje to wywali resztę zawodników i sam pokaże jak trzeba grać :D

mbz
26-08-2004, 09:02
No to pokazali nam chlopcy, jak sie gra, szkoda, ze ci z Brazylii :cry:

Ewunia
26-08-2004, 20:04
Amerykanie spisali się super. Przegrywali 20:13, a wygrali seta i cały mecz. Naszym powinni to puszczać przed snem przez najbliższe 4 lata :evil:

zezo
06-10-2004, 10:49
ATENY 2004
Nareszcie doszłem do siebie po osięgnięciach naszych gwiazd siatkówki.
Już wnet ruszy liga.

alison
06-10-2004, 11:18
Przyłączam się do Was !!! 8)
Niestety nie gram, ale dobingować przed TV uwielbiam :D Pozdrawiam !

Ewunia
17-12-2004, 21:41
Liga ruszyła, a kibice śpią :wink:

Na kogo stawiacie?

Ewunia
18-12-2004, 12:30
Dzisiaj mecz PP. Miałam jechać do Olsztyna, ale mi sie pokrzyżowało :(
Dobrze, że mam tv.
Na rozum, to powinien wygrać AZS, ale widziałam już wyniki tak sprzeczne z logiką, więc i tym razem nic nie wiadomo :roll:

Ewunia
18-12-2004, 14:53
tym razem zgodnie z logiką :D

energia grała bez energii :wink:

Ewunia
18-12-2004, 19:03
Jutro ma być wiadomo, kto wszedł do "ścisłego finału" konkursu piękności na trenera kadry

Pomysł na Wagnera, to chyba jakiś żart? :o

ziaba
18-12-2004, 19:44
Ewunia, zerknij w Energii na jednego gostka z nr.18.
To wice mistrz świata w plażówce, Zbyszek Bartman.

Facet ma niewykłe możliwości , a ma niepełne 18 lat.
Prywatnie.. super chłopak. :D

Ewunia
18-12-2004, 22:10
Prywatnie.. super chłopak. :D
zależy z jakiej płaszczyzny patrzeć :wink:
znam go jeszcze z czasów juniorskich i mimo, że prywatnie ani on, ani jego ojciec sympatii mojej nie wzbudzili, to jako zawodnik ma rzeczywiście duże szanse :D

ziaba
19-12-2004, 12:56
A to Cię mam :D :D :D
Ewunia , cosik mi się widzi , że życzyłyśmy sitka na tej samej hali nie raz :D :D :D

A mówią, że internet to ocean :lol:

No to dokładam Łomacza Młodszego .
Grzegorz pobije brata jak nic. :D

I niech runą wreszcie mury wysokościowców. Opcja Kazakowa powinna już minąć .
Zbożne życzenie ?

ariete
19-12-2004, 13:06
A ja Ziabko kibicuję Tobie :)
Czy powiedział Ci ktoś, że jesteś niesamowita?

Ewunia
19-12-2004, 20:43
i po meczu
gratulacje dla Skry http://emots.gpbb.net/Spoko.gif

zezo
12-01-2005, 21:04
Oj dawno nie byłem na forum. Dawno, bardzo dawno.
A tu tyle się działo w siatkówce, a najgorsze, ze pada mój klub,
PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - już jest na kolanach, aż trudno uwierzyć że tak nagle może upaść druzyna z takimi tradycjami,
ale jestem dobrej mysli. pożyjemy zobaczym.

POZDRAWIAM WSZYSKICH.

tola
05-06-2005, 21:09
Fani siatkówki śpią, czy po ostatnich sukcesach Reprezentacji w piłce nożnej zmieniają zainteresowania?
Ja zostaję wierna siatkówce......dobry początek, cztery wygrane w rezerwowym składzie, wczorajszy mecz z Grecją 3:0 :D :D :D przeżywam do dziś.
Nowa twarz, pewnie talent, brawo Wlazły !

tomek_lodz
03-07-2005, 22:40
No chyba faktycznie śpią no może obudzą się na FINAŁ LIGII ŚWIATOWEJ
Swoją drogą które miejsce zajmiemy Ja stawiam na 2 (za Brazylią)
a teraz ide ogładac ostatni mecz z Argentyną (mam nadzieje że chłopaki nie świetowali za mocno i wygrają :wink: :lol:

olinek
07-07-2005, 12:21
Oj dawno nie byłem na forum. Dawno, bardzo dawno.
A tu tyle się działo w siatkówce, a najgorsze, ze pada mój klub,
PŁOMIEŃ SOSNOWIEC - już jest na kolanach, aż trudno uwierzyć że tak nagle może upaść druzyna z takimi tradycjami,
ale jestem dobrej mysli. pożyjemy zobaczym.

POZDRAWIAM WSZYSKICH.
Witaj Zezo. Zawsze istniał klub Płomień Milowice - w 1978 roku zdobył Puchar Europy Mistrzów Krajowych - byłem wtedy na powitaniu drużyny po powrocie z turnieju :) - niezapomniana impreza - wtedy mnie mało duma i radość nie rozerwała. Płomień przestał isnieć w 1992 roku - potem to już nie ta hala i w ogóle to nazewnictwo :o - Kibicuję teraz sosnowieckiej drużynie ale, nie oszukujmy się, bez pieniążków to będą średniaki. Do niedawna grywałem w takich "rozgrywkach od lat 15 do 55" i potwierdzam że zaangażowanie jest zawsze 100 krotnie większe niż umiejętności a radość z gry proporcjonalna do zaangażowania. Teraz na topie reprezentacja - w Atenach przekląłem Gościniaka i spółkę za "manewry" zawodnikami w newralgicznych meczach. Teraz odzyskuję wiarę - z tej ekipy wyrosną zawodnicy klasowi. Mam nadzieję że się Mariuszowi Wlazłemu w głowie nie poprzestawia. Moim cichym faworytem jest Marcel Gromadowski ale jego Lozano chyba zacznie wprowadzać do reprezentacji dopiero po LS. A co do wyniku Finału LS - mają o co grać :wink: Myślę że stać ich na wszystko jeśli ......... psychika wytrzyma a z tym jest cieeeeeniutko. Ale jutro o 17 szalik w ręce i przed telewizor :D :D Polska !!!!

Ewunia
08-07-2005, 12:56
wszystkie mecze obejrzałam

i ciągle nie rozumiem, jak ta sama drużyna raz w jednym secie jak na skrzydłach, by w kolejnym nie przyjmować, nie atakować, nie blokować

drugi mecz z Argentyną, to juz całkiem mnie rozczarował

Ewunia
08-07-2005, 23:52
no i wymęczyli zwycięstwo wg schematu opisanego powyżej

sinusoidalnie :-?

zamiast zakończyć w ostateczności 3:1 to tie break wypracowali

olinek
09-07-2005, 13:06
Nasi to potrafią "produkować" horrory ! - teraz z Sebią a w tym meczu psychika musi być żelazna do samego końca bo publika nie odpuści a forma Serbów rośnie z meczu na mecz - nie mogłem nigdzie znaleźć transmisji z pojedynku Brazylia Serbia - chyba nie było? W tej fazie rozgrywek o zwycięstwie decyduje odrobina szczęścia (piłka spadająca w bojsko kubańczyków i załamany zawodnik który śledził jej lot) i "dobry dzień" - może być różnie ale ...... SZALIKI W DŁOŃ :D :D stawiam 3:2 dla Polski

Ewunia
09-07-2005, 15:46
to optymistka jesteś

oby się spełniło http://emots.gpbb.net/Spoko.gif

Ewunia
09-07-2005, 21:53
przerznęli 3 seta, a teraz wyłączyłam TV, bo nie można patrzeć, co wyrabiają http://emots.gpbb.net/Szok.gif

Ewunia
09-07-2005, 23:13
http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif

olinek
10-07-2005, 12:01
Ewunia - fajny niezbędnik kibica :D Oglądałem do końca :evil: :evil: 3 punty do szczęścia - myślę że naszym potrzebny jest psycholog - z Plavimi to już 2 taka przegrana w stylu stanęliśmy i kwiczeliśmy. Pozdrawiam.

lafcadio
11-07-2005, 08:11
Ewunia - fajny niezbędnik kibica :D Oglądałem do końca :evil: :evil: 3 punty do szczęścia - myślę że naszym potrzebny jest psycholog - z Plavimi to już 2 taka przegrana w stylu stanęliśmy i kwiczeliśmy. Pozdrawiam.

Moje refleksje są inne.
Otóż mam pretensję do Lozano, ale mam również nadzieję że wyciągnie wnioski i dokona odpowiednich zmian.
Nie chodzi mi o zatrudnienie psychologa ale o zmianę asystenta ternera, którym od tej pory powinien zostać bezrobotny od pewnego czasu Endriu Gołota i jak się coś takiego zdarzy, że chłopakom coś się zatrze to natychmiast time out i Endriu - daje po jednej poradzie dla każdego - myślę że pomoże - mam taką nadzieję - bo jak sobie przypomnę sobotę to jeszcze mnie teraz siepie :evil:
:wink:

tomek_lodz
12-07-2005, 01:14
Z chorwacją przerznelismy jak frajerzy to fakt z Kubą wygraliśmy ten gorszy mecz ( o pietruszkę) wszystko niestety prawda i żal (myślę że dla chłopaków wiekszy bo zabrakło im 3 punktów w meczu z chorwacja ( po 100000PLN za punkt!!!!) i ich to na pewno bardziej boli niż nas ) ale
Gratulację chłopaki osiagneliście najlepszy wynik w historii startów w lidze światowej. A kto z kibiców pamieta, że Lozano przed startem zapowiadał,ze te rozgrywki traktuje szkoleniowo. Kto z nas przy tej pladze kontuzji na początku ligii nie wziołby czwatrego miejsca w ciemno. Co nasza drużyna prezentuje pokaże dopiero następny turniej, nie o kapustę sorry miało być pietruszkę mylą mi się te warzywa :wink: , a o punkty w rankingu i start w mistrzostwach świata.

lafcadio
12-07-2005, 07:36
Z chorwacją przerznelismy jak frajerzy to fakt z Kubą wygraliśmy ten gorszy mecz ( o pietruszkę) wszystko niestety prawda i żal (myślę że dla chłopaków wiekszy bo zabrakło im 3 punktów w meczu z chorwacja ( po 100000PLN za punkt!!!!) i ich to na pewno bardziej boli niż nas ) ale
Gratulację chłopaki osiagneliście najlepszy wynik w historii startów w lidze światowej. A kto z kibiców pamieta, że Lozano przed startem zapowiadał,ze te rozgrywki traktuje szkoleniowo. Kto z nas przy tej pladze kontuzji na początku ligii nie wziołby czwatrego miejsca w ciemno. Co nasza drużyna prezentuje pokaże dopiero następny turniej, nie o kapustę sorry miało być pietruszkę mylą mi się te warzywa :wink: , a o punkty w rankingu i start w mistrzostwach świata.

Wszystko to prawda co piszesz ale jak już się doszło do czwórki finałowej to należało grać jak najlepiej i nie można się tłumaczyć że i tak zrobiliśmy więcej niż się ktoś spodziewał ...
Porażka był frajerska i tyle - mam nadzieję że Lozano wyciągnie wnioski bo ob chłopina chyba do końca nie wiedział co się dzieje i nie był świadomy że taki wygrany mecz można w ogóle przegrać - a okazało się że można! POLAK POTRAFI !!!

Tak na marginesie porażka była z Serbią i Czarnogórą - ale to tak na marginesie :wink:
pozdrowienia dla wszystkich kibiców ...

Ewunia
16-07-2005, 23:21
wczoraj wygrali, dzisiaj wygrali

awans do Mistrzostw Świata jest http://emots.gpbb.net/Spoko.gif

jakby i jutro wygrali, co wydaje się mało prawdopodobne, ale ...

olinek
17-07-2005, 12:43
Gratulacje dla naszej drużyny - szkoda tylko że MŚ są w Japonii bo transmisje będą w nieludzkich porach
:cry: Ale i tak będzie troszkę emocji. A co sądzicie o incydencie wywołanym przez gazetę "Fakt" (osobiście uważam to pismo za szmatławiec i nie biore go do ręki) który wydrukował zdjęcia polskich siatkarzy w pampersach po przegranej z Serbią; spowodowało to incydent na konferencji prasowej po meczu z Bułgarią a P. Gruszka (kapitan) i Lozano wyszli protestując przeciwko obecności dziennikarza Faktu na sali. http://sport.onet.pl/1131538,wiadomosci.html Uważam że zrobili dobrze bo dziennikarze czują sie bezkarni i pozwalają sobie na zbyt wiele żeby zwiększyć "czytalność" - Ja sam już dawno (od 2. numeru :) ) Fakt bojkotuję ale może trzeba się zorganizować i pokazać że nie wszystko jest przez nas akceptowane w mediach. Pozdrawiam.

Ewunia
17-07-2005, 19:37
przegrali pierwszego seta :evil:

za dużo błędów

głupich błędów

Ewunia
17-07-2005, 21:51
przegrali :(

żeby nie spieprzone piewsze 2 sety byłaby szansa na zwycięstwo, a tak ... :-?

lafcadio
18-07-2005, 08:11
Przegrali ale za to w niezłym stylu i to się liczy i napawa optymizmem na przyszłość
Bo przegrać dwa pierwsze sety i to bardzo wyraźnie a następnie się podnieść i wygrać następne dwa i o włos przegrać w decydującym piątym i to w dodatku z Rosją to nie tak źle :lol:
Ja jestem zadowolony oby tak dalej.

Ewunia
18-07-2005, 14:02
no prawda

żeby z serbią zagrali tak jak wczoraj

ogólnie nie jest najgorzej :D

olinek
27-07-2005, 13:13
Kobiety mnie zaskoczyły - pozytywnie zresztą :D 3:2 z Rosją - tylko pogratulowć - ciekawe co będzie dalej ?

lafcadio
19-08-2005, 07:01
Podciągnę i ten wątek sportowy bo w naszej drużynie wiele ostatnie się dzieje
zmiany Panie i Panowie
zmiany idą
oby na lepsze
chłopaki chcieli się tylko zabawić a Lozano ich od razu za burtę i do Rzymu nie zabierze a teraz jeszcze Zagumny rączkę złamał i co my teraz poczniemy co ?

echo
19-08-2005, 08:08
W tej sytuacji pewnie na mistrzostwa "przemycą" Stelmacha, który "tylko towarzyszył... :-? " aby nie było pogromu.
Jednak postawa Lozano BARDZO mi się podoba. WRESZCIE KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA PORZĄDKI I POKAZAŁ KTO RZĄDZI W DRUŻYNIE!!! BRAWO!!!
Sorry, ale wg mnie chłopaki mają trenować, słuchać trenera i godnie reprezentowac nasz kraj. W przeciwnym razie będzie taki bajzel jak w innych dyscyplinach (patrz: piłka nożna, skoki narciarskie, itd)
Precz skorumpowanym prezesom i innym darmozjadom.
Brawo dla konsekwentnych działaczy i trenerów.

lafcadio
19-08-2005, 08:20
Z tego co wczoraj słyszałem w tv to Lozano wprost do kamery powiedział że pojedzie Woicki
Problem w tym że Paweł jest od początku naburmuszony względem Lozano i wzajemnie
Brawo dla Lazanii za konsekwencję
miejmy nadzieję że panowie się dogadają i nie będą zachowywać się jak dzieci
swoją drogą wydaje mi się że ten dramatyczny ton i sensacyjne nagłówki są podawane przez pismaków dla lepszej sprzedaży :evil:

Najlepiej tak jak zawsze przegrać zanim się jeszcze zacznie rozgrywki ... :(

ziaba
19-08-2005, 11:40
A tak po ciekawości. Cóż kolega trener robił w knajpie o porze dziwnej ?
Nie mówcie, że szukał zbłądzonych owieczek. :roll:

Każde zgrupowanie rządzi się własnymi prawami.

Swego czasu ŚP. Wagner robił kontrolne zaglądanie do łóżka o niehumanitarnej porze 22 godziny. Kogo nie zastał, tego nie było już na liście reprezentantów.

Nie dziwne , że panowie przewalali mecze, skoro wiadomo jak się zachowują po upojnej nocce nerki i wątroba - przy przyjęciu zagrywki lub jaki jest tupot mew w zeskoku z bloku. 8)
A pobalować ( pochlać i po..hulać ) to się baluje za wyniki uzyskane.

No chyba że z rozpaczy..

olinek
19-08-2005, 21:01
W tej sytuacji pewnie na mistrzostwa "przemycą" Stelmacha, który "tylko towarzyszył... :-? " aby nie było pogromu.
Jednak postawa Lozano BARDZO mi się podoba. WRESZCIE KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA PORZĄDKI I POKAZAŁ KTO RZĄDZI W DRUŻYNIE!!! BRAWO!!!
Sorry, ale wg mnie chłopaki mają trenować, słuchać trenera i godnie reprezentowac nasz kraj. W przeciwnym razie będzie taki bajzel jak w innych dyscyplinach (patrz: piłka nożna, skoki narciarskie, itd)
Precz skorumpowanym prezesom i innym darmozjadom.
Brawo dla konsekwentnych działaczy i trenerów.
Zgadzam się z Tobą Echo. Zatrudnienie zagranicznego trenera było jedyną szansą na przełamanie władzy zawodników. Lozano jest niezależny i z tego korzysta - ma kontrakt na takie to a takie osiągnięcia i do nich dąży - wcale nie jest powiedziane że jak braknie Zagumnego (szkoda :( ) i innych "zdyskwalifikowanych" to nasi już przestaną grać - ambicja to jest czynnik niesamowicie dopingujący i wierzę że uda się zaistnieć w Europie we wrześniu. W kobiety też wierzę :D pozdrawiam.

echo
19-08-2005, 23:32
W tej sytuacji pewnie na mistrzostwa "przemycą" Stelmacha, który "tylko towarzyszył... :-? " aby nie było pogromu.
Jednak postawa Lozano BARDZO mi się podoba. WRESZCIE KTOŚ WZIĄŁ SIĘ ZA PORZĄDKI I POKAZAŁ KTO RZĄDZI W DRUŻYNIE!!! BRAWO!!!
Sorry, ale wg mnie chłopaki mają trenować, słuchać trenera i godnie reprezentowac nasz kraj. W przeciwnym razie będzie taki bajzel jak w innych dyscyplinach (patrz: piłka nożna, skoki narciarskie, itd)
Precz skorumpowanym prezesom i innym darmozjadom.
Brawo dla konsekwentnych działaczy i trenerów.
Zgadzam się z Tobą Echo. Zatrudnienie zagranicznego trenera było jedyną szansą na przełamanie władzy zawodników. Lozano jest niezależny i z tego korzysta - ma kontrakt na takie to a takie osiągnięcia i do nich dąży - wcale nie jest powiedziane że jak braknie Zagumnego (szkoda :( ) i innych "zdyskwalifikowanych" to nasi już przestaną grać - ambicja to jest czynnik niesamowicie dopingujący i wierzę że uda się zaistnieć w Europie we wrześniu. W kobiety też wierzę :D pozdrawiam.
No to jest już nas trzech: Lozano, Ty i ja :D

echo
20-08-2005, 21:09
Podobno nasze "złotka" wygrały 3:0. A ja niestety cały dzień harówa na budowie (gładzie gipsowe).
Ale jutro przy niedzielce oglądne sobie mecz z Bułgarią. oby wygrały.

Ewunia
20-08-2005, 21:34
na wszystkich forach siatkarskich az sie gotuje, pomijając Onet, bo tam przeważają durne opinie
większość kibiców jest za decyzją Lozano
wypadek Zagumnego rzeczywiście zdarzył się w wyjątkowo niefortunnym momencie
gwiazdor Stelmach powiniem już spadać z reprezentacji, bo od dawna niczego sensownego nie pokazał, Kadziewicz-badziewicz pewnie i tak by odpadł, bo ostatnio grał skandalicznie
najgorzej zapowiada się na pozycji libero, ale może nie ma tego złego ...
pamietacie jak Ignaczak wskoczył do kadry na Mistrzostwach Świata w Argentynie za kontuzjowanego Musielaka?
wtedy tez wszyscy ręce załamywali, że nie ma doświadczenia

nie ma ludzi niezastąpionych

echo
20-08-2005, 22:19
Jakie fora siatkarskie przeglądasz?
Lozano ma charakter. Mam nadzieję, że nasi siatkarze też. Trzymam kciuki.

Ewunia
21-08-2005, 19:11
TO (http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=6) najbardziej lubię

i na strony siatkarskie zaglądam
http://www.pls.pl/index.php
http://www.siatka.org
http://siatka.net

echo
21-08-2005, 22:39
"Złotka" góra i po horrorze wygrały z bułgarkami.
Brawo!!!
Jak Niemczyk wytrzymuje to psychicznie?

echo
21-08-2005, 22:40
TO (http://www.sportsboard.pl/Forum/forumdisplay.php?FID=6) najbardziej lubię

i na strony siatkarskie zaglądam
http://www.pls.pl/index.php
http://www.siatka.org
http://siatka.net
dzieki za linki

lafcadio
22-08-2005, 07:41
No to jest już nas trzech: Lozano, Ty i ja :D

Czterech...
Jeszcze ja.
:wink:

echo
22-08-2005, 13:16
No to jest już nas trzech: Lozano, Ty i ja :D

Czterech...
Jeszcze ja.
:wink:
Jeszcze dwóch i mamy drużynę (przynajmniej pierwszy skład) :wink:
No i przydałby sie zamiennik za libero...

Ewunia
22-08-2005, 17:09
no wygrały, ale co to za męka była :roll:

Ewunia
22-08-2005, 17:12
dzieki za linki
wrzuć w google "siatkówka", to jeszcze strony klubowe znajdziesz
i poszczególnych graczy tez

echo
25-08-2005, 09:46
Jak widzicie szanse medalowe naszych drużyn w ME?
Niemczyk i Lozano widać mają jasny cel. Ale czy wystarczy sił i środków?

lafcadio
25-08-2005, 12:41
Ja jak zawsze z optymizmem i wiarą w naszych powiem
TAK !!!
:wink: :D :D :D

Ewunia
25-08-2005, 18:56
nie jestem aż taką optymistka, ale obym sie myliła

echo
25-08-2005, 22:55
Przegrana z Czechami? :-?
Mam nadzieję, że Lozano testuje taktykę i nowych...

Ewunia
26-08-2005, 02:35
lekko nie będzie

echo
26-08-2005, 08:18
lekko nie będzie
ale z Czechami w siatę????

lafcadio
26-08-2005, 08:20
Pewnie że nie będzie - inaczej niż w siatkówce kobiecej męska Europą stoi i tu zagrają najlepsze zespoły na świecie - że Polska się tu znalazła i że jest zaliczana do grona faworytów trzeba sie cieszyć a nie labidzić :wink:
No i kibicować kibicować i kibicować!!!
Nastrój niepewności sie udziela - także zawodnikom jeżeli słyszą dookoła że trudna sytuacja, że nieoczekiwane osłabienie, że to że tamto
w podświadomości tworzy sie już usprawiedliwienie dla porażki.
A oni mają wyjść i dokopać każdemu kto będzie po drugiej stronie siatki nie ważne czy to Zagumny czy Żygadło. A jak wyjdą i zawalczą że będziemy widzieć że parkiet gryźli że krew była w oczach to mogą przegrać - bo to jest SPORT.
:wink: 8) :lol:
A co do Czechów to nie bagatelizujmy tej drużyny - nie przypadkiem są tam gdzie są.
A nawet czytałem że Gajic uważa ich za jednego z faworytów turnieju :o

olinek
29-08-2005, 13:06
Żadnej drużyny w siatkówce nie można lekceważyć - przynajmniej z tych które się zakwalifikowały. Ja tam kibicuję naszym "na dobre i na złe" i nie tracę wiary tylko dlatego że się rozgrywający wykruszył. Lozano zrobił dużo dobrego pozwalając grać wszystkim - z czasem jeśli ta polityka się nie zmieni dochrapiemy się 2 równorzędnych "szóstek". To jest niezbędne żeby wygrać mecz gdy ktoś ma słabszy dzień lub gdy ni stąd ni z owąd drużyna "staje" przy 2:0 i wtapia mecz w 5 setach. Zobaczymy pierwszy mecz ME - a wynikami z Czechami to się za bardzo nie przejmuję. POLSKA BIAŁOCZERWONI !!!!!!! :D

olinek
30-08-2005, 20:37
No to Mistrzostwa za pasem - zarezerwujcie czas fani biało-czerwonych.
Transmisje w Telewizorze: http://www.pls.pl/transmisje.php . Myslę że powalczymy i będzie co oglądać - może kilka zawałów wśród kibiców też się zdarzy ale ...... czego prawdziwy kibic nie poświęci dla swej drużyny ? Pozdrawiam. :)

tomek_lodz
30-08-2005, 22:41
Trochę sie boje o Lozano Bo juz dziennikarze wieszają na nim psy pierwsza porażka i może mieć cięzkie zycie ALE TAK NAPRAWDĘ TO GO POPIERAM bo po piwie to my możemy zagrać na plaży a nie zawodowcy W kązdej pracy za picie w trakcie pracy jest tylko jedna kara DYSCYPLINARKA

lafcadio
31-08-2005, 07:29
No to Mistrzostwa za pasem - zarezerwujcie czas fani biało-czerwonych.
Transmisje w Telewizorze: http://www.pls.pl/transmisje.php . Myslę że powalczymy i będzie co oglądać - może kilka zawałów wśród kibiców też się zdarzy ale ...... czego prawdziwy kibic nie poświęci dla swej drużyny ? Pozdrawiam. :)

Cholerka nie mam TVP3
:( :cry: :( :cry:
Cza cosik wykombinować.

echo
01-09-2005, 13:06
No to Mistrzostwa za pasem - zarezerwujcie czas fani biało-czerwonych.
Transmisje w Telewizorze: http://www.pls.pl/transmisje.php . Myslę że powalczymy i będzie co oglądać - może kilka zawałów wśród kibiców też się zdarzy ale ...... czego prawdziwy kibic nie poświęci dla swej drużyny ? Pozdrawiam. :)

Cholerka nie mam TVP3
:( :cry: :( :cry:
Cza cosik wykombinować.
I za co oni chcą (KRRiT) ten abonament

echo
02-09-2005, 08:07
http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif
albo my ich, albo oni nas... :wink:
No to zaczynna się nam miesiąc pełen siatkówki
Oby tylko nasi byli górą
Życzmy sobie przede wszystkim jak najmniej "polskich przestojów w grze" a będzie dobrze

lafcadio
02-09-2005, 08:14
http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif
albo my ich, albo oni nas... :wink:
No to zaczynna się nam miesiąc pełen siatkówki
Oby tylko nasi byli górą
Życzmy sobie przede wszystkim jak najmniej "polskich przestojów w grze" a będzie dobrze

Ja też się dokładam do życzeń.
I razem z Wami kibicuję, a po meczach będę się dzielił radością...
:wink:

echo
03-09-2005, 23:27
3:0 na początek.
Trzymam kciuki za Żygadło.
Oby tak dalej, niestety jutro będzie trudniej...

olinek
04-09-2005, 12:26
2005-09-04 20:10 TVP1 Polska Rosja

To będzie mecz prawdy o naszej drużynie. Szczerze mówiąc nie zachwycili mnie z Chorwacją - brakuje iskry - Łukasz jest spięty - bez "luzu" i kombinacji będzie ciężko. Ale ambicja u nasz jest - jak patrzę na minę Sebastiana po ataku to aż mi serce rośnie :wink: No to do boju !!

echo
04-09-2005, 13:25
A ja powiem, że gra Żygadło mi się nawet podobała. Wystawy były szybkie, może czasem zbyt niskie np do Gołasia, który wiadomo, że atakuje z 2 pietra :wink:
Jednak to tylko Chorwacja (ponoć najsłabszy zaspół wśród 12 finalistów).
Dziś Rosja, jutro Włochy - od tych spotkań wszystko zależy. Będzie ciężko, ale jeśli mysli się o medalach, to w końcu trzeba wygrywać z najlepszymi, niestety... Ze słabeuszami można walczyć o dalsze lokaty, a nie o podium.
Trzymam kciuki za naszych. Żygado - głowa do góry i powodzenia :wink:

tola
04-09-2005, 19:25
Oby dziś Wlazły serwował nie gorzej niż wczoraj.
Trzymam kciuki...obaw całe mnóstwo.

echo
04-09-2005, 22:08
Drugi set był do wygrania - niestety
trzeci set tak samo...
Gołaś jest znów beznadziejny :evil: Serwy na poziomie podstawówki :evil:
4 przejścia i 4 zepsute zagrywki przez Gołasia :evil:
Kończę bo zaczyna się 4 set

tola
04-09-2005, 22:36
1:3....szkoda :cry:

jamles
05-09-2005, 00:32
i szkoda, że wytypowałem ten wynik :evil:
mój mały typował 3:1 dla naszych i jak w drugim secie było 16: 10
powiedział, że się nie znam i.........poszedł spać a wtedy ten Baranow
na zagrywce :-? :cry:

lafcadio
05-09-2005, 07:35
Nie ma co grali nieźle
Żygadło się sprawdza

Dzisiaj Włochy !
Trzymajmy kciuki...

echo
05-09-2005, 08:07
No cóż, pieknie grali, ale znów zabrakło szczęścia (u niektórych umiejetności) w końcówkach seta (skąd my to znamy...)
Wg mnie gdyby nie Baranow spokojnie mogłoby byc 3:0 dla naszych. Z drugiej strony żeby nie przyjąć właściwie 7 kolejnych zagrywek w finałach ME (coś tu nie gra :-? ). Dośc narzekania :D (no może jeszcze raz na te serwy Gołasia :D )
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Łukasz Żygadło. Całkiem świetne rozegrania. BRAWO!!!
Polacy zaskoczyli mnie też bardzo dobrymi atakami. Tez BRAWO!!!.
Dzisiaj jesli będzie taka dobra gra to wynik musi sie odwrócić!!!

olinek
05-09-2005, 12:37
Dzisiaj jesli będzie taka dobra gra to wynik musi sie odwrócić!!!
Też tak uważam :) Z Rosją równie dobrze mogło być 3:0 dla nas - troszkę szczęścia przy atakach Wlazłego w ścisłej końcówce setów i ...... . Ale było, minęło i się nie wróci. Nasza drużyna zginęła z ręki Baranowa :( - facet ma warunki, umie serwować i miał farta którego w tym okresie naszym zabrakło - potem już odbierali jego serwy bez poważniejszych kłopotów. I zgadzam się z Tobą że Gołaś nie jest w formie. A dzisiaj ....... cóż, jeśli nie dzisiaj to ...... wracamy na tarczy :( . Ale będzie dobrze POLSKA !!!

lafcadio
05-09-2005, 14:59
Ale będzie dobrze POLSKA !!!

BIAŁO CZERWONI !!!
:D :wink:

zezo
05-09-2005, 15:50
i znowu ladnie chłopaki przegrali na ME z Rosją 3:1, ale walka w trzech setach była piękna, szkoda że się nie udało , może dzisiaj z Włochami?
ale mało prawdopodobne
kciuki trzymam, może się uda ?

olinek
05-09-2005, 19:10
0:2 - już mi serducho staje :( Nie mogę na to patrzeć. Dobrze że chociaż Grzyba wpuścił. Jeszcze wierzę ale już słabo - przecież Włosi to gospodarze - już 3:0 w secie dla Włochów.
23:18 to już koniec - nie ma odbioru, nie ma zagrywki - łzy mi ciekną - teraz meczball i koniec 0:3 - a miało być tak pięknie.

echo
05-09-2005, 21:38
Wytłumaczcie mi jak to jest. Chłopy graja jak równy z równym (patrz z Rosją) i jak mają piłki setowe to jakby sie przestraszyli zwycięstwa. To jakaś paranoja!!!
Pamiętacie te 2 spotkania w LM z Serbią?
Dalej ... spotkanie wczorajsze z Rosją, dzisiejsze z Włochami...
Oni po prostu nie umieją wygryć. Grać dobrze owszem, ale żeby tylko nie wygrać :-?
Przykro powiedzieć, ale dzisiaj to było dno...
I znów beda walczyc o miejsca 5-8 "mistrzowie drugiego planu", niestety.
Żal mi tylko Lozano, gdyż teraz to na niego beda psy wieszać.

tola
05-09-2005, 22:39
Smutno mi :cry:

echo
06-09-2005, 07:52
Żeby Chorwacja potrafiła wygrać 2 sety z Rosją (Rosja - Chorwacja 3:2 (21:25, 25:18, 25:20, 21:25, 15:11) a nasi tylko 1 seta...
Żeby przegrać do zera z Włochami, którzy w tym roku akurat mają jeden z najsłabszych sezonów (patrz gra w LŚ)...
Po takiej grze jaką zobaczyłem wczoraj, aż boję sie pomyśleć o meczu z Portugalią.
Co się dzieje z tymi naszymi siatkarzami???
Mnóstwo psychologów pilnie potrzebnych :-?

lafcadio
06-09-2005, 09:25
:(
Co tu pisać ...

Nie mam TVP3 więc z nadzieją wertowałem włoskie kanały i co?
I jest Rai Duo transmituje !
Moje szczęście jednak nie trwało długo :( :( :(

Już po wszystkim bo przecież nie po to jedzie się na ME by walczyć o 5 miejsce...

Można już w zasadzie pokusić się o pierwsze nieśmiałe podsumowanie.
Trener Lozano - plus za konsekwencję i szybką reakcję odnośnie Gruszki minus za późną reakcję odnośnie Gołasia
Żygadło - największy plus w naszej ekipie - rozgrywa szybko i pewnie (podobno Gołaś dostawał za nisko - ale to sobie pomińmy) wydaje mi się że żygadło i Zagumny powinni być rozgrywającymi
Murek Świderski - ogólnie nieźle ale... no właśnie (Murek dodatkowy plusik za zagrywkę)
Wlazły - atakuje świetnie i zaraz potem tragicznie, zagrywa świetnie i zaraz potem tragicznie - może to młodość i brak doświadczenia, oby...
Pliński - słabo :( to co było jego najsilniejszą stroną czyli blok zawiodło na całej linii (cała nasza reprezentacja blokowała fatalnie) może to wynik późnego dołączenia do kadry, oby...
Gołaś - najsłabszy z kadry (słaba forma i słaby występ, szkoda że tak długo Lozano czekał z Grzybem)
Gruszka - słabo, może już czas opuścić kadrę (walory tego zawodnika są znane i duże ale jeżeli non stop się słyszy że odbiór nie jest jego mocna stroną to... :x :( )
Gacek - niczym nie zachwycił i nie miał też większych wpadek (poza Baranowem :wink: - a ta wpadka daje do myślenia)
Grzyb, Winiarski - mało grali to się nie wypowiem.
To na razie wszystko
Pozdrawiam resztę kibiców i trzymam dalej kciuki za naszych.

Ewunia
06-09-2005, 19:55
http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif

olinek
07-09-2005, 11:45
Ewunia - ostrożnie z bronią bo wszystkich pozabijasz :D Już i tak nie ma kto grać bo kontuzja, dyskopatia, brak formy a Ty do bohaterów z CKMu :D :wink: Dzisiaj i jutro wygramy - wierzę w to gorąco. I jeszcze namieszamy w przyszłości na MŚ i Olimpiadzie. Bo po latach chudych przychodzą tłuste (pytanie jakie są teraz ale chyba ..... pośrednie :wink: ) Polska na dobre i na złe ! I nadal popieram Lozano "w temacie" dyscypliny - to zaprocentowało już dobrym rozgrywającym z cienia i będzie dalej procentowało. Ktoś powiedział że pijany Ignaczak byłby lepszy z Rosją niż trzeźwy Gacek ale ja się z tym nie zgadzam. Jeśli się nie tępi przewinien w zarodku to traci się szacunek a wraz znim władzę i wpływy. W lidze jest dużo młodzieży i mają widzieć że reprezentacja to zaszczyt który się wywalcza ciężką pracą a nie kumoterstwem i układami (myślę że polscy trenerzy choćby najuczciwsi byli i będą mieli związane ręce układami "związkowymi"). A Lozano już zmienił i dalej zmienia sposób myślenia. No i w końcu nie przegraliśmy z byle kim - a to tylko sport . Wygadałem się bo mi przykro ale trza z tym żyć :) Pozdrawiam. Dzisiaj obstawiam 3:1 dla naszych :D

Ewunia
07-09-2005, 17:06
z Ukrainą wygrali 3:1 :?

juz mnie to nie cieszy

Ewunia
07-09-2005, 17:10
Ewunia - ostrożnie z bronią bo wszystkich pozabijasz :D Już i tak nie ma kto grać bo kontuzja, dyskopatia, brak formy a Ty do bohaterów z CKMu :D :wink:
mo mnie wkurzają
przynajmniej z rosją mogli wygrać, była duża szansa

dobrze, że dzisiaj wszedł Grzyb za Plińskiego choć na trochę, dużo lepszy jest

z ukrainą powinni wygrać do zera, ale jak zwykle forma im dyndała

olinek
08-09-2005, 10:26
mo mnie wkurzają przynajmniej z rosją mogli wygrać, była duża szansa dobrze, że dzisiaj wszedł Grzyb za Plińskiego choć na trochę, dużo lepszy jest z ukrainą powinni wygrać do zera, ale jak zwykle forma im dyndała
Mnie też wkurzają :) Grzyb wszedł za Gołasia i to pomogło bo Gołaś bez formy jest. Przegrany set był raczej skutkiem testowania Woickiego - facet wszedł bez żadnego ogrania z tym składem i wyszło jak widziałaś. Myślę że dzisiaj Grzyb wyjdzie w 1 szóstce. Jedyny pozytyw to fakt że drużyna się "ogrywa" - to zaprocentuje. A mecz był mdły; raz że o nic a dwa że bez dramaturgii. Dzisiaj będzie ciekawij bo Portugalia to drużyna grająca w sposób który naszym nie odpowiada. Ale jestem optymistą. CKM zakonserwowałem i jak trzeba będzie to go wyjmę po mistrzostwach świata :wink: Pozdrawiam.

echo
08-09-2005, 12:25
Pomimo tych "pieknie przegranych meczy", których oczywiści ebardzo żałuję (szczególnie z Rosją), dopatruję sie przynajmniej 2 pozytywów:
1) postawa Lozano (moje uznanie za odwagę i stanowczośc)
2) Łukasz Żygadło - wyszedl z cienia i gra świetnie (brakuje tylko troche zgrania, ale na środku to raczej Gołaś nie nadąża!!!)

Ewunia
08-09-2005, 13:00
wszedł Grzyb za Plińskiego
Grzyb wszedł za Gołasia
zgadza sie, pisałam na gorąco i jeszcze nerw mnie szarpał :wink:

lafcadio
08-09-2005, 14:53
wszedł Grzyb za Plińskiego
Grzyb wszedł za Gołasia
zgadza sie, pisałam na gorąco i jeszcze nerw mnie szarpał :wink:

Ewunia zdrowia szkoda ...
Taki już nasz kibiców los podły
ale zrobić cza trzymać kciuki i tyle
:wink:
pozdrowienia i oby było dobrze

Ewunia
08-09-2005, 16:37
graja z portugalią

po 2 secie jest 2:0 dla nas

oby sie nie poczuli zbytnio zadowoleni z wyniku :-?

Ewunia
08-09-2005, 17:01
mecz o pietruszkę wygrany

resztę mistrzostw obejrzymy w cudzym wykonaniu :(

tomek_lodz
08-09-2005, 21:52
Może i o pietruszke ale na następnych mistrzostwach są zajeli znów 5- te miejsce w Europie niby mało ale...........
.......w ciemno bierzemy to miejsce we wszystkich innych grach zespołowych ( no może poza bejsbolem :lol: :lol: :lol: )
........Lozano pokazał, że za nazwisko to można sie znaleść na liscie do sejmu, a tu on jest najważniejszy i BARDZO DOBRZE a na miejsce w kadrze należy zasłużyć nie tylko grą ale i zachowaniem
..........(a przy okazji wypłynął Zygadło)
..............wygrywamy pewnie mecze ze średniakami, a nie walczymy z nimi aż do 5 seta (od Horrorów jest kino, a nie mecze )
....... Lozano zapowiadał otwarcie walkę o medal a nie będąc liderem w grupie eliminacyjnej stara się nam wyjaśnić,że jak Andora wygra z Armenią to wtedy możemy spokojnie przegrać a i tak wejdziemy ( TO SIĘ NAZYWA MOTYWACJA :wink: )

lafcadio
09-09-2005, 10:10
No to 5 miejsce to sukces czy porażka ?
:cry:

Ewunia
09-09-2005, 22:26
jesli sie weźmie pod uwagę, że co innego trenowało, a co innego grało, to sukces

a ja mam niedosyt :-?

olinek
10-09-2005, 10:53
jesli sie weźmie pod uwagę, że co innego trenowało, a co innego grało, to sukces a ja mam niedosyt :-?
Też mam niedosyt i również uważam ten występ za sukces - żeby zbudować drużynę to trzeba w stałym składzie grać, grać i jeszcze raz grać aż zawiąże się w składzie wzajemne zrozumienie. Żadna drużyna nie miała takich szerokich zmian z imprezy na imprezę jak nasza. Teraz do Japonii. I znowu będziemy sie mieli z czego cieszyć - przynajmniej przed Mistrzostwami :wink: :)

Ewunia
10-09-2005, 18:32
trzymam kciuki za Hiszpanów http://emots.gpbb.net/Spoko.gif http://emots.gpbb.net/Spoko.gif http://emots.gpbb.net/Spoko.gif :D

Ewunia
10-09-2005, 20:14
Hiszpanie przegrali :evil: :evil: :evil:

Ewunia
10-09-2005, 23:02
Włosi sa niesamowici

lafcadio
12-09-2005, 07:48
A ja ani Włochów ani Rusów nie lubię :evil: :(
było minęło

teraz cza trzyamć znowu kciuki za panie... :wink: :lol:

echo
12-09-2005, 07:51
Hiszpanie przegrali :evil: :evil: :evil:
Szkoda Hiszpanów.
Czy nie mieliście wrażenia, że oglądacie mecz Polska-Rosja? :D

Rosjanie wygrali na tych ME 3 mecze, które wydawały sie przegrane dla nich. Nie nazywał bym tego szczęściem, lecz siłą drużyny, ich umiejętnościami i wolą walki.
W finale, jednak czegoś zabrakło (może 3 razy na jedne zawody wystarczy :wink: )

echo
12-09-2005, 07:53
Włosi sa niesamowici
A mnie gospodarze wkurzyli perfidnymi metodami walki "pozaboiskowej", np treningi Polaków o 8.00 i o 20.00

Ewunia
12-09-2005, 20:00
a mnie wkurzył Kazakow http://emots.gpbb.net/Rozwscieczony.gif

powiedział, że nikim tak łatwo i przyjemnie sie nie wygrywa, jak z Polakami

żłób i złamas :evil:

echo
12-09-2005, 21:55
a mnie wkurzył Kazakow http://emots.gpbb.net/Rozwscieczony.gif

powiedział, że nikim tak łatwo i przyjemnie sie nie wygrywa, jak z Polakami

żłób i złamas :evil:
Tak powiedział?
A to ..... :evil:

Niech sie cieszy, bo to ich ostatnia wygrana z naszymi :wink:

Ewunia
16-09-2005, 14:15
Gołaś nie żyje :(

zginął w wypadku w Austrii

olinek
16-09-2005, 15:34
Gołaś nie żyje :(

zginął w wypadku w Austrii
Niech spoczywa w spokoju - smutno mi się zrobiło :cry: po usłyszeniu tej informacji. Myślę że ten rok jest wybitnie pechowy dla naszej siatkówki.

Ewunia
16-09-2005, 16:39
http://img371.imageshack.us/img371/6079/goa16gn.th.jpg (http://img371.imageshack.us/img371/6079/goa16gn.jpg) http://img217.imageshack.us/img217/6043/polskakir5ch.png

tola
16-09-2005, 18:44
...tak, nigdy już nie ponarzekamy, nigdy nie ucieszy nas piękna zagrywka....

Arku dziękuję za wszystkie emocje, których mnie, jako kibicowi siatkówki dostarczyłeś.

http://www.samstud.pg.gda.pl/images/news/znicz_min.jpg

Ewunia
16-09-2005, 22:17
http://www.psychics.co.uk/images/diana-candle.gif

wciąż Go widze pod siatką :cry:

Redwald
17-09-2005, 07:29
Smutno mi, miło było popatrzeć na jego grę w reprezentacji [i] [i] [i] [i] [i].

olinek
17-09-2005, 13:28
Spotkanie Polska – Azebejdżan rozpocznie się w Zagrzebiu o godz. 18.00. Reprezentantki Polski w hołdzie tragicznie zmarłemu w piątek Arkadiuszowi Gołasiowi, zagrają z czarnymi opaskami na rękawach.

Retransmisję meczu Polska – Azerbejdżan pokaże Telewizja Polska. Początek relacji o godz. 23.00 w TVP3.

Zawsze przy takich ojkazjach zastanawiam się czy abonament RTV ma sens - przecież to ważny mecz na ważnej imprezie - gra reprezentacja kraju i nie stać TVP na transmicję ? Czy ten czas antenowy jest aż tak cenny ? A może to wybory tak wpłynęły na ramówkę. Dobrze że będzie transmisja meczu z Niemkami jutro o 20:15. Ciekawe jak naszym dziewczynom pójdzie.

olinek
17-09-2005, 18:30
Relacja w necie na http://www.skowronska.pl/
na razie 1:0 dl naszych Pań (26:24) - bitwa !!!

echo
18-09-2005, 09:00
No i wygrały... jak mówiły... dla Arka

Ewunia
18-09-2005, 22:58
wymęczyły tie break

dobre i to, ale to nie był dobry mecz

lafcadio
19-09-2005, 10:13
Ale trzeba się cieszyć
bo co mają powiedzieć Germaniki ???

z optymizmem do przedu...

tomek_lodz
19-09-2005, 22:17
Arku dziękuję za wszystkie chwilę radości .......został tylko wielki smutek
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ewunia
19-09-2005, 22:26
z Chorwatkami wygrały 3:1

może będzie półfinał

tomek_lodz
19-09-2005, 23:23
Ewunia co znaczy "może" pesymizmu mamy w tym kraju tyle ,że możemy go spoko eksportować :wink: Awansujemy i to z pierwszego miejsca! :D

tola
20-09-2005, 11:01
Tak trzymać Tomku!
Dziś dzień przerwy...jutro zaciskamy, mocno.

lafcadio
21-09-2005, 07:44
Jak dzisiaj wygrają to luzik...
Tylko kto lepszy dla nas Włoszki czy Rosjanki ?
:roll: :roll: :roll:

echo
21-09-2005, 11:05
Jak dzisiaj wygrają to luzik...
Tylko kto lepszy dla nas Włoszki czy Rosjanki ?
:roll: :roll: :roll:
Myslę, że lepiej byłoby zagrać w półfinale z Rosjankami.
Ale nie ma co spekulować. Aby mieć medal trzeba umieć wygrywać z najlepszymi. Liczymy na nasze panie "złotka".

Rocky
21-09-2005, 11:18
Jak dzisiaj wygrają to luzik...
Tylko kto lepszy dla nas Włoszki czy Rosjanki ?
:roll: :roll: :roll:
Myslę, że lepiej byłoby zagrać w półfinale z Rosjankami.
Ale nie ma co spekulować. Aby mieć medal trzeba umieć wygrywać z najlepszymi. Liczymy na nasze panie "złotka".

Jak tak spekulujecie, to przypomina mi się, że już to chyba było przerabiane. Coś mi sie kojarzy, że na jednej z imprez specjalnie oddaliśmy mecz, żeby trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika (Turcję?), a z tym słabszym przeciwnikiem przegraliśmy. Pamiętacie taki przypadek, czy coś pomyliłem?

manykes
21-09-2005, 12:15
Witam
uwielbiam siatkę, szczególnie w wykonaniu naszych pań,aż miło popatrzyć nie tylko na grę.... :D
siatkówka jest chyba jedyną naszą dyscypliną drużynową , gdzie się liczymy na świecie,
pozdrawiam

Ewunia
21-09-2005, 14:04
aż miło popatrzyć nie tylko na grę.... :D
to nie sciemniaj, tylko od razu mów, że o to chodzi :wink:

Ewunia
21-09-2005, 14:06
jutro pogrzeb Arka :cry:

jak nic nie stanie na przeszkodzie, to się wybieramy

echo
22-09-2005, 12:31
Jak dzisiaj wygrają to luzik...
Tylko kto lepszy dla nas Włoszki czy Rosjanki ?
:roll: :roll: :roll:
Myslę, że lepiej byłoby zagrać w półfinale z Rosjankami.
Ale nie ma co spekulować. Aby mieć medal trzeba umieć wygrywać z najlepszymi. Liczymy na nasze panie "złotka".

Jak tak spekulujecie, to przypomina mi się, że już to chyba było przerabiane. Coś mi sie kojarzy, że na jednej z imprez specjalnie oddaliśmy mecz, żeby trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika (Turcję?), a z tym słabszym przeciwnikiem przegraliśmy. Pamiętacie taki przypadek, czy coś pomyliłem?
Nic nie pomyliłeś.
W ubiegłym roku w Baku celowo odpuściły mecz z Azerbejdżanem aby trafić na Turcję (zamiast Włoszek). No i trafiły...ale przegrały.
Teraz musza iść za ciosem.

tola
22-09-2005, 12:39
jutro pogrzeb Arka :cry:

jak nic nie stanie na przeszkodzie, to się wybieramy

Ewuniu, jeśli będziesz....zapal znicz również w moim imieniu, proszę.
O 14 będę tam myślami.

A o 15.30 zaciskam za nasze dziewczyny, wierzę w wygraną.

tola
22-09-2005, 20:49
I jesteśmy w czwórce najlepszych.
Teraz Rosja do pokonania.

Rocky
22-09-2005, 21:07
Jednak Rosja !?! Będzie ciekawie, a oto co mówił trener jeszcze wczoraj (podaję za Onet.pl)

"Włoszki są stabilniejsze od Rosjanek, ale te mają nieporównanie większy potencjał. Co będzie, jeśli akurat będą miały dzień? Wiele zależy od zagrywki, jaką pośle im przeciwnik, czyli od tego, czy będą mogły pograć szybciej, czy tylko wysoką piłkę. Uważam jednak, że ostrą zagrywką - a do takiej już doszliśmy - jesteśmy w stanie bardziej zrujnować Rosjanki niż Włoszki – zakończył Niemczyk"

Redwald
23-09-2005, 06:18
Mam nadzieję na malutki rewanżyk za przegraną meskiej drużyny z Ruskimi. Jakoś tak ich nie darzę sympatią :D.

manykes
23-09-2005, 08:30
brawo nasze złotka.... :D

lafcadio
23-09-2005, 13:44
Mam nadzieję na malutki rewanżyk za przegraną meskiej drużyny z Ruskimi. Jakoś tak ich nie darzę sympatią :D.

rewanżyk ???
Redwald ...
im to by się przydał porządny (...)
Ty wiesz co :wink:

olinek
24-09-2005, 19:04
Jeszcze się cały trzęsę - mistrzynie horroru wygrały 3:2 ale co to był za tiebrak !!!!! Horro !! Może chociaż jutro finał się uda. Ale w 3 secie ...... zmarnowały okazje !!! Nie umiemy wygrywać NORMALNIE - ani kobiety ani faceci. No to do jutra !!

tola
24-09-2005, 19:20
Sędzia dołożył swoje trzy grosze do tego horroru.
Ale cieszę się okrutnie i już. Brawo dziewczyny :)

A jutro najpierw waleriana :D ............... a potem szampan!

echo
25-09-2005, 12:55
Na onecie ktoś napisał "...ciekawe ile ludzi zmarło podczas tego meczu..."
Co za horror...
Ufffffff...

Ewunia
25-09-2005, 17:05
zapal znicz również w moim imieniu, proszę.


http://img26.imageshack.us/img26/4207/obraz1134fh.th.jpg (http://img26.imageshack.us/img26/4207/obraz1134fh.jpg)

tola
25-09-2005, 20:23
Ewuniu...dziękuję.

tola
25-09-2005, 20:50
Arku, to dla Ciebie to złoto







http://media.home.pl/biuletyny/4/szampan.gif



Brawo ZŁOTKA :P :P :P

Ewunia
25-09-2005, 21:55
http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/eclipsee_gold_cup.gif :D

manykes
25-09-2005, 22:04
BRAWO DZIEWCZYNY, JESTEŚCIE KOCHANE...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D :D :D

manykes
25-09-2005, 22:16
nikt nie oglądał meczu...??????????? :o :o :o

Ewunia
26-09-2005, 01:52
ja oglądałam :D

a teraz idzie skrót na tvp1

lafcadio
26-09-2005, 07:24
A powiem szczerze
Nie wierzyłem !

Tym bardziej się cieszę...
:D :D :D :D :D

Utarły nosa i Ruskim i Włoszkom, które są moim zdaniem najbardziej cwaniackim zespołem ...

Jeszcze raz gratulacje.

A Waszym zdaniem czy jest wśród naszych zawodniczek Pani której najbardziej zawdzięczamy ten sukces?

echo
26-09-2005, 07:52
Ja nie wyróżniałbym poszczególnych zawodniczek ponieważ jestem niezwykle zaskoczony faktem, iz cały zespól grał świetnie, włącznie z wchodzącymi z ławki. Już dawno nie widziałem tak zespołowo i równie grających "złotek". No i ta gra w obronie...
BRAWO.

Ewunia
26-09-2005, 15:15
Dorota Świeniewicz była doskonała

olinek
26-09-2005, 21:07
Ja nie wyróżniałbym poszczególnych zawodniczek ponieważ jestem niezwykle zaskoczony faktem, iz cały zespól grał świetnie, włącznie z wchodzącymi z ławki. Już dawno nie widziałem tak zespołowo i równie grających "złotek". No i ta gra w obronie...
BRAWO.
Zgadzam się - Mistrzostwo zdobył ZESPÓŁ - każda miała swoje 60 sekund :wink: Zobaczymy jak nasze dziewczyny będą wyglądały w skali globu :D Bedzie o czym pogadać - do następnego razu.

manykes
26-09-2005, 21:21
wszystkie były wspaniałe........ :D
gdyby ktoś przypadkiem był na lotnisku aby powitać nasze mistrzynie prosiłbym o relację... :D

manykes
13-10-2005, 13:46
co się dzieje teraz z naszymi "złotkami".......?

olinek
15-10-2005, 12:57
co się dzieje teraz z naszymi "złotkami".......?
Oto co sie dzieje z naszymi"złotkami" :D
22 października rozpoczną się rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet. Dwie następne kolejki odbędą się 29.10 i 5.11, a po tym terminie w związku z awansem reprezentacji Polski do Ligi Wielkich Mistrzyń (15-20 listopada) rywalizacja w LSK zostanie zawieszona.


15.11.2005
TURNIEJ MISTRZÓW JAPONIA

Harmonogram Grand Champions Cup
(podane godziny w/g czasu lokalnego)

Tokio:
15 listopada 2005:
Polska - Japonia, g. 18:30

16 listopada 2005:
Polska - Brazylia, g. 15:00

Nagoia:
18 listopada 2005:
USA - Polska, g. 15:00

19 listopada 2005:
Polska - Korea Płd.,g. 15:00

20 listopada 2005:
Chiny - Polska, g. 15:00

Ewunia
15-10-2005, 13:55
dzis ruszyła liga

relacje na TV4

zezo
15-10-2005, 18:57
i znowu "KAZIKI" przegrali 0:3, ale częstochowa jest za mocna,
oby się tylko sosnowiec utrzymał,
pewni się utrzyma jest jeszcze kilka słabych ekip

manykes
16-10-2005, 21:41
dzięki......
już nie mogę się doczekać turnieju w Japoni
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO....... :D
jak oceniacie szanse naszych dziewczyn........
podobno Śliwę ma zastąpić nowa rozgrywająca, wiecie coś na jej temat...?
pozdrawiam :D

tomek_lodz
27-10-2005, 19:44
brawo Skra jestem podbudowany ich postawą w lidze mistrzów przed meczem Stelmach powiedział że stawia na wynik 3-1 i było (szkoda że nie obstawił 3-0 :lol: ) ale ten mecz plus mecz z vicemistrzem Polski pokazał,że to niezła paka która wie czego chce i jest w dodatku dobrze poukładana brawo

zezo
27-10-2005, 21:49
Gratulacje dla Skry, kapitalny mecz

olinek
31-10-2005, 10:49
i znowu "KAZIKI" przegrali 0:3, ale częstochowa jest za mocna,
oby się tylko sosnowiec utrzymał,
pewni się utrzyma jest jeszcze kilka słabych ekip
Oj chyba będzie kopot w tym sezonie żeby sie utrzymać - ale ponoć wiara czyni cuda :wink: Płomień !!!!!!!

zezo
01-11-2005, 11:38
z tego co widzę to bedzie bardzo ciężko się utrzymać, z takim składem personalnym i takimi umiejętnościami to cud jak zostaną w seri A,
ta drużyna nie ma środka, nie ma wystawy, nie ma żadnego elementu siatkarskiej sztuki na przyzwoitym poziomie,
no może im się uda mogą tylko powalczyć z wrocławiem no może jeszcze z poliechniką warszawską, ale raczej nachodzą mnie czrne myśłi co do utrzymania, i najgorsze jest to że nawet super wiara nie pomoże, poprostu nie ten poziom

Ewunia
06-11-2005, 01:54
Olsztyn przywalił medalikom 3:0 :D z czego niezmiernie sie ciesze, bo medalików chronicznie nie znoszę

zezo
06-11-2005, 12:16
No nareszcie zwycięstwo kazików, może się jednak utrzymają.

tola
15-11-2005, 18:08
już nie mogę się doczekać turnieju w Japoni
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.... :D

no i działo się, działo :roll: pierwszy set wygrany, drugi przegrany do 18, trzeci przegrany do 16......w piątym secie znowu horror. Prowadzenie 14:8, strata 4 punktów z marszu...i wreszcie wygrana 15:12 :D

Jutro Polska - Brazylia

Znowu zaciskam.

tola
16-11-2005, 23:32
Sprawiedliwy wynik, Brazylijki pokazały klasę. Przegrana naszych Złotek 0:3.

zezo
20-11-2005, 19:15
No i po turnieju, nasze złotka nie pokazaly się z dobrej strony, ale co tam nie chiały zarobić parę groszy to ich sprawa, za bardzo się tym turniejem nie ma co martwić, dziewczyny mogą już być zmęczone takim sezonem, trudno to jest sport, to co miały wygrać w tym roku to wygrały.
pozdrowionka

Ewunia
16-01-2006, 06:06
PLS ruszyła, a tu cisza :o
Skra w Lidze Mistrzów sie produkuje, a tu cisza
trenerów wymieniaja w środku sezonu
Lozano gdzieś przepadł bez wieści

no co jest?
nie spać, nie spać :wink:

lafcadio
16-01-2006, 07:02
cały czas w skrytości serca mam nadzieję że Jastrzębski jeszcze nie powiedział ostatniego słowa ...

tylko Skra Skra i Skra
ale nuda ...

michal_m
19-01-2006, 12:40
cały czas w skrytości serca mam nadzieję że Jastrzębski jeszcze nie powiedział ostatniego słowa ...

tylko Skra Skra i Skra
ale nuda ...


W trakcie Pucharu Polski na torwarze to jednak Częstochowa zajęła drugie miejsce, mie Jastrzębie. No i jeszcze jest Olsztyn.

michal_m
22-01-2006, 22:58
No i proszę, Skra u siebie do tyłu! A po pierwszym secie wyglądało na nokaut w drugą stronę. Naprawdę fajny mecz, zobaczymy co AZS pokaże dalej. Skorek robi super robotę, biorąc pod uwagę najskromniejszy budżet górnej części tabeli.

olinek
12-03-2006, 20:54
Wszyscy tylko o mistrzów się martwią a ja o mój Płomień (Polska Energia Sosnowiec) - cieniutko przędą - zobaczymy jak zaczną 18 marca. A play off ciekawy, oj ciekawy :D Ciekawe czy skra się nie ...... wypali do końca rozgrywek. Może Olsztyn się zbierze - a może Jastrzębie - ciekawie oj ciekawie :) Pozdrawiam kibiców PLS

michal_m
03-04-2006, 16:50
No i mamy finalistów. Wprawdzie kibicowałem inaczej, ale wygrali zasłużenie. Ciekawe co dalej.

Ewunia
30-06-2006, 19:55
Memoriał Wagnera

na razie wygrywamy :D

Ewunia
02-07-2006, 18:54
WYGRALI

http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/standart/yahoo.gif http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/standart/yahoo.gif http://www.kolobok.wrg.ru/smiles/standart/yahoo.gif

Ewunia
15-07-2006, 21:51
no to nam się Liga Światowa rozpoczęła
pierwszy mecz z amerykanami wygrany :D

zezo
16-07-2006, 07:42
I mamy nastepne zwycięstwo z USA, jest dobrze
Całkiem dobra gra naszej drużyny.
Czekamy na więcej... :P :P :P

Ewunia
17-07-2006, 16:44
biorąc pod uwagę osłabienie bałkańskiego zespołu, może sie udać zwycięstwo

Ewunia
21-07-2006, 22:29
sie nie udało
przegrali 3:1 buuu :(

michal_m
24-07-2006, 09:46
A drugi mecz w tie-break'u, a po czwartym secie było tak pięknie.

Ewunia
29-07-2006, 22:29
dzisaj koszmar
tylko drugi set był w miarę sensowny
ten zespół, to chyba juz w tym składzie, to nie ma na nic szansy
może nowe pokolenie coś stworzy? :roll:

Ewunia
30-07-2006, 21:37
wygrali 3:1 :D
a nie było tak grać poprzednie 3 mecze? :roll:

michal_m
31-07-2006, 15:05
Żeby następne grali tak jek wczoraj, to może będzie dobrze

DonDomel
02-08-2006, 12:47
my tez gramy.. co kilka dni... szczególnie teraz kiedy jest ciepło... mamy świetna okolica do uprawiania tego sportu ;) teraz gramy w plazowa :) POLECAM

http://DonDomel.fotosik.pl/albumy/28902.html


w tle boisko ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60fe892910e8771b.html


;)

Zapraszam do Sosnowca. Kapielisko HUBERTUS miejscowi znają jako BAGRY ;)

tola
04-08-2006, 22:27
Jutro 7.30 nastawiam budzik i zaciskam kciuki.
Musi być dobrze, prawda?
Nabrałam wiary po ostatnim meczu i z nią pozostanę.

jamles
05-08-2006, 02:00
Jutro 7.30 nastawiam budzik i zaciskam kciuki.
Musi być dobrze, prawda?
Nabrałam wiary po ostatnim meczu i z nią pozostanę.
o 7.30 to księżyc wstaje :roll: grają w Azji :roll: :oops: 8)

tola
05-08-2006, 10:07
Kto oglądał, ten wie.
Potrzebne były krople nasercowe :roll:
Polacy potrafią zafundować takie emocje. Wolałabym oglądać piękną grę.

zezo
05-08-2006, 17:36
No nie mogę, jak te nasze chłopaki grają :evil: :evil:
Obserwując nasze granie pod batutą trenera LOZANO to nie wiem czy ci nasi siatkarze nie grali lepiej za innych trenerów /Wspaniały, Mazur/
a kropelki trzeba mieć pod ręką, bezwzględnie :wink: :wink:

jamles
05-08-2006, 22:43
to dobrze zrobłem, że ......spałem :roll: 8)

michal_m
07-08-2006, 10:24
Ale drugi meczyk to już co innego.

tola
07-08-2006, 22:10
I jaka ciekawa sytuacja w grupie. Serbia oddała punkty Amerykanom :roll:
Właściwie każdy ma szanse na wyjście z grupy, ale my kolejne mecze gramy u siebie i punktów nie oddamy, czyżby więc to naszym siatkarzom szykuje się awans?
A co? Ja tam jestem dobrej myśli :D

POLSKA BIAŁO-CZERWONI

michal_m
08-08-2006, 11:26
Ja też trzymam kciuki. Zwłaszcza, że wszystkie mecze z Serbią już za nami

michal_m
11-08-2006, 16:44
No to następny weekend siatkarskich emocji. Ciekawe, czy nasi dadzą radę Amerykanom? No i oczywiście kibicuję też Japończykom.

michal_m
16-08-2006, 09:48
No i dwa razy do przodu!
Szkoda, że Serbowie też...

Ewunia
20-08-2006, 16:06
chyba to koniec naszego udziału w tegorocznej LŚ :roll:

Ewunia
22-08-2006, 19:44
Włosi zagrają w finale, a naszym pokazano figę :roll:

tola
22-08-2006, 22:16
Ewunia, przed nami Mistrzostwa Świata, emocji nie zabraknie.
Szkoda, że nie zagrają w finale Ligi, bo byłby to dobry trening i sprawdzenie możliwości w konfrontacji z najlepszymi.

jamles
25-08-2006, 00:18
Ewunia, przed nami Mistrzostwa Świata, emocji nie zabraknie.
Szkoda, że nie zagrają w finale Ligi, bo byłby to dobry trening i sprawdzenie możliwości w konfrontacji z najlepszymi.
tylko czy nię będą zmęczeni, "bo grali nawet w finale Ligi" :roll: :o
a jak nie wyjdzie na MŚ to dlatego, że za mało grali z najlepszymi :-?
... to takie polskie tak czy tak i tak niedobrze :oops:
PS. Wierzę, że będą w ósemce, może jednak powalczą o medal :roll:
OBY !!!

tola
27-08-2006, 19:34
Mecz finałowy Światowej Ligi Siatkarskiej wygrywa BRAZYLIA :D :D :D :D
Kibicowałam Brazylii, głównie dlatego, że wciąż w swoim składzie ma niezwykłego zawodnika. Giba nie zawiódł, przypomniała mi się w tym meczu sytuacja sprzed dwóch lat, kiedy to on uratował Brazylię przed porażką w meczu finałowym, w meczu prawie przegranym.
Znów sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 3:2.
Mecz moim zdaniem godny finałów i niezwykle wyrównany.
Wyniki w setach:
25:22 Francja
25:23 Francja
25:22 Brazylia
25:23 Brazylia

15:13 BRAZYLIA


http://www.vivaaos50.blogger.com.br/Giba-olimpiadi.jpg

DonGemolo
03-09-2006, 12:18
Giba to wspaniały wojownik.
Przezwyciężył chorobe i jest jednym z najlepszych siatkarzy świata.
Miłym zaskoczeniem jest Francja.Grają bardzo dobrą siatkówkę.
W obronie, to jedna z lepszych drużyn, tworzą kolektyw.
Ta drużyna namiesza na mistrzostwach świata.
Rosja, to nie ta Rosja.Serbski trener buduje drużyne na IO.
Fantastycznie gra Bułgaria.Jeżeli sprężą się w kazdym meczu, to medale na MŚ mają na bank.
Nasza drużyna tradycyjnie na miejscu 5-8
Ten zespół juz nic nie osiągnie w tym skladzie.
Czas zacząć opierac budowe na Wlazłym i Żygadle.Reszta chłpców już około trzydziestki.Stawy kolanowe mają określoną trwałość.
Sam grałem w siatke 12 lat, z czego 5 zawodowo.
Kontuzja skutecznie mnie "wyleczyła" wyeliminowała właśnie w wieku 30 lat.
Pozdrawiam.

michal_m
04-09-2006, 14:18
A tak z innej beczki - ciekawe co Niemczyk powiedział Glince?

Aga - Żona Facia
09-09-2006, 14:29
A tak z innej beczki - ciekawe co Niemczyk powiedział Glince?
czytałam w gazecie: powiedział "sp.....aj"

jamles
01-11-2006, 20:42
"złotka" wygrywają w Japonii :D

tola
01-11-2006, 22:17
Tak, wygrywają, słychać to w naszym domu.
Dziś na początku 5 seta musiałam męża uspakajać :roll: :wink:

jamles
02-11-2006, 15:30
Tak, wygrywają, słychać to w naszym domu.
Dziś na początku 5 seta musiałam męża uspakajać :roll: :wink:
nudelkulom :roll: :o :wink:

tola
04-11-2006, 20:18
Tak, wygrywają, słychać to w naszym domu.
Dziś na początku 5 seta musiałam męża uspakajać :roll: :wink:
nudelkulom :roll: :o :wink:

...hm...czy Ty mnie nie obrażasz :roll: 8) :wink: :lol:





przetłumacz na nasze, albo Bodzia zapytam

No i przegrały panny dziś, nikt kciuków nie zaciskał, czy jak?

jamles
04-11-2006, 21:19
Tak, wygrywają, słychać to w naszym domu.
Dziś na początku 5 seta musiałam męża uspakajać :roll: :wink:
nudelkulom :roll: :o :wink:

...hm...czy Ty mnie nie obrażasz :roll: 8) :wink: :lol:

:o :o :o jooooo, nie
http://www.gim10.pl/images/gwara/kuchnia.jpg
nie wiem czy dobrze widać 8)

tola
04-11-2006, 21:51
Jamles, kobitki nie biją nawet kwiatkiem, a cóż dopiero wałkiem :wink:
choć mogłyby, mając umiejętność takiej zagrywki 8)

jamles
04-11-2006, 21:57
a kto mówił o biciu :o myślałem o uspokajaniu 8) :wink:

tola
04-11-2006, 22:16
a kto mówił o biciu :o myślałem o uspokajaniu 8) :wink:
Ja też myślałam, tylko mówiłam co innego, jak to kobieta :wink:

zezo
05-11-2006, 21:06
Polska Japonia 1:3
" złotka" mnie wykończą........... :evil: :evil: :evil:
pod koniec 3 seta musiałem wyjść na spacer, musiałem się uspokoić.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

jamles
06-11-2006, 09:52
Polska Japonia 1:3
" złotka" mnie wykończą........... :evil: :evil: :evil:
pod koniec 3 seta musiałem wyjść na spacer, musiałem się uspokoić.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
mnie żona uspokoiła......nudelkulom :oops: 8)
ale Japonki były lepsze ...niestety :( jedynie nasz blok był ok :D

tola
06-11-2006, 18:06
....ja po drugim przegranym secie 28:30 uspokajałam się Żuberkiem, mimo wczesnej pory 8) walka była piękna, tylko dlaczego zakończona przegraną naszych?

jamles
09-11-2006, 07:24
z Włoszkami......... :cry:
a z Serbią to już tragedia :cry: :cry: :cry:

michal_m
09-11-2006, 10:03
Tragedia to mało powiedziane. 3:0 w plecy w 70 minut...

zezo
16-11-2006, 21:40
16 listopada
Nareszcie doszedłem do siebie po wyczynach naszych "złotek" , szkoda że tak się stało, szkoda strasznie tych dziewczyn, rozbite, załamane, same wiedzą że strasznie słabo zagrały, :evil: :evil:

trudno, było mineła, już się z tym pogodziłem. :wink: :wink:

Dziewczyny trzymajcie się, jesteśmy z wami, :P :P :P

Od jutra 17 listopada
oglądamy naszych chłopaków :D :D :D

tola
17-11-2006, 12:53
Już się nie mogę doczekać :D

Polska, Biało-Czerwoni :P

tola
17-11-2006, 18:08
Mistrzostwa rozpoczęte :D
Pierwszy mecz Brazylia - Kuba bez niespodzianki, 3:1
choć pierwszego seta przespał Giba i jego koledzy z drużyny, czwartego seta Kuba też lekko nie oddała.
Brazylia jest w formie i pewnie dużo emocji przed nami.

Jest tylko jedno ale. Nieciekawie się ogląda mecze, kiedy hala świeci pustkami, kibiców za świecą szukać,
nie słychać dopingu, nie ma atmosfery mistrzostw świata.
Wypada mieć nadzieję, że im bliżej finału, tym publiczności będzie coraz więcej, czego sobie i wszystkim życzę.