PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Wy też musicie sie odchudzać ?



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25]

AmberWind
13-07-2010, 22:34
Amber - Ty tu nie ściemniaj tylko dawaj fote z avatara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo lupę zaraz poszukam tak mnie to zdjęcie intryguje!!
P.S Widzisz - bo ja to taka sprytna jestem, ze ujmuję tylko to co się do pokazywania nadaje haaaha ;)


tiaaaaaa .... niech kulezanka nie sciemnia fotografowi!!! Na rysy piekne i ksztaltne jestem wyjatkowo wrazliwa i wiem co widze :-) Gdyby arco miala otluszczyce to i na licu bylaby widoczna jako podwojne podbrodki i pulchne policzki :wiggle: A tak nie jest! Wiec bez sciemy bardzo prosze!!!!

arco, jaka Ty ladna jestes Kobieto!!!!

arcobaleno
13-07-2010, 22:39
Eee nie no otłuszczycy moze i nie ma, ale z udek i tyłka by się przydało trochę odjąć i trochę dodać ;) Ale wszystko przede mną - mam zamiar popracować nad tym ;)
Za komplementa dziękuję - idę spać z bananem na twarzy - to już mój drugi dziś - pierwszy od męża ;)
Rozumiem, że zdjecia nie pokażesz?? :/ Powiedz choć, czy to Ty w tej boskiej pozie?To dopiero piękno w czystej postaci!!

AmberWind
13-07-2010, 22:45
Powiedz choć, czy to Ty w tej boskiej pozie?To dopiero piękno w czystej postaci!!

no nie posilkowalabym sie obczyzna ;)

no dobra ... plazowe szalenstwo ;)

EDIT ;)

arcobaleno
13-07-2010, 22:51
o booooooooooooossszzzzzzzz ! Padłam, nieprędko wstanę ;)
Jakie prześliczne wcięcie w talii ! Jaki brzuszek ! Jakie uda!
idę spać... ;)

AmberWind
13-07-2010, 22:57
Nie idz bo ja wciaz pracuje i nie ma kto ze mna posiedziec ;) A poza tym arco ja tam wiem, ze mnostwo fajnych fot na kompie kryjesz!!!! No dawaj!!!! I Ty kuleczko rowniez!!!!

arcobaleno
14-07-2010, 06:50
A Ty spryciulo ;) Było i ni ma - amba fatima! ;)
Teraz na Kulkę kolej - nie ma wymówek!
Nie mogę nocek zarywać jak dzieci śpią bo przedwczoraj od 2 w nocy do świtu przymusowo na nogach przez Małej zęby.. a jutro (w czwartek!) wesele mamy, wiec muszę być wyspana i na siłach, zeby balować do rana ;) Kiecka już gotowa - krótka! ;)

racer
14-07-2010, 11:52
Zawsze mam wątpliwości, czy an weselach się chudnie czy tyje, jeszcze nikt mi nie odpowiedział ;)

AmberWind
14-07-2010, 12:19
A Ty spryciulo ;) Było i ni ma - amba fatima! ;)
Teraz na Kulkę kolej - nie ma wymówek!
Nie mogę nocek zarywać jak dzieci śpią bo przedwczoraj od 2 w nocy do świtu przymusowo na nogach przez Małej zęby.. a jutro (w czwartek!) wesele mamy, wiec muszę być wyspana i na siłach, zeby balować do rana ;) Kiecka już gotowa - krótka! ;)

No pisalam, ze latwo nie masz :( Na pocieszenie to chyba tylko to napisze, ze do osiemnastki szybko zleci ;)

Ojej, ale sie Wam trafila impreza w srodku tygodnia! Kiecka pewnie boska :-) Ulalala, bedzie sie dzialo :-)

ullerowa
14-07-2010, 17:25
W końcu watek odżył:wiggle:
Gratulacje sukcesów:wave:
Ja wytrwale mimo braku czasu staram się ćwiczyc a niedzielna siłownia to mały mój rytuał:eek:. Poza tym rowerek i piłka z chlopakami, oj nie odpuszczaja mamie;)
Wagowo prawie bez zmian jakies kg mniej, kondycja znacznie lepsza że o samopoczuciu nie wspomnę.
Z ostatnich zakupów letnia sukienka (dzisiaj bylam w niej w pracy i :jawdrop:) i bikini (czeka na wyjazd nad morze).
Pozdrawiam goraco ;) przedurlopowo:cool:

AmberWind
15-07-2010, 22:09
Z ostatnich zakupów letnia sukienka (dzisiaj bylam w niej w pracy i :jawdrop:) i bikini (czeka na wyjazd nad morze).
Pozdrawiam goraco ;) przedurlopowo:cool:

ullerowa, przyznam ze mocno liczylam rowniez na Twoje sukcesy!!! I sie nie zawiodlam! Niech kiecuszka cudnie lezy, a nowe bikini nie tylko TZ-towi zawroci w glowie :wiggle: No i wspanialego, zdrowego i sportowego urlopowania :-)

arcobaleno
19-07-2010, 09:11
Melduję się po imprezowym weekendzie ;)
Jadłam wszystko na co miałam ochotę - aczkowiek więcej się człowiem ruszał i pocił w tym upale niż jadł ;) i dziś mimo trwajacej @ na wadze 58,3 - tralalalala ;)
Więc teraz celem będzie umięśnianie i ujędrnianie nad odchudzaniem, więc do ćwiczeń trzeba się zmobilizować koniecznie!
Ogólnie jestem już zadowolona. Jak już się odważyłam załozyć krótką sukienkę na publiczne wyjście to jest sukces ! ;)
A tak wyglądaliśmy - mężowi coś na buzi usiadło ;)
http://i29.tinypic.com/2lcl63m.jpg