PDA

Zobacz pełną wersję : okna Rabień - nieuczciwa firma



andera11
10-12-2010, 12:28
mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????

_FIX_
10-12-2010, 13:05
mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????

Firma, która sprzedała Ci okna to raczej nie Rąbień - tylko jego lokalny przedstawiciel (dystrybutor). Także proszę zmień nazwę. Niecierpliwisz się z powodu zmiany terminu - poczytaj tematy " czekaniu na okna Jezierskiego" oraz "o opóźnieniach w dostawie okien".

PS Nie mam nic wspólnego z ww producentem.

darek63
10-12-2010, 13:10
mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????

Na jakim profilu PCV miały to być okna?

andera11
10-12-2010, 13:15
Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja.

darek63
10-12-2010, 13:27
Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja.

Mamy czasy pozornego dobrobytu :-)

_FIX_
10-12-2010, 17:01
Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja. Albo dystrybutor dał za krótki termin na zamówieniu, obiecał że okna będą by nie stracić zamówienia. Ile dał dni na umowie i jakie to okna tzn. czy są łuki, trapezy, przesuwki ?

andera11
10-12-2010, 19:19
w umowie z firmą mamy okna w trzecim tyg od zamówienia. wypadało to na 20 listopada. okna zwykłe jeśli chodzi o kształt plus okno tarasowe witryna. dziś wróciłam z firmy i kolejny przsów terminu. podobno w przyszły piatek maja wjechać do Polski, może do wigilii zamontują. szlak mnie trafia. tu nie oskarżam samego dystrybutora bowiem z Rąbieniem też korespondujemy i nawet dzis mąz rozmawiał z Panem w tej firmie. Pan z Rąbienia zlał totalnie i powiedział, ż ejak mamy ochote to możemy go podac do sądu. szok. nie wiem czy inna firma zrobiłaby mi okna w ciągu 2 tyg czy czekac na te nieszczęsne spóźnione. nie wiem co robić. stoimy z budową 3 tyg przez zakichanego Rąbienia

joOkeeR
09-01-2011, 16:48
Witam,

Jestem jednym z dealerów firmy OR, chciałem tylko uściślić pewne fakty:
OR na profil ID 6000 daje do 6 tyg. terminu realizacji (DO DEALERA) + czas zanim dealer raczy zamontować
OR nie pracowało przez 2 tyg. w przerwie świątecznej...
Być może termin 6 tyg. wypadł akurat w momencie, kiedy firma nie pracowała...
Zmierzam do tego, że być może bezpodstawnie oskarża pani firmę OR, mi to wygląda na błąd dealera, który sprzedawał Państwu owe okna, nie informując o wydłużonym terminie realizacji (mnie OR poinformowało o tym, że termin na profil ID 6000 może wydłużyć się do 6 tyg.), poza tym dealer nie chcąc stracić klienta a wiedząc, że termin może się przedłużyć także przez przerwę świąteczną, zaryzykował i przekazał Państwu błędną informację...
Rozumiem Pani oburzenie jako klienta, ale ja winiłbym tutaj dealera a nie producenta... Ale jest to moja subiektywna opinia ;)

Pozdrawiam,

bwojtek
10-01-2011, 19:40
Na jakim stanowisku pracujesz w OR?