PDA

Zobacz pełną wersję : Ile płacicie hydraulikowi?



Karolina
22-05-2002, 15:39
Mam "namierzonego" hydraulika, który chce 120 PLN od "punktu", na pytanie, czemu tak drogo wytłumaczył, że dla niego "punkt" to np. dla umywalki - dopływ wody ciepłej i zimnej plus odpływ, a inni biora za to 300 (licząc każdy "punkt po 100 PLN). Wciska mi ciemnotę, czy rzeczywiscie są "punkty" i "punkciki"?

EM
23-05-2002, 06:52
Bywa różne liczenie (tzn. sa "punkty" i "punkciki"), ale ten Twój nalezy do tańszych. Nie wiadomo jak z fachowością i jakością ...

Anula
23-05-2002, 07:28
To mój był chyba jeszcze tańszy bo brał 80 zł za punkt przy czym punkt rozumiał jako podłaczenie całkowite jednego urządzenia bądź grzejnika bądż rozprowadzenie podłogówki (jedna pętla od rozdzielacza = jeden punkt). Ale na rzie jeszcze nie korzystałam z niczego więc nie wiem czy dobrze zrobil :smile:

Karolina
23-05-2002, 11:59
Facet wydaje się byc OK, wczoraj poradził sobie z pompą i naszą studnią. Pożyczył nam nieodpłatnie swoją abisynkę, bo pompa nie chciała działać. A w ogóle to była śmieszna sprawa, bo ta pompa raz działała, raz nie, a potem wogóle przestała. Mysleliśmy, że cos jest z nią nie tak, a okazało się, że w tym czasie reperowali prąd (ktoś mądry ściął drzewo i przewróciło się na druty)i były przerwy w jego dostawie. Już mielismy tę pompę reklamować, ale pani ze sklepu powiedziała, że od rana z tym prądem jest cyrk. Pompa okazała się niewinna :smile:

Karolina
23-05-2002, 14:54
Może ktos jeszcze wypowie się ile płacił/płaci w/w panu.

Feft
24-05-2002, 08:23
Mi się wydaje, że to dużo - może znajdziesz coś w archiwum, bo było chyba coś takiego i cena ok. 70-80 zł.