PDA

Zobacz pełną wersję : Ocieplenie poddasza



Robert999
17-12-2010, 18:43
Witam.Mam następujące pytanie:Czy mogę zacząć układać wełnę na poddaszu jeśli nie mam jeszcze okien,wylewek,tynków,i podbitki dachowej (stan surowy otwarty),.Chciałbym sobie przez zimę ocieplić poddasze a na wiosnę ruszyć z dalszymi pracami.I jeszcze jedno czy profile na ścianach skośnych muszą też być założone jeśli krokwie idą ok. 30cm od ściany.Proszę o radę..

marcin_cinas
21-12-2010, 11:27
Absolutnie NIE. To co zrobisz potem zdejmiesz i wywalisz na śmietnik. Ocieplenie poddasza robisz po oknach, dachu, tynkach i wylewkach jakoś najlepiej 2-3 miesiące po tynkach i wylewkach. Jak zrobisz teraz to wełna ci zawilgotnieje o ile ktoś niej nie ukradnie.

kamykkamyk2
21-12-2010, 13:51
Nieeeeeeeeee.

la***is
27-12-2010, 14:31
Absolutnie NIE. To co zrobisz potem zdejmiesz i wywalisz na śmietnik. Ocieplenie poddasza robisz po oknach, dachu, tynkach i wylewkach jakoś najlepiej 2-3 miesiące po tynkach i wylewkach. Jak zrobisz teraz to wełna ci zawilgotnieje o ile ktoś niej nie ukradnie.

Zakładając, że leży dach i nie ma złodziei, możesz mi wytłumaczyć, dlaczego nie ??? Zawilgocenie wełny szklanej, przecież nie jest problemmem.

gr***ch
28-12-2010, 20:06
Jeśli nie jest problemem to co się stanie jak złapie wilgoć? odp może być ciekawa.

la***is
10-01-2011, 17:47
Jeśli nie jest problemem to co się stanie jak złapie wilgoć? odp może być ciekawa.

Nic się nie stanie, wełnę szklaną możesz zlać wodą, ścieknie, odparuje i dalej będzie znakomicie izolować, inaczej wełna minerala (kamienna), z niej zrobi się błotko:)

gr***ch
10-01-2011, 17:54
Nic się nie stanie, wełnę szklaną możesz zlać wodą, ścieknie, odparuje i dalej będzie znakomicie izolować, inaczej wełna minerala (kamienna), z niej zrobi się błotko:)

Autor tematu nie napisał słowa o wełnie szklanej - myślę że nie o takiej myślał.Odpowiedzi początkowe były dobre.