PDA

Zobacz pełną wersję : PORTAS-renowacja drzwi



jaspola
23-12-2010, 09:06
Witam, gdy pojawi sie potrzeba renowacji drzwi i zaczniecie szukać róznych firm i metod, z pewnością traficie na super reklame firmy PORTAS,
tą wspaniałą reklamą która zapewnia klienta o jakości popartej 30 letnim doświadczeniem , podpierają się polskie oddziały firmy PORTAS.
Zanim udało mi się nawiazać wspólpracę z jednym z nich(poleconym przez Centralę FIrmy PORTAS w Niemczech), próbowałm umówić się z Odziałem Wrocławskim i Legnickim(jednak panowie okazali się niesolidni juz na etapie wstępnych spotkań).Polecony oddział PORTAS-GENIEZNO p. Rachwalskiego wykonał zgodnie z umówionym terminem usługę renowacji drzwi i futryn.Pracom towarzyszył brud , pył i hałas.Jakość wykonania partacka, kolejne poprawki potwierdziły ,ze firma dopiero sie uczy...pokrywanie powierzchni ościeżnic wysokogatunkową folią to sztuka której firma jeszcze nie opanowała w stopniu zadawalającym klienta.Usterki to pomarszczona folia, nierówno przycieta folia w zgięciach, wykończenia na poziomie"początkujących majsterkowiczów", przebarwienie foli,niechlujne wykończenia silikonem.Do kazdej z 6 oscieżnic przygotowałam listę usterek, ostatecznie zgłosiłam reklamację .Sprawa przedłuzała sie i nadal jest niezakończona mimo "pomocy" centrali.Pan Rachwalski nie odpowiada na korespondecję mailową, nie odbiera również telefonów od niezadowolonych klientów.Finał sprawy moze znaleźć się w sądzie.
Jesli chcecie podjąc sie renowacji swoich drzwi to omijajcie szerokim kręgiem firme Portas-Zakład Gniezno Rachwalski, zaoszczędzicie sporo pieniędzy, zdrowia i nerwów.

Reno123
20-01-2011, 22:08
Witam!

Renowacja drzwi do trudna szuka, wymaga dużych umiejętności i wiedzy aby przy bardzo dużej eksploatacji i pod wpływem warunków atmosferycznych nasze drzwi wyglądały i co najważniejszej działały bez zarzutów niema mowy o błędach. Poniżej zamieszczam fotki z przebiegu renowacji drzwi w Poznaniu, zapraszam do komentowani i oceny oraz podzielenia się wiedzą i informacjami na temat odnawiania drzwi. W razie pytań służę fachową pomocą.

face
21-01-2011, 11:58
pikne:)

rozumiem odnawiac drzwi drewniane ale okleinowane??przeciez to paranoja

Reno123
21-01-2011, 17:15
Drzwi okleinowane także się odnawia, folia z czasem zaczyna odchodzić, może się przetrzeć lub zrobić matowa i stracić kolory od słońca, wymiana drzwi na nowe to spory wydatek i duży problem, szczególnie gdy mamy drzwi antywłamaniowe z super zamkiem.
Wówczas nie opłaca się ich wymieniać gdyż często wymaga to wymiany futryny. Łatwiej będzie takie drzwi odnowić, nakleić nową folię wymienić uszczelki itd. drzwi będą wyglądały jak nowe.

face
21-01-2011, 18:19
to ile np renowacja drzwi wewn drewnianych a ile okleinowanych??
jakies proste drzwi w tym samym wymiarze

jaspola
01-02-2011, 07:18
Drzwi nie były okleinowane, były starymi , pokrytymi farbą , juz kiedys farba była zdzierana , opalana, były 3 warstwy farby, chciałam aby wyglądały ładniej niz po kolejnym malowaniu.Dodam ,że nie nie o koszty chodziło..a o unikniecie brudu, kurzu i chałasu, generalnie demolki mieszkania.Na stare drzwi jest kilka metod: mozna wymienić na nowe, mozna pomalować , albo poddac renowacji metoda portas.Oferta jest zachęcająca i myśle ,że są firmy które wykonują tym sposobem renowację w sposób zadowalajacy, w końcu tradycja 30-letnia...ale niestety zakład Gniezno nie nalezy do tej grupy.

panfotograf
03-03-2011, 10:00
Panie nightmare_Rachwalski nie bądź Pan taki śprytny.
Jak masz Pan jeden wpis i zachwalasz (swoją lub kolegi) firemkę myśląc że uratujesz twarz po spartoleniu roboty i że ktoś z forumowiczów uwierzy toś jest pan w błędzie.:lol2:

panfotograf
03-03-2011, 11:20
Bo jak ktoś ma 1 wpis, to (prawie zawsze) znaczy że założył sobie profil tylko dla tego wpisu i zazwyczaj nie mówi prawdy (czytaj: łże jak pies) lub podszywa się pod kogoś innego (a to już jest karalne)

panfotograf
03-03-2011, 12:30
proszę nie pisać swoich opinia w tym temacieMogę pisać swoje opinie w KAŻDYM temacie
bo mam takie prawo i robie to zgodnie z regulaminem

finlandia
04-03-2011, 17:10
Renowacje wyglądają pięknie.. ale temat powinien być w dziale "ogłoszenia"

Krakowianka :-)
27-05-2014, 12:26
Z góry dziękuę za umieszczenie tematu. pomogło podjąć decyzje i ustrzec się od nieprawidłowej decyzji!
Oczywiście stare futryny metalowe mam pięknie zabudowane z nowymi drzwiami. Szukałam szukałam i znalazłam co prawda z daleka bo z Krakowa musiałam udać się na śląsk ale jestem szczęśliwa. Realizacji obudowy metalowych futryn podjęła się firma z Chorzowa. dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.