PDA

Zobacz pełną wersję : PORTAS-renowacja drzwi



jaspola
23-12-2010, 09:10
Witam, gdy pojawi sie potrzeba renowacji drzwi i zaczniecie szukać róznych firm i metod, z pewnością traficie na super reklame firmy PORTAS,
tą wspaniałą reklamą która zapewnia klienta o jakości popartej 30 letnim doświadczeniem , podpierają się polskie oddziały firmy PORTAS.
Zanim udało mi się nawiazać wspólpracę z jednym z nich(poleconym przez Centralę FIrmy PORTAS w Niemczech), próbowałm umówić się z Odziałem Wrocławskim i Legnickim(jednak panowie okazali się niesolidni juz na etapie wstępnych spotkań).Polecony oddział PORTAS-GNIEZNO p. Rachwalskiego wykonał zgodnie z umówionym terminem usługę renowacji drzwi i futryn.Pracom towarzyszył brud , pył i hałas.Jakość wykonania partacka, kolejne poprawki potwierdziły ,ze firma dopiero sie uczy...pokrywanie powierzchni ościeżnic wysokogatunkową folią to sztuka której firma jeszcze nie opanowała w stopniu zadawalającym klienta.Usterki to pomarszczona folia, nierówno przycieta folia w zgięciach, wykończenia na poziomie"początkujących majsterkowiczów", przebarwienie foli,niechlujne wykończenia silikonem.Do kazdej z 6 oscieżnic przygotowałam listę usterek, ostatecznie zgłosiłam reklamację .Sprawa przedłuzała sie i nadal jest niezakończona mimo "pomocy" centrali.Pan Rachwalski nie odpowiada na korespondecję mailową, nie odbiera również telefonów od niezadowolonych klientów.Finał sprawy moze znaleźć się w sądzie.
Jesli chcecie podjąc sie renowacji swoich drzwi to omijajcie szerokim kręgiem firme Portas GNIEZNO RACHWALSKI zaoszczędzicie sporo pieniędzy, zdrowia i nerwów.