PDA

Zobacz pełną wersję : siena rosso- drzwi!!!!!



TOMEKUN
28-12-2010, 20:07
Witam, czy ktoś może mi podać namiary na firmy produkujące drzwi wejściowe w okleinie siena rosso???Okazuje się że z oknami,roletami i bramami nie będzie problemu w tym kolorze ale ostrzegano mnie że z drzwiami wejściowymi może być problem stąd moje pytanie (drzwi 140cm x 200cm). Pozdrawiam Tomek

pyton79
04-08-2012, 10:51
Odświeżam temat,gdzie znaleźć drzwi w tej okleinie?
Nie pomyślałem o tym i teraz robi się problem.
Chciałem kupić drzwi CAL.......
Może dobrać jakiś w podobny kolor?Tylko jaki??

finlandia
04-08-2012, 18:58
Możesz szukać drzwi plastikowych oklejonych siena rose. Ale to zwykle nic gustownego.
Nikt ze znanych mi firm nie robi. To sporadycznie wybierany kolor, wiec zwyczajnie się nie opłaca.
Będzie łatwiej jeśli zrezygnujesz z efektu satynowego jaki ma ta okleina, bo taki efekt nie jest spotykany w lakierach do drewna. Chyba najlepiej będzie jak się ruszysz i odwiedzisz kilka lepszych salonow z drzwiami :)

pyton79
04-08-2012, 21:39
Dzięki za odp.
Więc myślę że zakupię zgodnie z założeniem drzwi Cal ,tyko dobiorę cosik najbardziej zbliżonego i finito!
Fakt że na żywo okleina ta wygląda cudnie:)

finlandia
04-08-2012, 21:54
Dzięki za odp.
Więc myślę że zakupię zgodnie z założeniem drzwi Cal ,tyko dobiorę cosik najbardziej zbliżonego i finito!
Fakt że na żywo okleina ta wygląda cudnie:)

Jeśli
Cal to sam nie wiem-wybór jest maly:ciemny tak? Za to w Urzedowskim dobrze wyglądało by d9

koktajl
05-08-2012, 20:48
zorientuj się czy Krispol nie zrobi takich drzwi (aluminiowe) moja znajoma kupiła od nich siena nocce a to dwa pokrewne ze soba kolory

pyton79
07-08-2012, 05:42
Dzięki za naprowadzenie ......

lolek30
07-08-2012, 09:06
Raczej większość firm które produkują drzwi z PVC ma w swojej ofercie drzwi z wypełnieniami Adeco w takim kolorze. A gustowne to one są , nie zależnie jaki kto ma gust bo oferta jest spora.

bmiara
20-04-2015, 13:45
Odświeżam temat :)

Widziałem dzisiaj w salonie okna z profilem schuco w kolorze siena rosso/noce. Coś pięknego, teraz już nie mogę nawet spojrzeć na "zwykły" orzech. Myślałem, że się orzechem drutexu zadowolę, bo tani i popularny, ale jak zobaczyłem i dotknąłem schuco siena - dla mnie nie ma powrotu :)

Widziałem, że Wiśniowski ma w ofercie bramy w tym kolorze, mają też drzwi. Ktoś zna jeszcze jakieś innych producentów drzwi siena rosso/noce?

finlandia
20-04-2015, 16:16
Idąc tropem bramowym: Krispol.

acg31
20-09-2019, 05:37
Trochę piszę po czasie,ale może komuś się przyda. Od 2012 roku mam całą stolarkę w koło siena Rosso i jestem zachwycona.A firma w której zamawialismy to Tur-plast Czaplinek.