PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi gospodarcze z kotłowni na zewnątrz?



mtsw466
29-12-2010, 18:27
Jakie macie zamontowane drzwi w tym pomieszczeniu. Chodzi mi o kompromis między ceną jakością i bezpieczeństwem. Jakie firmy polecacie.

mtsw466
30-12-2010, 21:07
???:)

Jarek.P
30-12-2010, 21:23
Nie radzę tutaj stosować żadnych kompromisów. Owszem, one mogą być nie takie ładne, jak te frontowe, ale jeśli chodzi o owo bezpieczeństwo - jak sądzisz, które drzwi wybierze potencjalny złodziej-włamywacz, jeśli będzie miał fantazję akurat przez drzwi wchodzić? Frontowe, widoczne z ulicy, czy te położone gdzieś z boku albo z tyłu domu?

Firma - wybierz sobie, co Ci pasuje, ale broń Boże nie rób tych drzwi słabszych czy niskobudżetowych. W moim przypadku te drzwi były wręcz droższe od frontowych, co prawda wpłynęło na to głównie co innego, ale ich "przeciwpancerność" była też jednym z istotnych czynników.

J.

mtsw466
01-01-2011, 13:12
Są jeszcze jakieś opinie. Napiszcie jakich producentów polecacie.

kgolebiowski
01-01-2011, 13:45
Ja kupiłem drzwi antywłamaniowe z firmy Delta z montażem 1050 zł.W którymś ze swoich postów pisałem już na ich temat,poszukaj.

muchrem
01-01-2011, 19:54
Ciekawe czy złodziej wybierze drzwi antywłamaniowe czy drzwi balkonowe bądź okno od tyłu domu?
Wiec jeśli okna mamy standardowe a nie jakieś antywłamaniowe to ja osobiście przy wyborze kierował bym się ceną i wyglądem, a na pewno nie wybrałbym droższych drzwi do kotłowni niż drzwi wejściowe do domu.

Jarek.P
01-01-2011, 20:28
Robienie gdziekolwiek drzwi antywłamaniowych, w momencie kiedy okna są standardowe, z szybami możliwymi do wybicia "z kopa" jest bezsensem samym w sobie, niezależnie od tego, czy chodzi o drzwi gospodarcze, czy frontowe.

J.

kgolebiowski
01-01-2011, 21:27
Robienie gdziekolwiek drzwi antywłamaniowych, w momencie kiedy okna są standardowe, z szybami możliwymi do wybicia "z kopa" jest bezsensem samym w sobie, niezależnie od tego, czy chodzi o drzwi gospodarcze, czy frontowe.

J.

Dlatego wybrałem drzwi metalowe ,antywłamaniowe niewiele droższe od zwykłych.