PDA

Zobacz pełną wersję : Promocje cenowe Gdzie i jakie oferty



Magdzio
30-12-2010, 08:19
Zastanawiam się nad zakupem pralki, a że ostatnio jest trochę promocji... chce wybrać najlepszą ofertę i najtańszą ofertę. Podobno sezon promocji się dopiero rozpoczyna. A jak się kupuje przez internet np. w RTV Euro AGD jest dużo taniej. Czy ktoś może mi pomóc.
W Euro- AGD jest teraz super promocja za 899 zł pralka Whirpool klasa A, 1000 obrotów

Znacie jakieś inne rozsądne oferty promocyjne?
Magda

Magdzio
31-12-2010, 08:40
Avans ma teraz promocję sprzętu firmy Amica. " Tylko u nas firmowy sklep producenta "
Czy to sie opłaca?
Też mają w promocji Pralka WHIRLPOOL AWE 6419
Pralka ładowana od góry, o pojemności 5 kg, z 18 programami prania (w tym program do prania wełny, bawełny, tkanin delikatnych), systemem kontroli piany, sterowana elektronicznie, o prędkości wirowania 900 obr/min, w klasie energetycznej A+.

ale za 1000 zł, czyli drożej niż w RTV Euro agd

Pomocy

Anixxxek
10-01-2011, 10:10
Tylko nie Amica.Mojej mamie pralka zepsuła się po 2 latach,a ja kupiłem mikrofale-nie psuje się ,ale słabo grzeje.Wcześniej miałem Daewoo i zupkę podgrzewałem 1 min,w Amice muszę grzać 3 min :(.A co dziwne moc ma większą

Claudii
18-01-2011, 10:33
uwaga ! w Praktikerze maja wyprzedaż płytek ... moja łazienka doczeka się realizacji :wave:

Marysia Ro
26-10-2014, 10:42
Pora odświeżyć wątek!

Electrolux ma teraz promocję "Atrakcyjna trójka" - przy zakupie trzech urządzeń do zabudowy tej marki otrzymuje się zwrot 50% ceny najtańszego z nich.
Więcej na http://www.electrolux.pl/Globalne/Promocje/atrakcyjnatrojka/.