PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM DOSTĘPNY 96 pracownia A1 WŁODZIMIERZ KWIECIŃSKI



jasas
09-03-2004, 16:35
W katalogu dom dostępny '99 w którym znajduje się 120 gotowych projektów znajduje się projekt 45'96 na stronie 148 , który bardzo mi się podoba.Czy ktokolwiek zna ten projekt? Albo jeszcze lepiej zbudował dom według niego. Jestem właśnie w trakcie wyboru projektu i ten bardzo mi się spodobał.Proszę o wypowiedzi lub kontakt , a może zdjęcia.Moze ktoś wie czy ten projekt znajduje się gdzieś w internecie, jego bliższe dane i wizualizacje. Dziekuję.

maag
13-03-2004, 22:43
Na początek polecam temat:
http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=14832&sid=63479b810a2758448f93a25a13e8b291 :wink:

A jeżeli nie ma go nigdzie w necie to będzi Ci ciężko uzyskać opinię

jasas
14-03-2004, 17:22
Znalazłem w końcu ten projekt w internecie oto adres pod którym można go znależć www.a1a.pl pod nazwą Dom dostępny '96.Proszę o opinie na jego temat dla rodziny 2+2.Chciałbym go zaadaptować aby miał garaż dwustanowiskowy.

maag
14-03-2004, 18:00
Na +:
- kuchnia blisko wejścia
- dwie łazienki

Na - dużo więcej:
- wiatrołap /to raczej chłodne miejsce/ jako hol- w nim szafy i bliżej przez niego z kuchni do pokoji
- sypialnia bezpośrednio z salonu- głośno i mało intymnie
- kotłownia z kuchni
- z garażu do domu przez kotłownię i kuchnię /brud, w butach, w płaszczach itp/
- bardzo mało blatu roboczego w kuchni
- brak pomieszczenia gospodarczego

Niby ciekawy ale dla mnie nie funkcjonalny.

jasas
14-03-2004, 18:55
Bardzo dziękuję za szczerą opinię.Ten projekt można zmienić pod kątem wiatrołapu.Można go zmniejszyc likwidując drzwi od kuchni i przenieść je wyżej do holu.Sypialnia podoba nam się ponieważ jest odseparowana od pozostałych a przede wszystkim wygodna osobna łazienka.Pomieszczenie przy kuchni będzie kotłownią z prawdopodobnie kompaktowym kotłem gazowym np.vitodens 222 który zajmie 1m2.Reszta to będzie pomieszczenie gospodarcze czyli pralka i inne półki.Poza tym będzie(w planach moich garaż ok. 32m2) dużo miejsca w garażu.Z garażu do domu przez kuchnię wygodnie przenieść zakupy wygodnie również przejść na sucho rano po samochód.Minus to oczywiście wielokrotnie brudne buty zimą ale coś za coś.Chociaż przecież buty można zostawić w pomieszczeniu gosp.Blatu roboczego moze być ok 5m łącznie.Duzo to i mało.Jeszcze raz dziękuje za opinie i czekam na następne.Pozdrowiam!