PDA

Zobacz pełną wersję : Wyłudzanie kasy . Panoram firm, PKT, itp



fredi07
04-01-2011, 22:14
Każdy prowadząc własną działalność i mając z tego tytułu ogólnie dostępny telefon dostaje setki telefonów z propozycjami świetlanej przyszłości. Ta świetlana przyszłość będzie jak się kupi u nich reklamę. Jak kupisz to ,,trafiony zatopiony" i już się nie liczysz, że z reklamy za ciężkie pieniądze nie ma żadnego odzewu? Kogo to obchodzi? Firma musi zarabiać. Potrzeba nowych jeleni.
Zaglądałem właśnie na stronę pf w mojej branży w W-wie już nie ma markowych firm. Oszukać można raz. Smutne, że jakiś nowych, nie wiem, nie znam podłapali.
Bandytyzm w majestacie prawa.

Trociu
05-01-2011, 11:52
Tak - PF świetnie sobie z tym radzi. Do nas wydzwaniali chyba z 2 tygodnie przekonując do zamieszczenia wyróżnienia danych firmy.
Nie docierało do nich nawet, że nie mamy takiego zamiaru, ponieważ przez 2 lata nie odświeżyli danych adresowych firmy, mimo że im kilka razy zwracaliśmy na to uwagę - nawet podczas tych marketingowych rozmów.

fredi07
06-01-2011, 22:19
Bo w pf i podobnych liczy się złapać jelenia i go skasować a nie by go reklamować.

yaco181
08-01-2011, 18:07
Do mnie wydzwaniali tyle razy z PF z Lublina,ze dotad jak widze kiedunkowy 81, to po prostu nie odbieram.

apieczyk
12-01-2011, 12:55
Do mnie wydzwaniali tyle razy z PF z Lublina,ze dotad jak widze kiedunkowy 81, to po prostu nie odbieram.

Ja mam już telefon stacjonarny, więc to znaczy że jak zadzwonię to Pan nie odbierze?:(

marek_lap
31-12-2013, 10:28
no a ja się długo wahałem i zastanawiałem i w końcu stwierdziłem, a co, raz kozie śmierć i kupiłem:) i póki co nie żałuje, bo klientów jakby więcej. poza tym, to że dzwonią często, to znaczy, że się interesują, czy coś się w firmie zmieniło, typu dane adresowe czy oferta, no i proponują nowe, bardziej dostosowane rozwiązania...

pawka111
23-03-2015, 09:23
KUPOWALEM W PF i guzik to dalo.

Ale teraz zamówilem reklame w stosunkowo nowej panoramie http://panoramaprzedsiebiorstw.pl/ - tu widze ze faktycznie ludzie pracuja na moja reklame i sie staraja. stara panorama firm juz sie nie oplaca.

Do tego jeszcze dochodzi dobry katalog firm katalog firm 2000 pl (https://katalogfirm2000.pl/)

Zdun Darek B
23-03-2015, 10:05
Kto o takiej kolejnej panoramie... słyszał ?