PDA

Zobacz pełną wersję : przydomowa oczyszczalnia ścieków



BetkaWi
07-01-2011, 08:42
Witam!
Użytkuję od miesiąca POŚ i mam problem. Wpadła mi do ubikacji ścierka do podłogi i poszła..... :(
Co teraz? Czy nie zepsuje się coś przez to? Jeżeli ta szmata wpadnie do oczyszczalni czy czegoś nie pozatyka?
Nie mogę znaleźć telefonu do instalatorów i mam wielki problem:((

chrobry
07-01-2011, 08:50
Napisz cos wiecej jaka to oczyszczalnia ?

BetkaWi
07-01-2011, 09:28
Nie wiem czy to wystarczy. Wiem tylko że jest to oczyszczalnia biologiczna, jakaś MCA. Zakopana w ziemi na podłożu z kamyczka. Chodziło o to żeby ta woda z niej odpływała czy coś takiego.
Nie mam w domu dokumantacji bo jestem w trakcie przeprowadzki i wszystko zostało w starym mieszkaniu.
Jeśli może mi ktoś poradzić będę wdzięczna.

panfotograf
07-01-2011, 11:57
A napisz coś o tej sciereczce, czy miała jakiś wzorek, czy była miękka w dotyku.:popcorn:
Jeśli nie była to jakaś wielka ściera, to powinna spokojnie przejść - szambelanie ci ją wypompują przy sezonowym opróżnianiu, ale nie wiem czy jeszcze będziesz ją chciała - może brzydko pachnieć.

stempell
31-01-2011, 09:33
Witam. Rozpoczynam budowę wiosna 2011 miałem zamiar zamontować przydomową oczyszczalnie z drenażem rozsączającym jednak im więcej o nią wypytuje tym gorsze opinię słyszę Czy ktoś ma wiedze na ten temat i może mi doradzić

panfotograf
31-01-2011, 10:09
poszukaj wątków na ten temat (było już o tym)

Woda i ścieki (http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?67-Woda-i-%C5%9Bcieki)