PDA

Zobacz pełną wersję : Okna - zakup, montaż - gdzie? Rusiec k.Nadarzyna



kade7
07-01-2011, 19:37
Niedługo stanę przed koniecznością zamknięcia domu.

Potrzebuję więc firmy która mi sprzeda i zamontuje okna.

Może ktoś polecić solidną i niedrogą firmę? Jakaś konkretna rzecz na którą powinienem zwrócić uwagę przy wyborze okien i firmy?

finlandia
08-01-2011, 10:05
Nie spodziewałbym się w Ruścu firmy, którą by znało ogólnopolskie forum. Wytycz sobie jakieś kierunki: okna ciepłe czy antywłamaniowe, białe czy w kolorze itp.
Wyślij zapytanie do firm z Twoich okolic - tak w promieniu 50km większość będzie zainteresowana. W międzyczasie odwiedź 2-3 salony lepsze salony. Będziesz z grubsza wiedział, na co patrzeć..

kade7
08-01-2011, 12:48
Rusiec miał być tylko informacyjnie, dla wskazania rejonu... nie spodziewam się firmy z okolicy.

Rafter
08-01-2011, 22:10
http://www.standard.waw.pl/5194.html
Nie znam firmy, więc nie mogę nic powiedzieć ani zarekomendować.
Sprawdź referencje jakbyś chciał korzystać.

Można się ewentualnie bujnąć do Grodziska Mazowieckiego lub szybciej do Janek.
A tam tego w bród.

Charlie
08-01-2011, 22:44
takim forumowym i do tego warsiawskim salesmenem i montażystą z referencjami jest JAREKO w palstiku a w drewnie FINLANDIA.
Nie ma negatywnych opinii na ich temat a wręcz przeciwnie same superlatywy.
Także myślę, że to dobry kierunek.
Żeby jednak ni9e byłóo stronniczo to wygooglaj sobie okna warszawa i myslę, że zawsze będziesz miał jakieś porównanie :)

kade7
09-01-2011, 10:21
dziękuję za wskazanie kilku kierunków...
a co myślicie o Bartyckiej? warto w ogóle tam jechać?

moglibyście wskazać kilka najistotniejszych punktów na które powinienem zwrócić uwagę przy zakupie okien?

mariusz.s
09-01-2011, 17:58
dziękuję za wskazanie kilku kierunków...
a co myślicie o Bartyckiej? warto w ogóle tam jechać?

moglibyście wskazać kilka najistotniejszych punktów na które powinienem zwrócić uwagę przy zakupie okien?

Mi będzie montował Jareko. Jestem w promieniu 5 km od Ciebie, więc chyba możesz go rozważyć. Jest forumowym guru od okien i z tego co się zorientowałem jednym z lepszych fachowców w kraju. Osobiście darowałbym sobie Bartycką. Zacząłem od opinii w internecie - zarówno o oknach, jak i o instalatorach.

Na razie nie mogę powiedzieć nic złego, mimo że nie mam jeszcze okien. Czy będziesz miał z tej samej fabryki co ja tego nie wiem, bo są spore opóźnienia.

kade7
09-01-2011, 19:22
No właśnie do Jezierskiego trochę się uprzedziłem ze względu na te ogromne opóźnienia.

finlandia
11-01-2011, 19:09
Charlie, dziękuję za uznanie, ale..
ja nie obsługuję Wawy (to wyjątki). Jestem lokalnym dealerem.

Tulipia
27-01-2011, 10:02
Witam, ja mam okna firmy MS siedziba firmy w Nadarzynie i w Wolicy.

jareko
27-01-2011, 18:44
o kurcze - dziękuję :) aż rumieniec mi się na mordce pojawił :)
Opóźnienia to fakt ale ofertę opracować mogę i coś doradzić ;)