PDA

Zobacz pełną wersję : pozwolenie na budowę.proszę o pomoc



damian88
08-01-2011, 00:29
Witam jestem tu nowy i di tego ciemny :(
Mój problem polega na tym ze przebywam zagranicą i wszystkie sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę będą mi załatwiać rodzice.
Pierwsze moje pytanie ,a mianowicie w poniedziałek chcę wysłać tatę to Urzędu Miasta i gminy żeby złożył wniosek :
 -1 o wydanie wypisu i wyrysu z planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy
 -2 o wydanie wypisu i wyrysu ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy
i moje pytanie brzmi czy ta 2 opcja tez musi być czy tylko pierwsza do pozwolenia ?? czy to po prostu jedno i to samo i i tak będzie na tym samym papierku ,bo po co nie potrzebne koszta :)
i po tym jak juz to uzyskam to co dalej ??Gdzie mam się udać po następne dokumenty ??
chce budować się w Czersku koło Chojnic woj.Pomorskie może ktoś zna jakiegoś architekta godnego polecenia co wykona tą całą papierkologie za mnie ?? pozdrawiam ;)

damian88
11-03-2011, 17:19
hei tak wszystko już posiadam :) i mam już zaniesione wszystkie papierki do projektanta i zrobi wszystko za mnie ,ja tylko odbiorę pozwolenie :) buduje domek Granat :)

damian88
11-03-2011, 17:22
aha cena jaką mi powiedział to 2,750 zł + vat i ja sie o nic nie martwię i jeszcze mam kilka zmian w projekcie

damian88
12-03-2011, 21:41
Nio to mnie pocieszyłaś że zapłaciłem mało he :)
nie wiem kiedy dostanę pozwolenie myślę że gdzieś za 3-4 miesiące i chciał bym w tym roku wybudować tylko stan ,,0'' a od wiosny 2012 piąć się w górę he :) a TY na jakim etapie jesteś ??