PDA

Zobacz pełną wersję : KOLOR bram garażowych-uwagi i spostrzeżenia



Rossa
09-01-2011, 18:35
Jestem przed wyborem bramy garażowej (firma itd. jest prawie wybrana) ale mam problem z kolorem "biała " czy " antracytowa" .
Ja chcę antracytowa z uwagi na mam nadzieję mniej się brudzącą a mąż białą bo ładna .Dlatego fajnie jakby ktoś podzielił się uwagami jakimi miałby dla nas wszystkich niezdecydowanych:D

Rossa
11-01-2011, 10:34
I nikt nie chce czy nie ma odwagi napisać coś o kolorze ?
Nie wierze , że czytający tu forumowicze nie mają nic do powiedzenia.!

jareko
11-01-2011, 18:11
i jedna i druga będzie się brudzić i myć trzeba więc tak naprawdę nie ma to znaczenia
Popatrz sobie na samochody w tych lub zbliżonych kolorach - otaczający świat daje odpowiedzi na wiele pytań nas dręczących
dobierz do elewacji, do okien, do całościowej koncepcji chałupy a nie czy brudzi się mniej czy bardziej

Smakor
12-01-2011, 22:54
Ja wybrałem antracyt od hormana, okna też szare ale jaśniejsze, rolety antracyt (za mała paleta do wyboru). Klinkier juz jest też szary - okna jutro się zaczną pojawiać.
A dobrac trzeba chyba do wizji budynku a nie "jakości brudu", oba raczej mało praktyczne. Zarówno białe jak i ciemno szare bardzo ię brudzą... to nie srebrny :)

domekdlanas
20-01-2011, 10:52
I nikt nie chce czy nie ma odwagi napisać coś o kolorze ?
Nie wierze , że czytający tu forumowicze nie mają nic do powiedzenia.!

Jak na wstępie, biorąc pod uwagę że brama będzie używana przynajmniej kilkanaście lat, biały kolor będzie szybciej ulegał degradacji. Po za tym antracyt jest trendy :)

Monia i Patryk
20-01-2011, 13:19
hej Smakor
powiedz mi gdzie zamawiales okna? wlasnie szukam dobrych okien w kolorze szarym, albo antracyt
tak zeby pasowaly do grafitowej dachowki i kamienno-drewnianej elewacji

_FIX_
20-01-2011, 13:27
Bez problemu kupisz okna w takim kolorze produkowane na profilu Veka, Aluplast i innych.

Smakor
21-01-2011, 09:55
Ja zamawiałem okna u Różańskiego na profilach Schuco Si 82. Kolor to szary, ale nie antracyt - takie mma rolety, na okna jakby troszkę za ciemny.

Rossa
21-01-2011, 18:42
Witam
Założyłam ten wątek to pasowało by coś powiedzieć więc............ na pewno jedna jak i druga brama będzie się brudzić, wiadomo myć trzeba tak czy inaczej , ale może źle napisałam bo chodziło mi bardziej jak zachowują się bramy obu kolorów po kilku latach , co z kolorami ich intensywnością lub wręcz odwrotnie jej brakiem ?
Kolor chyba już zapadł ale ciekawa jestem no,,,,,,,,,, ,sami wiecie jak to jest, sto pytań do wszystkiego i wieczne dylematy.