PDA

Zobacz pełną wersję : Za mała dzialka pod dom??



adamfcb
13-01-2011, 16:42
Witam, mam taki problem, niedlugo wraz z zona bede posiadaczem dzialki(w toku sprawa o zasiedzenie) dzialka jest nieduza 467m2 na tej dzialce stoi stary dom z 1960r od 8lat nikt w nim niemieszka, czytajac na forum wszyscy raczej polecaja rozbierac stare domy a nie remontowac, i wsumie sie nakrecilem juz na budowe nowego domku ok 110m2, problem w tym czy dostane potem pozwolenie na postawienie tam domu na tak malej dzialce, mam wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i tam jest napisane ze: przeznaczenie terenu-zabudowa mieszkaniowo uslugowa, minimalna dzilka pod budowe domu wolnostojacego 500m2, i moje pytanie, czy moge jakos sie dowiedziec czy dostane tam pozwolenie na budowe?? czy musze zakupic wczesniej projekt??

KrzysztofLis2
15-01-2011, 10:38
Ja bym, może nietypowo, polecał zadzwonić do starostwa, do tego wydziału, do którego trafiłby ewentualnie Twój wniosek o pozwolenie na budowę.

pjr
26-01-2011, 18:36
A może remont kapitalny z projektem i pozwoleniem na budowę? Taki by ze starego budynku został np. metr fundamentów.