PDA

Zobacz pełną wersję : KINO W DOMU -audio i video



T i A
14-01-2011, 21:05
Mam trochę doświadczenia w tym temacie,chętnie doradzę.

nielot2
22-01-2011, 15:24
To moze doradzisz czy satelity (JBL E20) powiesic na Vogels'ach VLB200 czy na BiTech'ach BT77

aadamuss24
22-01-2011, 17:53
T i A jaki mógłbyś polecić twardy dysk zewnętrzny 3,5" do nagrywania, ale taki żeby on cichy bardzo był. Kupiłem jakiś HP i cały czas słychać, że on pracuje. Chcę to podpiąć pod jakiś tuner od satelity i od czasu do czasu coś nagrać a on non stop mieli. Czy nie powinien się wyłączyć i uruchomić się dopiero na sygnał nagrywania ? pozdr adam

T i A
22-01-2011, 21:18
To moze doradzisz czy satelity (JBL E20) powiesic na Vogels'ach VLB200 czy na BiTech'ach BT77

Niestety nie miałem ani jednego uchwytu ani drugiego w ręku.
Dużo zależy od miejsca montażu tzn: czy potrzebna będzie Ci później regulacja góra,dół,lewo,prawo.
Czasami można trafić w ustawienia uchwytem bez regulacji.
Jak masz szanse zbadać te uchwyty "namacalnie" to sprawdź jak mocno trzymają głośniki i czy po ustawieniu trzymają sztywno to co im nakazałeś.

Niestety nie mam szans na testowanie wszystkiego co jest na rynku.

T i A
22-01-2011, 21:28
T i A jaki mógłbyś polecić twardy dysk zewnętrzny 3,5" do nagrywania, ale taki żeby on cichy bardzo był. Kupiłem jakiś HP i cały czas słychać, że on pracuje. Chcę to podpiąć pod jakiś tuner od satelity i od czasu do czasu coś nagrać a on non stop mieli. Czy nie powinien się wyłączyć i uruchomić się dopiero na sygnał nagrywania ? pozdr adam

Tu będzie ciężko,bo nie mam pojęcia co oznacza cicho dla Ciebie.
Najbezpieczniej dla Ciebie będzie jak wybierzesz się do jakiego sklepu ze swoim i porównasz głośność z zaproponowanym przez sprzedawcę.
Będziesz miał pewność,że zapewnienia sprzedawcy się potwierdzą w realu.

P.S Mój komp ostatnio bardzo mnie denerwonał z powodu wydawanych -db i myślałem o chłodzeniu wodnym,ale kumpel przyniósł mi jego komp do naprawy.
Jeden dzień pracy na jego kompie (zobaczyłe co to głośny komp) i teraz znów kocham mojego kompa.

nielot2
23-01-2011, 07:45
Niestety nie miałem ani jednego uchwytu ani drugiego w ręku.
Dużo zależy od miejsca montażu tzn: czy potrzebna będzie Ci później regulacja góra,dół,lewo,prawo.
Czasami można trafić w ustawienia uchwytem bez regulacji.
Jak masz szanse zbadać te uchwyty "namacalnie" to sprawdź jak mocno trzymają głośniki i czy po ustawieniu trzymają sztywno to co im nakazałeś.

Niestety nie mam szans na testowanie wszystkiego co jest na rynku.

Zakladalem dosc male prawdopodobienstwo ze bedziesz znal oba uchwyty. Ciezko niestety znalezx kogos kto mialby tu porownanie. Za Vogelsem przemawia marka i estetyka. Za BTech'ami regulacja w poziomie do 180 stopni. Opinie na zagranicznych forach dobre zarono o jednych, jak i o drugich. No nic... bede chyba rzucal moneta :)

T i A
23-01-2011, 09:56
Zakladalem dosc male prawdopodobienstwo ze bedziesz znal oba uchwyty. Ciezko niestety znalezx kogos kto mialby tu porownanie. Za Vogelsem przemawia marka i estetyka. Za BTech'ami regulacja w poziomie do 180 stopni. Opinie na zagranicznych forach dobre zarono o jednych, jak i o drugich. No nic... bede chyba rzucal moneta :)

To,że ktoś jest z jednych zadowolony to nie znaczy,że Ty będziesz.Jeżeli masz dostępne miejsce montażu dla Vogelsem i nie potrzebna będzie Ci regulacja to bierz te.
Im mniej ruchomych elementów tym lepiej.
Ale jeżeli na wysokości montażu uchwytów masz jakieś ograniczenia(meble,itp) i będziesz musiał zamontować je wyżej to wtedy z regulacja wysokość.