PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa w granicy



krzyslo
15-01-2011, 09:56
z MPZP dla terenów MN na których zamierzam wybudować dom w jednym z punktów jest zapis: 5)dopuszcza się możliwość lokalizacji budynków bezpośrednio przy granicy działki lub w odległości 1,5m od granic działki, - "Urzędnik" w starostwie twierdzi że mimo tego zapisu abym zlokalizował budynek w granicy muszę wystąpić o odstępstwo do ministra - twierdzi że żebym mógł wybudować to w planie powinien taki zapis dokładnie do mojej działki - czy ma rację ????

aglig
16-01-2011, 09:11
z- twierdzi że żebym mógł wybudować to w planie powinien taki zapis dokładnie do mojej działki - czy ma rację ????
Nie bardzo rozumiem to zdanie. Czy masz wypis i wyrys z planu zagospodarowania dla twojej działki ?
Dokładnie czy masz dokument na którym w nagłówku jest zapis : wyrys i wypis z MPZP dla działki x

krzyslo
17-01-2011, 08:43
tak - mam wypis i wyrys z planu - w paragrafie opisującym teren na którym znajduje się moja działka jest ten zapis - dopuszcza się możliwość lokalizacji budynków bezpośrednio przy granicy działki lub w odległości 1,5m od granic działki - odnosi się ogólnie do terenów MN - Pani twierdzi że jest to ogólnikowo i powinien być zapis że dotyczy to konkretnej działki - jesli tak nie ma to trzeba o odstępstwo występować ???