PDA

Zobacz pełną wersję : jaki stelaż do materaca termoelastycznego?



elyana
15-01-2011, 22:35
Zamierzam kupić materac (szer.180cm) z pianki termoelastycznej. Mam upatrzone łóżko, które mi się podoba i posiada już stelaż - nieregulowany, bukowy, a listwy (i tu mam dylemat) ma rostawione co 9cm, czyli bardzo rzadko... Czy taki stelaż nadaje się do takiego materaca jaki chcę kupić? Czy nie zepsuje go? w sklepie z łóżkami twierdzą, że spokojnie można taki materac kłaść na ten stelaż, ale wiadomo, chcą sprzedać łóżko... Czy mają rację? Nie chciałabym zmarnować drogiego materaca na nieodpowednim stelażu.
Czy jest ktoś kto może doradzić mi w tej kwestii? Będę wdzięczna.

ANSE72
15-01-2011, 23:50
wejdz na stronę mk foam koło - flex

Konfident
17-01-2011, 11:39
Miałam podobny dylemat podczas kupna materaca lateksowego, jednak w sklepie powiedziano mi, że do tego typu materacy, zarówno lateksowych jak i termoelastycznych najlepsze są stelaże z bliżej ułożonymi listwami, tak mniej więcej 3-5 cm. Obacz ten stelaż pod materac (http://madrex.pl/produkty/stelaz-arkadia), może przyda się zasięgnąć opinii.

xionrzepan
17-01-2011, 12:05
Flex sie nie nadaje - on ma za mało listew! Jak chcesz tanio kupić stelaż o odpowiednim zagęszczeniu listew popytaj w sklepach o Meble Marzenie i stelaż Simpack