PDA

Zobacz pełną wersję : JAK ZABUDOWAĆ BRAKUJĄCY KAWAŁEK ŚCIANY-proszę o radę



dorben
18-01-2011, 21:07
Witam wszystkich - po zbudowaniu SSO wg projektu wystąpiła pewna nieprzewidziana okoliczność - ściana zewnętrzna budynku nie zakrywa pomieszczenia nad podcieniem (jest tam strop drewniany)-jak na zdjęciu. Chcielibyśmy to jakos uzupełnic, zeby góra tego budynku ponad podcieniem była w całości wytynkowana - dodam, ze jest to budynek gospodarczy więc chodzi tylko o wygląd zewnętrzny, nie musi to być ciepłe ani super szczelne. Ostatnia belka stropowa jest przyległa do silki od wewnątrz - więc nie ma na czym postawić ściany - myślałam o jakiejś płycie na dystansach.. CZY ktoś ma pomysł jak możnaby to zrobić?
pozdrawiam D
http://img406.imageshack.us/img406/2937/p1010027gn.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/3787/p1010026d.jpg

kajmanxxl
18-01-2011, 22:33
profil stalowy, taki jak do ścianek działowych i płyta na mim

dorben
19-01-2011, 14:33
Kajman dziękuję za odpowiedź, jeszcze dopytam - czy może to być zwykła płyta GK lub MDF?

eniu
19-01-2011, 19:23
Kajman dziękuję za odpowiedź, jeszcze dopytam - czy może to być zwykła płyta GK lub MDF?

żaden MDF , nie daj Boże GK - tylko OSB + steropian ( na śróby do drewna z podkładką plastykową) min 2 cm grubości + siata, klej ( do równego) .Potem tynk na całości :)

kajmanxxl
19-01-2011, 21:11
żaden MDF , nie daj Boże GK - tylko OSB + steropian ( na śróby do drewna z podkładką plastykową) min 2 cm grubości + siata, klej ( do równego) .Potem tynk na całości :)

OSB tak ale jak wkręcać śruby do drewna do profili metalowych to nie wiem, ENIU czytaj dokładniej co napisano powyzej

eniu
19-01-2011, 21:45
OSB tak ale jak wkręcać śruby do drewna do profili metalowych to nie wiem, ENIU czytaj dokładniej co napisano powyzej

śrubami z podkładkami przykręć styropian do płyty OSB."Dziękuję" byłoby lepsze niż opr

dorben
20-01-2011, 05:42
eniu - ja Ci bardzo dziękuję! i wszytskim Wam! Teraz do sklepu, a jak zrobimy pochwalę się zdjęciem