PDA

Zobacz pełną wersję : dom z bali - lubelskie



cota
20-01-2011, 11:52
Witam, czy mógłby ktoś polecić (lub odradzić ) jakąs firmę z lubelskiego /Lublina zajmującą się budowa domów całorocznych? Moze ktoś się budował w moch lubelskich okolicach i cośą poradzi ?:D
z góry dziękuję za odpowiedź

ANNNJA
20-01-2011, 14:53
słyszałam że w Lubartowie jest jakaś firma co stawia domy,
a bardziej sprawdzony i znany jest w Radzyniu Podlaskim,-
http://www.domybartek.pl/strony/domy.html

widziałam ich 2 domy- ale tylko z zewnątrz, jednak nie rozmawiałam z właścicielami domów, z firmą Bartek rozmawiałam!

atma135
06-02-2011, 21:32
W jakiej technologii Najwięcej firm buduje w sumikowo-łatkowej. Domy zrębowe i to z dowolnym węgłem budują cieśle spod Krasnobrodu. Namiary mogę podać jak i podzielić się swoimi doświadczeniami.Jestem w trakcie budowy domu z bala w okolicach Lublina:-)

MareMarz
08-02-2011, 22:17
..no ja właśnie się wybieram do nich na rozmowę ...jak będę coś więcej wiedział to dam znać ...chyba ze ktoś już wie coś więcej -- to niech da znać

zbyszek57
19-02-2011, 23:06
jesli was interesują domy zrębowe ale budowane w technologii bala toczonego z materiału z Syberii, to zapraszam na priv:)

budowniczy100
26-01-2013, 19:43
Witam

Technologia szkieletu drewnianego jest coraz bardziej popularna na terenie lubelszczyzny. Kilku moich znajomych postawiło taki domek. Byłem oglądałem i się zachwyciłem. Jeden z nich nad jeziorkiem dokładnie w Orzechowie jest teraz w trakcie. Wiem, że im robi firma Drewnospec. Są dokładni. widać, e mają doświadczenie podobno w Szwecji się tego nauczyli.

Małgorzta
26-11-2013, 09:20
słyszałam że w Lubartowie jest jakaś firma co stawia domy,
a bardziej sprawdzony i znany jest w Radzyniu Podlaskim,-
http://www.domybartek.pl/strony/domy.html

widziałam ich 2 domy- ale tylko z zewnątrz, jednak nie rozmawiałam z właścicielami domów, z firmą Bartek rozmawiałam!

Ta firma w Lubartowie to Chata staropolska( www.chata-staropolska.com) budowali dla mnie dom mieszkam już prawie 6 lat i jestem zadowolona. A co "Bartka" ( mimo iż budują domy dłużej niż Chata) to zdecydowanie ich nie polecam. Pracuje tam mój kuzyn. Ale nie chciała bym tego opowiadać na forum ale gdyby ktoś był zainteresowany dlaczego zostali przez mnie odrzuceni to chętnie opowiem na priv

Katarzyna S
28-11-2013, 12:34
Przy budowie domów drewnianych warto zastanowić się nad skuteczna termoizolacją. Tylko bale pełne o średnicy powyżej 20cm nie potrzebują ocieplenia.

Tobota1
18-02-2014, 17:14
Witam.
Zajmuję się montażem domów z bali z podkarpacia.
Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam do współpracy.

Artur LBN
16-04-2014, 11:03
Witam
Właśnie się zarejestrowałem i podtrzymuję wątek główny czyli może ktoś z forumowiczów poleci firmę, osobę która w rozsądnej cenie jest w stanie wybudować dom z bala okrągłego lub płaza o średnicy 24cm(podobno nie wymaga docieplenia a na tym mi zależy).
W necie jest mnóstwo takich firm ale komu zaufać, drewno nie wybacza pomyłek:)

Zajcu79
24-04-2014, 13:16
A ja mam pytanie o kompleksowe remonty starych domów z bali w woj. lubelskim - ktoś zna jakichś wartych polecenia fachowców? Mamy dużą drewnianą szkołę do całkowitego remontu i przebudowy, budowana w latach 50.

Czy firmy zajmujące się budową w ogóle biorą pod uwagę też remont? czy to dwie różne działki?

borge
23-10-2015, 19:04
A ja mam pytanie o kompleksowe remonty starych domów z bali w woj. lubelskim - ktoś zna jakichś wartych polecenia fachowców? Mamy dużą drewnianą szkołę do całkowitego remontu i przebudowy, budowana w latach 50.

Czy firmy zajmujące się budową w ogóle biorą pod uwagę też remont? czy to dwie różne działki?

zerknij na Fabryke Krzywych Gwozdzi ; )
http://domy.kazimierzdolny.pl/

pozdrawiam

ups, teraz dopiero widze ze post z 2014 : /