PDA

Zobacz pełną wersję : Stelaż sufitu na poddaszu- pomocy



Robert999
22-01-2011, 20:57
Mam następujący problem;zrobiłem stelaż sufitu na poddaszu i po przykręceniu profili CD60 w niektórych miejscach jest różnica 1cm. dodam jeszcze że profile są trochę krzywe.Czy taki stelaż musi być wypoziomowany idealnie co do milimetrów czy jest jakaś tolerancja.Co mam zrobić ze swoim stelażem zdjąć i założyć inne profile czy przykręcać płyty i będzie ok. i jeszcze jedno jakiej długości i jakich wkrętów używać do płyt gk.

ANSE72
22-01-2011, 21:16
poprawić różnice w wyypoziomowaniu , do przykręcenia użyj wkętów http://www.zamocowania.pl/kartongips.php

jamer
22-01-2011, 22:04
Witaj, zależy wszystko od tego w jaki sposób zamontowałeś profile... Jeżeli masz na wieszakach to je tylko wypoziomuj, jeżeli są na tzw. wąsach to poprzekręcaj pchełki... Stelarz powinien być dobrze wypoziomowany żeby nie było naprężeń przenoszonych na płyty bo będzie później pękał... Wkrętów użyj o dł. 25mm... Do poziomowania użyj długej łaty lub rozciągnij sobie sznurki, do których będziesz łapał poziom...

Bastorek
29-01-2011, 18:31
A najlepiej wstaw jak możesz zdjęcia wtedy będzie można określić co jest dobrze a co źle a także jakich mocowań użyłeś!