PDA

Zobacz pełną wersję : Ciągnęli psa za autem - urwali mu głowę. Dostali 10 miesięcy więzienia



lulkas
17-01-2011, 19:24
Ciągnęli psa za samochodem, aż urwali mu głowę.
Dwóm sprawcom sąd w Nowym Targu wymierzył kary 10 miesięcy więzienia. Trzeciemu - bo kierował autem po pijanemu - 12 miesięcy. By ukarać ich jeszcze surowiej wzywało 140 tys. ludzi.

Potworna zbrodnia. Za takie brutalne zabicie psa powinni sami zostać przywiązani sznurkami do zderzaków aut... tak jak zrobili z tym biednym psem. Naprawdę w takich sytuacjach człowiek nie zasługuje na miano człowieka.

Malwina03
17-01-2011, 20:26
mam nadzieję że odsiedzą ten wyrok i że im ktoś do d... zajrzy w pierdlu!!!!!!!!!!!!!!

Agduś
17-01-2011, 20:29
Takie informacje budzą we mnie bestię - bezwzględna odsiadka do ostatniego dnia! I to w jednej celi z najgorszym zwyrodnialcem! Albo kilkoma! Chociaż pociągnięcie takiego gnoja za samochodem też mnie pociąga...

leaat
17-01-2011, 20:29
jestem "skorupiakiem", ale jak to uslyszalam, to sie normalnie poryczałam...KROIĆ I SOLIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mały
17-01-2011, 21:25
A może zaproponować, żeby się sami za furą pociągali?

kamykkamyk2
18-01-2011, 09:06
.... Za takie brutalne zabicie psa powinni sami zostać przywiązani sznurkami do zderzaków aut... tak jak zrobili z tym biednym psem.........

I to byłaby kara adekwatna do ich czynu, a nie utrzymywać ich na nasz koszt, gdzie odpoczną, przy okazji ich podleczą itp....

jola_krzysiek
18-01-2011, 09:25
Trochę mnie dziwi ekscytacja tym bandyckim zdarzeniem. Sprawcami są młodzi ludzie, ale nie aż tak młodzi, żeby nie zdawać sobie sprawy z tego co zrobili. Czy tylko aby na pewno? Czy ktokolwiek, kiedykolwiek próbował nauczyć ich wrażliwości na drugiego człowieka, a co dopiero na zwierzaka? Obawiam się, że nikt nie miał na to czasu.
W Krakowie kilkunastu bandytów zadźgało nożami i maczetami trzydziestolatka, w tym samym pięknym mieście młody [tym razem naprawdę bardzo młody] człowiek rzucał kotem o ścianę. Coś jest nie tak w obecnym systemie wartości. Ale czy tak dzieje się teraz, dawniej było lepiej? Otóż nie. Podam przykład: naście lat temu biwakowałem w górach. U znajomego bacy, przy budzie był piękny aczkolwiek wiecznie ujadający podhalańczyk. Ja w swojej durnej naiwności, nie bojąc się nigdy psów podszedłem do niego, zagadałem, pogłaskałem. Na następny dzień psa przy budzie nie było. Baca "ukręcił mu łeb" bo dopuścił do siebie obcego! Wrażliwości na krzywdę ludzi czy zwierząt trzeba się uczyć całe życie. Tylko trzeba mieć od kogo.
K.

grave
18-01-2011, 11:50
mam nadzieję że odsiedzą ten wyrok i że im ktoś do d... zajrzy w pierdlu!!!!!!!!!!!!!!

niestety... tylko pedofilom, gwałcicielom dobierają się do d... do takich będą mieć obrzydzenie

Tedii
18-01-2011, 23:05
[B]jola_krzysiek[B] mosz recht.
Włączam jedynke.... mordobicie
na dwójce... mordobicie
TVN.... mordobicie
Polsat .... mordobicie
Dziennie na naszych oczach morduje się kilkadziesiąt ludzi.
o so chozi ??
komu i po co ma to służyć?
Nie dziwię się temu łebkowi co wywijał kotem.Przecież w każdej kreskówce zwierzątka tak sobie robią.