PDA

Zobacz pełną wersję : Odkurzacz samochodowy, ręczny



Pearl
13-12-2005, 10:56
Witam,
to może niezbyt dobre miejsce na ów wątek, ale widzę, że jest tu sporo "Luda" więc może ktoś mi pomoże. Chcę kupić odkurzacz samochodowy pod choinkę, ale dobry, mocny itp... Szukałem w internecie, ale nie znalazłem niczego ciekawego. Jaką moc powinien mieć taki sprzęt by dobrze wsysał? Czy zwrócić uwagę tylko na moc? (znalazłem 60W bezprzewodowy za 25PLN, ale mam wątpliwości co do jakości. Droższe mają mniejszą moc: 35W... Takie znalazłem). Pomocy!!!
Pozdrawiam
Pearl

Pearl
14-12-2005, 09:07
czas prezentów...
wybrać szlafrok polarowy czy w 100% z bawełny :wink:
OTO JEST PYTANIE :D
Pozdrawiam
Pearl

PS: temat odkurzacza wciąż aktualny :D

Hubik_1975
14-12-2005, 09:16
heh dobry temat :) Muszę Ci jednak szczerze odradzić zakup takiego odkurzacza - niezależnie od jakości i ceny jaką za niego zapłacisz i tak pozostanie ładnym gadżetem nienadającym sie do sprzątania w samochodzie. Owszem jakieś rozsypane tic-taki wessie ale nic ponadto... kupiliśmy kiedyś mojemu tacie na gwiazdkę takie cudo Rowenty. Bez emocji, do sprzątania na pewno się nie nadaje. Odpuść sobie i pomęcz się wyciągając z domu normalny odkurzacz... albo pojedź na STATOIL - u mnie za dwa złote czyszczę cały duży samochód, bagażnik i jeszcze mogę dopieścić drugi raz wnętrze bo ustrojstwo cały czas działa :) Polecam!
H.

Ula i Sławek
14-12-2005, 09:31
Rzecz jasna, że im mocniejszy odkurzacz tym lepszy. My mamy taki ręczny, nie samochodowy i odkurza całkiem całkiem, tyle tylko, że ma on 800watt i odkurzamy tylko podłogę tak na szybko. Zastępuje zamiatanie. On jest firmy solac. Znalazałam dla Ciebie taki samochodowy, który ma 900watt http://www.dworek.jaroslaw.pl/info.php?idprod=cb_994. Może na Twoje potrzeby wystarczy, ale dla nas byłby chyba za słaby. Ta firma znajduje się w Warszawie niedaleko Towarowej i Kasprzaka. Inny samochodowy widziałam albo w MediaMarkcie (na Krakowskiej alei) albo w Saturnie (w Arkadii), nie pamiętam dokładnie. firmy też nie pamiętam, może to był hoover, a może philips? Na pewno był ciemno szary, prawie czarny chyba z fioletowymi wstawkami.
Co do szlafroka to wg. mnie lepszy polarowy, a wełniany najlepszy jest koc do przykrycia ciała zawiniętego w polarowy szlaftok.
Udanych zakupów świątecznych!

Pearl
14-12-2005, 09:44
Do Ula i Sławek:
Dzięki Sąsiedzi!!! Przejeżdżam codziennie drogą... tam gdzie drzewo na środku rośnie :D . Jest tam m.in. domek... pomarańczowy i taki ciemny, bodaj czarny... i inne też, ale tylko te teraz kojarzę. Czy "stacjonujecie" gdzieś na tej polance niedaleko szkoły, czy też bliżej Grodziska?
Jeszcze raz dzięki za info!!! Pozdrawiam
Pearl

Ula i Sławek
14-12-2005, 09:53
Cześć ziomal!!
Nasza budowa jest prawie w Grodzisku. Jeśli znasz osiedle Szczęsne to na nim jest nasza baza. Tak się składa, że ulica Tarnowska jest granicą między miastem, a naszą wsią i my przy niej mamy swój dom. Wejdź na mapę www.grodzisk.pl/ i poszukaj w Grodzisku ul. Tarnowskiej. Przy skrzyżowaniu z Dąbrowskiego stoi nasza chata. Zapraszam do przetestowania naszego odkurzacza osobiście :D

Pearl
14-12-2005, 10:04
Ha! Poszukam... wcześniej mieszkałem w rejonie Nadarzyńska-Piaskowa więc rzut beretem chyba :D Młodość spędziłem również w GM - najpierw podstawowa nr 1 na Bartniaka, a potem "ogólniak" nr 10 na Żwirki... :D :D :D

Ula i Sławek
14-12-2005, 10:20
Dokładnie rzut beretem. Wystarczy odbić z Nadarzyńskiej w przciwnym niż Piaskowa kierunku i już jesteś u nas. A dokładniej w przeciwnym niż Myśliwska, bo to na jej wysokości jest nasz dom. Z nami sytuacja była odwrotna. Jeszcze 1,5 roku temu nie sądziłam, że będziemy tu mieszkać. Przywiało nas z Gdańska, hehehe! Ale rzecz jasna ulice Bartniaka i Żwirki kojarzę, bo staram się identyfikować z GM. Bardzo przyjemne miasto. Pearl? Chyba rzadko pisujesz w wątku grupy nadarzyńsko-grodziskiej. Pojawiaj się częściej! Może zrobimy jakieś grupowe spotkanko?

Pearl
14-12-2005, 10:26
ano... praca :-? ale dobrze, że jest :D Przy okazji, pozdrawiam swojego szefa!!! :D :D :D Obiecuję zajrzeć do tej grupy...

Cypek
14-12-2005, 10:31
Nie kupuj żonie szlafroka, niech gania nago, wszak kobiece ciało tak piekne jest, ze szkoda go przykrywać. Sam się nadziwić nie mogę, jaka mojazonka pikna jest - naga.

Pearl
14-12-2005, 10:38
oszczędzamy na ogrzewaniu gazowym... zaziębi się! :wink: :D

Ula i Sławek
14-12-2005, 10:42
Teraz dopiero doczytałam, że pytasz o bawełniany, a nie wełniany. Dlatego poprawiam się. Szlafrok polarowy i nic bawełnianego. Na rynku pojawiły się ostatnio szlafroki z frotopolara. Wygląda jak frote, a w dotyku jest jak polar. Milluni. Ma różne grubości, bierz ten najgrubszy. Mojej babci piżamka z tego cuda bardzo się spodobała.

J_K_K
15-12-2005, 22:22
Chcę kupić odkurzacz samochodowy pod choinkę, ale dobry, mocny itp

Onegdaj małżonka dostała jako "gratis" akumulatorowy odkurzacz Zeptera
- 14V, max. 68 W, ~20 min. pracy. Tak "na oko", to z jakieś 200 - 300 PLN
powinien kosztować (+ stosowny dodatek za napis Zepter ;-))

Pzdr

JKK

asiaopole
10-09-2009, 10:36
Zastanawiam się nad Philips-em FC6142. ( http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Odkurzacz_FC_6142_2F01_2B_NOTATNIK_magnety czny_GRATIS-53507,167.html )

Jaki możecie polecić?

asiaopole
14-09-2009, 09:42
Nikt nie używa?

AGA NR 1
15-09-2009, 11:03
Ja mam samochodowy z BLACK & DECKER.
Na wtyczkę zapalniczkową.
Super !

Są teraz w b. dobrej cenie na ALLEGRO.

AGA NR 1
15-09-2009, 20:14
Ach,
zapomniałam napisać, że akumulatorowe są... słabe bardzo.

Miałam taki bardzo podobny do pokazanego przez Ciebie tylko z firmy De Longhi - baaaaardzo kiepściutko odkurzał.
Prawie wcale w zasadzie.
:evil:

Na szczęście nie płaciłam za niego, tylko wzięliśmy za punkty na STATOIL...
Leży teraz odłogiem.
:-?

NatalkaK
28-01-2011, 13:43
Witam, szukam jakiegoś porządnego odkurzacza do samochodu na zasilanie 12V z gniazdka. Słyszałem ze wiele modeli ma niewielką moc przez co są właściwie nieskuteczne. Potrzebny mi jest do sprzątania samochodu po podróżach ze swoimi pociechami. Znacie jakiś dobry produkt?

photos
28-01-2011, 13:55
No tu może być ciężko wiesz jak to jest, każdy chwali to co ma. Musisz szukać np w necie i porównywać z innymi dane techniczne. Np pobór mocy siła ssania, wymiary i wybrać najodpowiedniejszy. Na wielu stronach ze sprzętem są tez opinie o tych produktach więc może w ten sposób uda Ci się coś wybrać

robiretixon
03-02-2011, 12:25
Najlepsze odkurzacze jakie używałem do odkurzania swojego auta to odkurzacze firmy black & decker

asizo
23-11-2011, 18:17
Odgrzebuję temat. Może ktoś poleci coś dobrego?

Waham się pomiędzy Boschem BKS 4043:
http://img.kasa.cz/eukasa_pl-foto/270/3/4/7/product_1136743.jpg

a Hooverem Jovis SJ 72:
http://www.videotesty.pl/m/pliki/2011/02/14/HOOVER-SJ-72-WSA_1_.jpeg

O Hooverze jeszcze jakieś opinie są, ale o Boschu nie mogę nic znaleźć.

phoenix30
03-08-2012, 09:10
w lidlu jakos niedługo będzie w ofercie taki mały ręczny odkurzacz, wygląda całkiem ok, mam troche narzędzi z lidla i wszystkie dobrze się sprawują:-)

arsamandi83
11-09-2012, 20:37
wygląd niema się do jakości. hover ma tylko bardzo nowoczesne wzornictwo ale moc ma kiepską, nie lepiej kaskę przeznaczyć na odkurzanie na cpnie ;koszt ok 2zł :D

GogGrog
06-10-2017, 14:20
Najlepsze odkurzacze jakie używałem do odkurzania swojego auta to odkurzacze firmy black & decker

potwierdzam - mam i sobie chwalę taki model :spam: