PDA

Zobacz pełną wersję : Dla ?u?lowych zapale?ców



JAM
12-03-2004, 11:46
Pozdrawaim fanatyków "czarnego" sportu. Już niedługo moi mili emocje nam się zaczną!!!!!

Wojciech Tymowicz
13-03-2004, 10:13
Witaj !

Cieszę się że ktoś jest na forum zakręcony w lewo napisz skad jesteś - może znajdziemy razem więcej znajomych dusz na Forum.

Pozdrawiam Wojtek

JAM
13-03-2004, 21:26
Miło, tylko szkoda, że tak daleko! Ale kto wie może spotkamy sie w Grudziądzu lub na GP w Bydgoszczy? Pozdrowienia JAM

Wojciech Tymowicz
15-03-2004, 15:13
Cześć Jam ! dzięki za odpowiedź tylko dalej nie wiem skąd jesteś haha !

Wiem e wschodnia Ukraina to dalekie strony dla ciebie haha.

Pozdrawiam Wojtek.

tomek81
15-03-2004, 15:25
Tu Lublin, pozdrowienia z koziego grodu. Tor żużlowy odśnieżony a schnięcie przy dobrej pogodzie to chyba kilka dni jeszcze potrwa. Czekam na pierwsze treningi i meczyk z drużyną rzeszowską.
pozdrówka Tomek

kc
18-03-2004, 09:31
Tarnów. Jeszcze nie słyszałem motorków. Na razie trwają prace remontowe toru.

JAM
18-03-2004, 10:39
U nas też w parkingu dużo się dzieje! Ale już za niedługo wielkie emocje - mecz z Wybrzeżem Gdańsk, no ale mamy Hamilla, więc spokojna głowa (mam nadzieję). Czy kolega Wojtek z Rzeszowa już wie skąd jestem. Pozdrawiam fanatyków czarnego sportu. JAM :)))

Wojciech Tymowicz
20-03-2004, 11:33
Witajcie !

Serce mi rośnie że rośnie nasze grono sympatyków czarnego sportu zamieszanych w budownictwo.

KC - fajnie że dołączyłeś narazie nasza grupka jest z południa ale może dociągną z reszty Polski. Gdybyś potrzebował pomocy w zakresie ogrzewania jestem do usług a jak gdzieś byś zdecydował się wpaść do Rzeszowa to zapraszam ale coś mi się widzi że w tym roku to ja chyba czasem zagoszczę do was bo u was bedzie kogo oglądać.

JAM - no pewnie że wiem skąd jesteś już w poniedziałek się za ciebie zabieramy jak będzie gotowe to zadzwonię - wpadniesz do nas w niedzielę na meczyk.Skąd żeście wytrzasneli Hamilla?Miał być w Grudziądzu - teraz to wątpię czy wam damy radę.

U nas też trenowali przez trzy dni ale nie byłem bo mam trochę jazdy, ale z pewnych wiadomych w Rzeszowie to:
- młody Rajkowski z Gorzowa zostanie.
- Fierlej trenował u nas może zostanie.
- zagranicznego na dzisiaj nadal nie mamy
- Winiarz nie będzie jeździł.
- sprzęt w miarę jest.
- poza tym widzę u sąsiadów dużo lepiej.

Mam propozycję w celu ewentualnego umawiania się podajmy sobie numery telefonów do mnie (603) 67-40-50

Pozdrawiam Wojtek

tomek81
21-03-2004, 13:47
Witam sympatyków żużla!!!
Już niedługo zaczyna się kolejny sezon, nie mogę się doczekać......
Pana Wojtka proszę o publiczne potwierdzenie, że w przypadku wygranej mojego TZ Lublin nad Marmą Rzeszów (meczyk już w najbliższą niedzielę) nie wpłynie to niekorzystnie dla mnie na poziom cenowy oferty, którą przygotowuje dla mnie p. Wojtek :D
We wtorek mamy sparing w Tarnowie, nie omieszkam się pojawic, bo i tak będę w pobliżu.
pozdrowienia dla sympatyków żużla a dla samych żużlowców sezonu bez kontuzji.

Wojciech Tymowicz
22-03-2004, 10:08
Cześć wszystkim budującym żużlowym fanom !

TOMEK 81 - Publicznie potwierdzam że ewentualna porażka mojego zespołu Stali Rzeszów w meczu z TŻ Lublin nie wpłynie na cenę opracowywanej dla ciebie oferty haha - ale masz pomysł - ja kibicując już ponad 20 lat nauczyłem się szanować lepszych i w ogóle nie ma to wpływu na pracę zawodową .

KC - no podziwiać wyniki sparingów i oby było jeszcze lepiej w lidze.

ŻUŻLOWA RESZTA POLSKI - Gdzie jesteście ?

Pozdrawiam Wojtek.

tomek81
22-03-2004, 11:22
Witam, no i zaczęło się :cry: - myślę tu o kontuzjach. Ten wczorajszy upadek Kasprzaka w Kryterium Asów wyglądał makabrycznie, no i Dobrucki w szpitalu. Mam nadzieję, że szybko dojdą do zdrowia. Ubiegły sezon dla Lublina to był praktycznie szpital. Limit kontuzji, jeśli taki można sobie wyobrazić, mamy już chyba wyczerpany, mam taką nadzieję.
Pozdrawiam Tomek

kc
22-03-2004, 13:57
Tak... jak jest kasa to nic trudnego osiągać dobre wyniki. Przyznam że tęsknię do czasów gdy radziliśmy sobie własnymi siłami. Mieliśmy takich zdolnych młodych żuzlowców. Pamiętam doskonale jak przygodę z czarnym sportem rozpoczynali bracia Rempałowie, Kużdżał czy choćby Leśniowski. Minęło już niestety kilka lat, i teraz wizyty na torze coraz rzadsze. Jak dla mnie zbyt wiele zależy od pieniądza, a coraz mniej od talentu.
Ależ wpadłem w nastrój.
Pozdrawiam

Wojciech Tymowicz
22-03-2004, 17:36
Cześć !

Faktycznie początek sezonu i już dwóch z głowy Kasprzak na jakieś 4 tygodnie - Rzeszów ubiegły rok też miało w szpitalnym kolorze no i makabreskę z Piotrkiem.

JEM - sorry mój wpis przedostatni który pisałem niby do ciebie to był do Tomka 81 - śpieszyłem się i nie wiesz o co chodzi.

KC - no tak jest ja się cieszę że w miarę u nas jest tak po rzeszowsku choć Firlej i Rajkowski ? - to nie nasi a Tomek Rempała to już bliżej tylko żeby wrócił do formy juniorskiej.
Trochę wam zazdroszczę Janusza Kołodzieja i Staszka Burzy - podobają mi się ci zawodnicy jak cholera.
Mnie Jacka G i papy G bo tu mogą być kłopoty.

Pozdrawiam Wojtek.

oorbus
22-03-2004, 18:28
witam ziużlikowych fanuf!!
witam z grodu, którego klub chyba jedynyw Polsce, ma swą starą niezniszczalną nazwę- Unia Leszno!!!
:)

u nas już grzeją silniki
pozdrawiam

JAM
22-03-2004, 21:52
A może byśmy stworzyli grupę forumowych symaptyków zużla i spotkali się na Grand Prix ....... - miejsce do wyboru? Wszystkich żużlowych zapaleńców zapraszam do Grudziądza. Gdańszczanie jak atmosfera w grodzie Neptuna przed niedzielnym meczem? Pozdrawiam Wojtka w szczególności :) JAM

Wojciech Tymowicz
23-03-2004, 17:05
CZEŚĆ - żużlowa bracio !

Super rozrastamy się jest z nami Wielkopolska Unia.

OORBUS - witaj serdecznie jak słyszę Leszno zawsze fajne wspomnienia mi powracają cieszę się że dołączyłeś.

JEM - dzięki za pozdrowienia

TOMEK 81 - już niedługo nasz meczyk będziesz może w Rzeszowie?

Do wszystkich gdyby moja wiedza i praktyka w zakresie systemów grzewczych była potrzebna służe pomocą i poradą.

Trzymajcie się może ktos jeszcze się wcignie z budowniczych do nas.

JAM
28-03-2004, 19:45
Oj się działo w Grudziądzu, jednym słowem mozna powiedzieć, że spotkał się Grudziądz z Gdańskiem a wygrali Torunianie. No oczywiście Billy górą, jesli chodzi o staranierii. Tor była jak igiełka, szkoda tylko,że pod koniec "przesechł" i nici ze ścigania, liczył sie start i walka w pierwszym łuku. Trochę odstawaliśmy sprzętowo.Młody Buczkowski pokazał swój lwi pazur, a przecież to juniorek:). Kościecha był prawie nie do pokonania. No i Hamill oczywiście. Pozdrawiam, jak u Was po meczykach. Oj Bydgoszczanie mają chyba kiepskie miny, ale nie bójcie się sąsiedzi zza miedzy, cztery punkty macie pewne z RKM. Pozdrawiam JAM

tomek81
29-03-2004, 12:39
Witam serdecznie,
meczyk w Rzeszowie sie nie odbył, więc inauguracja TZ SIPMA nastąpi w Lublinie 04.04.2004, w spotkaniu z Grudziądzem. Czekam już na pojedynki Karlssona z Hamilem, powinno być ciekawie. Oczywiście jeśli stadion będzie się nadawał, bo matoły nie zdążyły jeszcze wyremontować głównej trybuny, ciężki sprzęt stoi na torze i go blokuje. Treningi mamy zacząć dopiero od czwartku :-?
Jak wszyscy wiecie, Dados leży na OIOM-ie po próbie samobójstwa, szkoda chłopaka, szkoda młodego życie, jesli miałoby się skończyć. :(
W jego miejsce ściągneliśmy szybciutko Frankowa ale jego forma jest na dzień dzisiejszy niewiadoma. Zapowiada się ciekawy weekend w L-nie...

tomek81
30-03-2004, 19:26
Powrócił do Lublina, miał się odnaleźć w życiu, pomóc klubowi wejść do ekstraklasy żużlowej; postanowił jednak inaczej, chyba nie do końca świadomy co robi, dzisiaj zmarł w lubelskim szpitalu - Robert Dados miał 27 lat, pokój Jego duszy

JAM
30-03-2004, 21:23
Pamiętam jak po mistrzostwach Świata Juniorów w Pile, spotkaliśmy sie w parkingu GKM, aby mu jeszcze raz powiedzieć, że dziękujemy mu jako kibice, za wrażenia jakich nam dostarczył, a on powiedział :"zawsze robię to dla WAs, to jest to co umiem najlepiej". A jak za starych dobrych czasów stawał pod taśmą z Hamill'em to była to najlepsza żużlowa uczta. I jeszcze jak wyginał się na maszynie, chcąc zawsze przekroczyć linię mety pierwszy. Pamiętam też jak na jednym ze spotkań Billy powiedział, że kiedyś ten młody człowiek będzie mistrzem świata juniorów, nawet zakłady porobilismy ...
Będzie nam kibicom grudziądzkiego żużla bardzo go brakowało. Był mocny na torze, ale tej wiary zwycięstwa i siły zabrakło mu w życiu. Odszedł wielki młody talent ...
Niech światełko pali się nad jego duszą ["]

oorbus
30-03-2004, 23:06
właściwie, to ten sport mnie "lekko" rozczarował.
za blisko niego byłem, i jak widziałem te przekręty, manipulacje punktami..... eech.
dałem sobie spokój.
w zeszłym sezonie może na jednym meczu byłem...

ale pozdrawiam

Wojciech Tymowicz
31-03-2004, 17:41
Witajcie !

Smutno coś pisać : Dados niestety już nie przyjedzie do Rzeszowa a czekałem na niego - już go nie zobaczę - wyścig dla niego tu na ziemi zakończony.

W Rzeszowie PREMIERA opóźniona teraz jedziemy do nieobliczalnego Gorzowa i chyba będzie lekka kiszka.

Na razie odezwę się w poniedziałek bo lecę do Poznania na targi.

Pozdrowionka

Wojciech Tymowicz
08-04-2004, 11:21
CZEŚĆ !

No i po Gorzowie tak jak mówiłem lekka kiszka i Kuciapa połamany, a lany poniedziałek Gdańsk u nas i chyba będzie lanie - szukamu szamana na gwałt haha.

Co się z kibicami dzieje czyżby święta was przygieły.

Pozdrawiam wszystkich.

tomek81
08-04-2004, 20:33
Witam, my już po pierwszym spotkaniu, męczyliśmy się z Grudziądzem, nienajlepiej to wyglądało - gdyby byli z Hamillem, to..... , no ale dobrze, że nie byli. Szczere słowa uznania dla przeciwnika. Teraz w lany poniedziałek jedziemy w Gnieźnie, mam nadzieję, że będzie do przodu...
Szkoda Kuciapy, bo był liderem Rzeszowa.
Pozdrawiam Tomek

JAM
09-04-2004, 09:35
Hej , Hej
to chyba ta pogoda tak przygniata, u nas non stop leje !!!
A my do Ostrowa z Hamill'em, mam nadzieję że w końcu do przodu.
W Lublinie o mały włos, ale wygrał lepszy.
Zobaczymy jak ułoży się tabela po trzeciej kolejce, wiele się wyjaśni.
Pozdrawiam JAM

tomek81
12-04-2004, 23:53
tu Lublin - w Gnieźnie na wyjeździe dzisiaj "do przodu", a więc po 2 meczach mamy 4 pkt - to cieszy :D . W piątek jedziemy zaległy meczyk w Rzeszowie i mam nadzieje na kolejne punkciki. Ale smutne jest to, że nie wszyscy równo u nas punktują. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi meczami forma drużyny wzrośnie !!!
pozdrawiam Tomek

JAM
13-04-2004, 10:40
No i mielismy lany poniedziałek:(
W Ostrowie niestety w plecy. Hamil wylądował w szpitalu i po meczyku. Oby tylko szybko sie pozbierał bo przecież bez niego to jak bez jednej nogi. Nowy trener (tzn stary dobry Kędziora) wrócił więc może poukłada wszystko tak, że zaczniemy wygrywać.
Bydgoszczanie nie martwcie się, przecież lany poniedziałek jest tylko raz w roku!
Pozdrowionka JAM

Wojciech Tymowicz
13-04-2004, 11:20
Witajcie !

Lany Poniedziałek to był w Rzeszowie - przyjechał znad morza.
Mecz bez emocji - kibice z Gdańska siedzieli bez euforii bo co tu skakac z radości jak przeciwnik słabuje. Nawet z Kuciapą by nas pozamiatali bo sprzętowo to tylko Trojanowski mógł z nimi jeżdzić reszta albo slaba albo za dużo świetowała ale chyba to pierwsze.
Teraz mecz z Lublinem w piątek jak polegniemy to trzeba się sposobić na drugą połówke ligi - ten nasz zagraniczny to do Brhela daleko .
Baran jakiś świąteczny taki Wilk w miarę , Fierlej brak zdania.
Ogólnie słaby początek i tylko dzięki trenerowi z GDAŃSKA e puszczał słabszych to trochę wynik lepszy bo mogło się skończyć do 20 paru.
Na szczęście nie było wypadków.

Pozdrawiam Wojtek.

JAM
16-04-2004, 21:37
Witam Kolegę z Rzeszowa, wybierasz sie na meczyk do Grudziadza?
Jakie nastawienie przed niedzielnym spotkaniem. U nas troche zamieszania w składzie, może wyga Kempes sie w nim pojawi, nie wiem czy duzo zdziała, ale może wniesie ducha walki. Hamilla nie spodziewamy się na ten mecz, bo w sobotę jeździ już we Włoszech. Troche sprzęt się chłopakom posypał po ostatnim meczu w Ostrowie. Myślę, że może byc ciekawie, gdyz wszyscy nastawili się na wygrane w cuglach w pierwszych meczach, atu takie baty.Więc teraz jest ciekawie bynajmniej.Ano zobaczymt w niedzielę.

JAM
19-04-2004, 11:21
Uff, prawie z nerwów ( a może z rozpaczy) rzuciłam się na niewinnego kibica:(.
Ale od początku, może od końca, niestety tylko remis. Gdyby nie nasza sytaucja w tabeli, to mogłabym powiedzieć, iz meczyk był niezły czyt. należy emocjonujący. Gdyby Rzeszów przyjechał z Trojanowskim to mielibyśmy kolejny lany poniedziałek. Niestety jeden Łukaszewski meczu nie wygra. Sawina tylko 8 pkt. więc chyba jak na extra-ligowca to trochę za mało. Puszakowski nie dołozył swich punktów, a Buczkowski tym razem przegrał ze sprzętem. "Kempes" dostarczył wielu wrażeń (czyt. łuki w Grudziądzu są wąskie, a tor to nie lotnisko), a niesety Staszek nie wytrzymał presji w ostatnim wyscigu i był tylko remis.Chylę głowy dla Gjedde, jego myśl taktyczna i parowa jazda poprowadziły Rzeszów do remisu. Bałam się tylko o Miesiąca, gdyż nie wiedziałam co może się stać, gdy zostanie przyciśniety do bandy. Uff, ale sie rozpisałam.
Jak Wojtku Twoje samopoczucie ? Chyba lepsze, pozdrawaim JAM.

tomek81
19-04-2004, 11:35
No, no no, Rzeszów pokazał, że to ambitna drużyna. Ledwo, przy dużym szczęściu udało nam się z nimi wygrać, no i teraz ich remis na wyjeździe i to bez liderów - pogratulować. U nas w Lublinie na razie komplet punktów + fura szczęscia; Przy aktualnej formie Piszcza i Jelenia to wkrótce przewiduję cofanie się w tabeli. Zobaczymy, co nasi wywalczą w Ostrowie i czy wogóle powalczą. Pozdrawiam Tomek

JAM
19-04-2004, 11:47
Tomek Piszcz spędził kiedyś sezon w Grudziadzu i zapowiadał się całkiem nieźle, mozna powiedzieć, że należy do tych zawodników, którzy wiedzą co to waleczna jazda, czasami nawet brawurowa. Dlatego o postawę Tomka w Grudziądzu możesz być spokojny. Pozdrawiam JAM

ewusia
19-04-2004, 12:53
Witam kibiców czarnego sportu :)
Jestem kibicem mimo woli :) - mój małżonek od 30 lat dzielnie kibicuje drużynie GKS Wybrzeże Gdańsk :) , mnie "ciąga" na mecze to i nie mam wyjścia, muszę ten sport lubić :) .

Jak na razie GKS nieżle sobie radzi i swoją postawą udowadnia, że ich spadek z ekstraligi był chwilowy - nie przegrali jeszcze żadnego meczu i wszystkie wygrywa dużą ilości punktów. Oby tak dalej :)

Wojciech Tymowicz
20-04-2004, 09:03
Witajcie - tak dwa dni po kolejce ligowej.

EWUSIA - witaj serdecznie w tym naszym gronie jako rodzynek.
Lotos masz rację po meczu w Rzeszowie widać jedynego chętnego na awans - mocna drużyna, która nas wycisneła jak cytrynkę.
Podobałi mi się kibice z Gdańska, może spotkamy się jescze raz w play - offach.

TOMEK 81 - hmm co tu powiedzieć po naszym meczu - szczęście i trener który zna tor byłi po waszej stronie trochcha i trener który źle ustawił 14 bieg po naszej stronie mogliśmy wygrać a przegraliśmy - martwią mnie tylko kontuzje, które nas trzebią trzeci sezon z rzędu.

JAM - co do meczu w Grudzidzu , MOŻNA SIĘ CIESZYĆ , bo zakładałem że dostaniemy do 35 ale zaskoczył już w Rzeszowie Gjedee a Tomek Rempała to szok dla mnie - czy czuję się lepiej nie bardzo bo Kuciapa około miesiąca pauzy zmiażdzone płuco a Trojanowski to nie wiadomo, co wyjdzie bo jeszcze nie ma wszystkich badań.

Mam nadzieję że kiedy pojedziemy mecz w pełnym składzie-narazie się to nie udało.

Pozdrawiam wszystkich i oby bez kontuzji do końca - najwyżej jakieś siniaki na tyłkach naszych bojowników.

Wojtek.

JAM
20-04-2004, 12:57
Oj, Wojtku,
też świętuję 8 marca no i jeszcze 26 maja:) Pozdrawiam Cię

oorbus
25-04-2004, 20:45
kochani, ale sie dzieje!
najpierw niezły maczyk ze "złomiarzami"( byłem)-3 kolejka
a potem rozgromili nas w tarnowie.
tak jak wspomniałem tarnów jest przykładem, że w tym sporcie rządzi tylko kasa. kto ją ma jest na szczycie...

pozdrawiam emocjonujących się kibiców tego pięknego niegdyś sportu.

oorbus

tomek81
26-04-2004, 18:06
:( :( no idostaliśmy w tyłek w Gorzowie, mimo obecnosci Karlssona. Mam nadzieję, że mimo to powalczymy o 2. miejsce kwalifikujące do baraży, bo o pierwszym z taką formą juniorów i niestety ostatnimi czasy również podstawowych seniorów możemy już zapomnieć. Czekam na 3 maja, przyjeżdża do nas Ostrów i musi być "do przodu" :)

JAM
27-04-2004, 23:42
I znowu było ciężko, kolejna przeprawa, na szczęście 2 pkt. nasze. Nawet z Hamille'm było jak było.Szkoda tylko że Krzysiek Buczkowski leczy kontuzję bo zabrakło jego punktów. Ale na wyjeździe pojechał w końcu Puszakowski.Sawina nie moze się rozkręcić, a to juz prawie półmetek, dziwne, bo na turnieju w Szwecji pokazał sie o niebo lepiej, chyba cos jest nie tak. Myślę, że Kempesa to należy wystawiać tylko na mecze u siebie, bo z jego forma wyjazdowa to blamaż, chyba ,że powodowanie upadków mozna zaliczyc do sukcesów.

W Toruniu mecz nióśł ogrom emocji bieg po biegu, aż chce sie takie spotkania oglądać, szkoda tylko że Polsat ani Puls nie miały praw na ten meczyk i nie podpisały umowy z tymi klubami. Coś mi się wydaje, że spotkanie Wrocław - Tarnów to będzie dopiero żużlowy deser.

A co tam w Rzeszowie u Wojtka? (u ojca chrzestego tego wątku).

Pozdrawiam wszystkich fanów czarnego sportu:)

W sobote mamy emocje 100%, juz sie nie mogę doczekać... JAM

bratanek
28-04-2004, 00:04
J.A.M. obiecuje zaglądać tu częściej .

co do wpisu - fakt szkoda, że KRZYSIEK nie wystartował . Z Hamillem tez mogło być inaczej . Zawsze to kilka punktów do przodu .

JEDZIEMY DALEJ ! GTŻ GTŻ !!!

Wojciech Tymowicz
28-04-2004, 13:19
Cześć wam wszystkim !

JAM - dzięki za " ojca Chrzestnego wątku " - skąd wiedziałeś że to mój ulubiony film haha.

BRATANEK - witaj w naszym gronie zaglądaj i pisz nam dużo wieści.

W Rzeszowie natomiast krucho z wynikami jak widać tylko jeden punkcik i trochę minusów.
Został nam na koniec rundy mecz z Gnieznem i tu liczę na zwycięstwo na koniec rundy.
W Ostrowie znowu tylko 2 zawodników jechało i tylko to jest obiecujące że Tomek Rempała i Gjedde nareszcie zaczęli jechać i myślę że jak wrócą Trojanowski i Kuciapa to wyniki pójdą ostro w górę i może załapiemy się do czwórki.
Szkoda że całą rundę jedziemy bez Kuciapy ale już u nas trzeci sezon taki kontuzjowany i Winiarz też nam odpadł choć zaczyna coś siadać i powoli ruszać się na motorze ale ja do tego podchodzę ostrożnie.
Natomiast smucą mnie mistrzowie 1 biegu czyli młodzieżowcy , którzy poza nim nie robią punktów oraz Baran który w Ostrowie pojechał jak parasol.

Jednak czekam na stabilizację i lepsze wyniki a was pozdrawiam szykując się do majówki z forumowiczami budowlanymi z Podkarpacia
- oj będzie się działo.

JAM
28-04-2004, 22:08
Witam mojego Bratanka, też zakręconego w lewą stronę:)
Jeśli dołączy do nas więcej sympatyków żużla z Grudziądza to daję głowę,że przetrwamy tą pierwszą ligę. Szkoda, że pauzujemy w ten weekend, ale bynajmniej nie będę żałowała, bo zaplanowaliśmy rodzinny wypad nad morze. Ale będę bacznie śledzić naszych rywali. Do soboty moi mili w Sztokholmie.

PS. Właśnie rozpoczęliśmy zmagania z urzednikami co do pozwolenia na budowę - wniosek -grunt to dobre nastawienie i usmiech od ucha do ucha, rozkłada każdego na łopatki.
JAM

tomek81
03-05-2004, 22:47
cieszę się - pokonaliśmy dzisiaj u siebie Ostrowian, a najważniejsze, że było fajne widowisko, kilka biegów przeciwko Jędrzejakowi oraz Ferjanowi (bo niestety tylko oni dotrzymywali kroku) mogło się podobać najwybredniejszym. Piszcz REAKTYWACJA - wreszcie wystąpił w takim stylu, w jakim jeździł za najlepszych czasów.
Za 2 tygodnie wyjeżdżamy do Gdańska i będzie baaaardzo ciężko o chociażby 1 pkt. No ale, w życiu różnie bywa.......
pozdrowienia Tomek

ewusia
04-05-2004, 10:47
I znowu GKS Wybrzeże Gdańsk górą ! :D Był to bardzo emocjonujący mecz, chyba pierwszy w tym sezonie tak trzymający w napięciu. Było ciężko ale wygraliśmy !!! Tylko szkoda tych punktów straconych przez defekty sprzętu :evil:

Wojciech Tymowicz
05-05-2004, 08:37
Witajcie !

Piszę trochę spóźniony ale i w Rzeszowie wreszcie pierwsze punkty są.
Niestety tylko na słabym Starcie choć z walecznymi zawodnikami ale bez sprzętu.
Jednak co cieszy to tylko dobra postawa od kilku meczy Tomka Rempały oraz jego sprzętu, ale już nasi młodzieżowcy to jak się w Rzeszowie mówi mistrzowie pierwszego biegu.
Potem im rączki puchną i motory ich wiozą do bandy - nie wiem kiedy oni będą mieli siłę.
Maciek Kuciapa może wróci gdzieś na koniec maja ale to tylko może.
I to by było tyle pozytywów bo teraz u nas przerwa do 13 czerwca.
Mamy wakacje od żużla haha.

Sytuacja w tabeli nieciekawa i zobaczymy z kim będziemy jeździć baraże.
Pozdrawaim wszystkich i piszcie coś bo mało was.

JAM
05-05-2004, 16:40
GTŻ pauzuje, oprócz GP brak wrażeń, chłopaki ostro trenują, a my przygotowujemy sie do GP we Wrocławiu. Pozdrowionka JAM

tomek81
05-05-2004, 21:30
Ewusia, słyszałem, że Wasz ostatni przeciwnik złozył jakiś protest w GKSŻ w sprawie błędów sędziego w meczu z Gdańskiem :o
Jak typujesz wynik meczyku z moim TŻ - mamy szanse wygrać :D ????

Wojciech Tymowicz
07-05-2004, 08:28
Cześć lewoskrętni!

TOMEK 81- optymista duży z ciebie choć szanse wygrania w GDAŃSKU napewno są choć Wybrzeże to mój faworyt ligi no ale zawsze coś może wyskoczyć.

U nas niestety c.d.n. kontuzji teraz nasz zagraniczniak Gjedee złamał nogę i może gdzieś na koniec czerwca wróci - kiedy to się skończy.
Pozdrawaim was wszystkich i mam nadzieję że kiedyś będziemy jechać pełnym składem i zobaczę na co ich naprawdę stać.

JAM
12-05-2004, 08:37
U nas w parkingu przygotowania do meczu z Gorzowem. Szkoda, że Krzysiek Buczkowski leczy kontuzję, bo brakuje nam dobrej jazdy juniora. W składzie zamieszanie, mimo, że półmetek a ciągle nie wiadomo na kogo postawić, Sawina miał się w końcu rozkręcić, więc ciągle czekamy. Jedynie Łukaszewski notuje zwyżkę formy , ale co dalej?
Praga zbliża się wielkimi krokami, w końcu trochę żużlowych emocji. Pozdrawiam Kolegów z południowego/ wschodu - Koleżanka z północy JAM:)

PS. Wojtku bez Gjeede będzie ciężko :(

Wojciech Tymowicz
12-05-2004, 13:06
Cześć !

Tu nowe wiadomo

Wojciech Tymowicz
12-05-2004, 13:17
Cześć!

Tu jeszcze raz ja bo wcześniej to mi się wyrwało nowe wiadomości znad Wisłoka wyglądają tak.

1) Pół naszych młodzieżowców zdawało maturę i nie startowali w MMPPK, drugie pół nie wiadomo gdzie jest i czemu nie pojechało ?
2) Mieli zakontraktować Mateja Zagara w miejsce Gjedee ale ten ponoć się szybko zrasta i za 4 tygodnie ma być gotowy do jazdy ?
3) i to by było na tyle co do newsów ode mnie.

JAM - dzięki za pozdrowienia i ja pozdrawiam wszystkich lewuśnych i to na razie tyle z Rzeszowa bo w pracy mam ciasno bo każdy chce ogrzewania haha.

ewusia
17-05-2004, 08:14
Ewusia, słyszałem, że Wasz ostatni przeciwnik złozył jakiś protest w GKSŻ w sprawie błędów sędziego w meczu z Gdańskiem :o
Jak typujesz wynik meczyku z moim TŻ - mamy szanse wygrać :D ????

:D Jak widzisz Tomek, nie wygraliście :D a i protest został odrzucony. GKS Wybrzeże Gdańsk górą !!!!!!!!! :D :D :D

tomek81
17-05-2004, 10:26
Gratuluję Ewusiu wspaniałej drużyny !!!!!
Za dwa tygodnie rewanż u nas, niektórzy zapowiadają naszą wygraną, ale bez juniorów będzie b. ciężko. Realnie to liczę, że wynik będzie bliższy remisu, jeśli przyjedzie Peter a seniorzy pojadą na dobrym poziomie.
Zapowiada się ciekawe widowisko. Jeszcze raz szacunek - Tomek

JAM
17-05-2004, 20:30
I mieliśmy czarny scenariusz niestety, nawet Hamill nie pomógł. Łukaszewski niby gorzowski tor zna nawet pod nawierzchnią, ale jakoś nie przełożyło sie to na punkty. No i meczyk w plecy. Kolejny raz zabrakło tak niewiele.
Natomiast uczta w Pradze:) Gratulacje dla Hampelka, dawno nie mieliśmy młodzieńca po Dadosie, który by zabłysnął w takim stylu, oby nie na krótko:)
Do zobaczenia we Wrocławiu ... właśnie obmyślam kolejny sposób na mojego kochanego mężulka, który stara sie troszeczkę odciągnąć od tego pomysłu, ale przecież ten zapach ... emocje ... i żużel w najlepszym wykonaniu (pod warunkiem, że pogoda dopisze i tor będzie do ścigania)
Pozdrawiam JAM

Wojciech Tymowicz
18-05-2004, 10:18
CZEŚĆ !

Dzisiaj będzie mało bo nasi mają wakacje do połowy czerwca i jeździł tylko Rempała i Trojanowski w Słowenii + Firlej - nawet dobre wyniki zgarneli.
Natomiast Hampel klasa - brawo potwierdził to w meczu ligowym - gdzie porażka Unii Tarnowskiej jest zaskoczeniem bo Wrocław bez Hancocka.
GDAŃSK EWUSI - jedzie elegancko do ligi - Brawo.
JAM - nie martw się to dopiero połówka sezonu jest jeszcze parę meczy do jazdy.

Pozdrowionka i lecę do pracy.

Wojciech Tymowicz
25-05-2004, 18:18
BRRRUM - Witajcie.

Szkoda że przerwano u nas Memoriał Nazimka - fajna nawet obsada była i Kuciapa pierwszy raz po kontuzji jechał - ach ta pogoda.
Pierwsze biegi nawet waleczne były a potem tylko błotem po oczach.
UWAGA : w Rzeszowie plotkują że jak nasi teraz się sprężą i do czwórki wskoczą to w przyszłym roku sponsor zagraniczny ma dać kaskę na drużynę i to dość dość.
Jednak jest i druga strona medalu - są głosy że dotychczasowe pieniądze zostały nie dobrze ulokowane przez zawodników i działaczy.
Kiedy u nas będą myśleć w Rzeszowie głowami i zawodnicy i działacze.
Hmmm - moze kiedyś.
Pozdrawiam wszystkich i napiszcie co u was.

tomek81
31-05-2004, 09:20
Witam ! Wczoraj mieliśmy w Lublinie fajny meczyk, Gdańsk został pokonany, spodziewałem się lepszej ich postawy i na początku drżałem o wynik. Zaczęło się od 1:5 bo jechaliśmy praktycznie bez juniorów (kontuzje), ale po szybkim rewanżu 5:1 później już prowadziliśmy do końca. Było na co popatrzeć !!! Kilka mijanek, cały czas walka o pozycje itd.
Wiadomość o Kurmańskim usłyszałem późnym wieczorem, u nas w ten sam sposób skończył życie Dados. Nie wiem, co o tym myśleć, przecież to byli młodzi ludzie, całe życie było przed nimi .....
Cześć ich pamięci !!

Wojciech Tymowicz
07-06-2004, 16:51
CZEŚĆ !

Króciutko z Rzeszowa - szok po Kurmańskim bardzo duży.

Nareszcie prawie pełny skład i dość łatwe wygrane na wyjeździe w Gnieźnie.
Teraz dwa ważne mecze u siebie i pojawiła się szansa na wejście do pierwszej czwórki.
Jeszcze tylko Gjedee się słabo niestety zrasta i trochę jest kłopot z zagraniczniakiem.
Myślę że jak się zbiorą to stać ich na takie osiągnięcie.

Piszcie co u was - Pozdrawiam.

tomek81
07-06-2004, 22:54
Witam, tu Lublin.
Wczoraj wygraliśmy w Ostrowie, a w najbliższy weekend jedziemy meczyk na własnym torze z Gorzowem - jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o wynik.
Ciekawa sytuacja w Gdańsku, w drużynie Ewusi - po serii zwycięstw mieli teraz dwie kolejne porażki, dzięki temu superciekawie zrobiło się w czołówce - 3 drużyny z jednakową ilością pkt, wśród nich mój TŻ.
Oj będzie się działo w play-off'ach.
Pozdrawiam - Tomek

JAM
14-06-2004, 11:17
Witam zakręconych w lewo,
W Grudziądzu mecz do jednej bramki, Gniezno nie podjęło walki, a my omało nie straciliśmy juniora, Chmielewski zadebiutował w lidze złamanym obojczykiem (na szczęście, bo wypadek wyglądał groźnie). Nie wiem czy liczymy na wejście do pierwszej czwórki, bo przed spadkiem mam nadzieję się uchroniliśmy. Kolejny meczyk pokaże na co nas stać:) Pozdrawiam JAM

Wojciech Tymowicz
14-06-2004, 16:58
Halo Halo tu RzeszówI

Dwie imprezy dzień po dniu - nareszcie bo już tyle czasu zużla nie było u nas.

Mecz z Ostrowem - TYTUŁ " Sami Sobie zgotowali ten los ".
Miał być łatwy meczyk a tu na środowym treningu Trojanowski z Fierlejem taki sobie manewr zastosowali że Trojanowskiemu az kask pękł
i złamały się palce u ręki, ale w niedzielę wystartował.
Przychodzę na stadion i co widzę tor jak szklaneczka i po tylu latach sobie myślę oho będą kłopoty - i bez pomyłki 46-43 po wielkich bólach bo oczywiście tor nie nadawał się do walki i kto wygrał start ten raczej dojeżdzał i jeszcze słaba młodzież nasza + wypadki Wilka i Trojanowskiego.
No ale to już poza nami teraz czekamy na Grudziądz w niedzielę.

Turniej Nazimka jak co roku nawet fajna obsada i trochę zużla było za sprawą Rempałów, Dobruckiego, Kuciapy.
Na razie z kontuzjami dalej na biało u nas czyli w Gipsie : Gjedee, Trojanowski i poparzony Wilk.- tak już chyba do końca sezonu .
Jest jeszcze mała szansa na 1 - czwórkę.

Pozdrawiam was wszystkich i dla każdego dużo dobrego żużla życzę.

JAM
15-06-2004, 08:26
Z tej strony Grudziądz !
Oj będzie cięzko w Rzeszowie. Na szczęście kontuzje nas omijają, ale sprzęt w opłakalnym stanie. Więcej defektów, niz zwycięstw. Po meczu z Gnieznem nie wiem czy starczy czasu aby dopropwadzić maszyny do stanu używalności, na miarę wygrania meczu. Więc może byc kolorowo!
A więc z wielkim respektem Wojtku do Rzeszowa jedziemy (mimo Waszych kontuzji)
Pozdrawiam JAM

Wojciech Tymowicz
17-06-2004, 17:37
Witajcie !

JAM - nie martw się tak bardzo bo u nas owszem liderzy sprzęt w miarę mają ale młodzieżowcy to już wcale.
Jak jeszcze raz zrobią taki tor jak na Ostrów to może to nie wystarczeć jak ktoś będzie miał lepsze starty a teraz maj pomysł jechać z zastępstwem za Gjedee - to uważam za pomyłkę alr to wyjdzie w praniu.
Poza tym u was jedzie Sawina mocno a innym jak wyjdzie to może by w miarę.
Natomiast wszyscy w Rzeszowie marzą żeby nasi pojechali w pełnym składzie i pokazali co potrafi naprawdę a nasze kierownictwo nie zapierniczało spraw regulaminowych gdzie uciekają od dwóch sezonów punkty.
POZDRAWIAM[/code]

Wojciech Tymowicz
21-06-2004, 17:52
Cześć Lewoskrętni !

UFFFFF ! - Udało się wygrać z Grudziądzem majc w składzie 3 zdrowych i pół zdrowego Trojanowskiego oraz nie punktujących młodzieżowców i dużo szczęścia.

UWAGA - BARAN MIAŁ DZIEŃ KONIA I WYKRĘCIŁ 18 PKT - NONO.

Niestety w Rzeszowie kręcą kolejne odcinki " Szpitala na peryferiach "

Do kontuzjowanych Gjedeego, Winiarza, Wilka, Trojanowskiego dołączył wczoraj w pierwszym bieg Rempała - obojczyk czyli już ponad 50% drużyny i na dzisiaj mamy 3 zdrowych seniorów + Trojanowski oraz 2 młodziżowców słabiutkich na Gdańsk czyli ledwo 6 sztuk ridersów.

EWUNIA - nie będzie z naszej strony za bardzo walki bo nie ma kim może z 30 oczek zrobimy w Gdańsku.

To tyle z Rzeszowa - Pozdrowionka dla wszystkich.

ewusia
22-06-2004, 08:21
Rzeczywiście Wojciechu, wasi zawodnicy mają pecha. Dobrze że Tomka wysłali do Anglii, tam na pewno szybko powróci do zdrowia, czego z całego serca mu życzę :)
pozdrawiam zakręconych :wink:

tomek81
22-06-2004, 20:20
U nas Piszcz ma pęknięty obojczyk i to przed PlayOff -ami. Będzie ciężko :( pozdrawiam Tomek

Wojciech Tymowicz
28-06-2004, 18:24
Cześć wszystkim!

EWUSIA - owszem pospawali Rempałę ale pojechał jeden bieg i się wycofał z turnieju - natury się nie oszuka niestety.

Poza tym Gjedee też nie zrasta się za szybko i nadal w Rzeszowie szpital na peryferiach.
Chyba brak słońca.

Pozdrawiam was gorąco i oby nikt już się nie łamał.

JAM
05-07-2004, 13:51
Ufff,
A my wygralismy z Lublinem, może damy radę na play off!!
Troche meczyki w nogę przysłoniły mi forum ,ale obiecuję nadrobić zaległości. W końcu cały GTŻ jedzie, to cieszy, szkoda tylko, że tak późno. Wojtku dacie radę w przyszłych meczach, od Was dużo zależy ...
Pozdrawiam WAS żużlowych zapaleńców:)
JAM

PS. Mamy pozwolenie na budowę, uf !
Już tylko 7 dni i zaczną stawiać pierwsze bale.

Wojciech Tymowicz
05-07-2004, 16:58
Witajcie !

UFFF - chyba się załapaliśmy do tej pierwszej czwórki, kurczę az się wierzyć nie chce że można z takim szpitalem i bez zagraniczniaka i młodzieży ograć Gorzów.
U nas dalej pół drużyny jest rozbite - REMPAŁA - dopiero po spawaniu w Anglii, Trojanowski jeżdzi ze złamanym palcem, Wilk z mocno oparzoną nogą a Gjedee nadal nie zdolny - może jak nikt się nie połamie to będzie lepiej.
Sponsor chce baraży ale dla mnie jest to mało realne.

W sobotę byłem z połowicą na fajnej imprezce z MURATORA - GRUPY PODKARPACKIEJ, której z racji mojego zawodu pomagam w sprawach związanych z ogrzewaniem i instalacjami - było odlotowo a potem w niedzielę ciężko było iść na żużel.

Pozdrawiam was wszystkich i żużlem po oczach haha.

tomek81
05-07-2004, 17:54
witam kibiców !!!
do JAM - gratuluję wygranej z moimi "koziołkami". Nie udało się nam niestety, ale nie wszystko jeszcze stracone - tylko nie poddawajcie się w Gdańsku i walczcie do końca. Życzę sukcesu.
PS: ja zaczynalem budowe na ok. 2 tyg. przed jej uprawomocniem 8)

do Wojtka: też gratulacje po zwyciestwie. Za tydzień przyjeżdżacie do nas na meczyk, powinno byc ciekawie, szczerze mówiąc, to jak patrzę na wasze wyniki przy takim szpitalu, to nie bedzie to dla nas łatwy mecz. MY NIESTETY NIE MAMY JUNIOROW - tzn mamy ale prawie nie punktują.

pozdrawiam Tomek

tomek81
11-07-2004, 22:27
Witam,
szczere gratulacje dla rzeszowskiej Staleczki i Wojtka Tymowicza za charakter, jaki pokazała Stal dzisiaj w Lublinie. Przegraliśmy z Rzeszowem 41-49. Emocje na forum żużlowym TZ Lublin są nie do opanowania, po takim meczu w wykonaniu 3 niedawnych liderów drużyny nie bardzo wiadomo co myśleć. Jeśli ktoś z kibiców myslał, że możemy awansować do e-ligi, to na pewno nie z takim zaangażowaniem połowy drużyny.
Po takich meczach jak dzisiejszy mówi się: szkoda kibiców :(
pzdr Tomek

ewusia
12-07-2004, 09:11
I u nas sporo emocji. Piątkowy mecz z Rzeszowem przełożony na sobotę ... Wygraliśmy 60:30 :D
W niedzielę z Grudziądzem na początku wyskok kibica (rzucona petarda w trakcie prezentacji ponoć oślepiła zawodnika) i zawodnik gości jedzie do szpitala sprawdzić co z oczami. Mecz opóźniony o 1,5 godziny. W końcu okazuje się że wszystko OK. Mecz wygrywamy 58:32 i jesteśmy w pierwszej czwórce w walce o powrót do e-ligi :D

A tak nawiasem przeżyłam chwile grozy - nad nami rozsiadło sie kilku kiboli :wink: z Grudziądza, pijani zaczęli rozróbę. Dobrze że nic złego się nie stało - córka przeleciała kilka ławek w dół pchnięta przez walczących, syn również. Zdążyliśmy opuścić pechowe miejsca. Kibole zostali "uspokojeni" przez kibiców i do końca meczu było spokojnie. Dodam że nigdy nic takiego się nie zdarzało na meczach, przychodzą całe rodziny z małyni dziećmi bo jest bezpiecznie. Do wczoraj.......

Wojciech Tymowicz
12-07-2004, 17:37
Witajcie Drodzy Lewoskrętni !

Uff wczołgaliśmy się do pierwszej czwórki TOMEK 81 I EWUSIA - będziemy się kręcić razem.
Powiem szczerze po laniu w Gdańsku miałem czarne myśli bo Gjedee po kontuzji jest słabowity a liderzy czyli Kuciapa i Rempała zawiedli.
Po pierwszych biegach w lublinie też różowo nie było ale jakoś poszło bo liderzy zaskoczyli i młodzieżowiec pojechał.
Ja myślałem e do Gdańska pojedzie Zagar, który jest bardzo szybki i napewno teraz wygląda lepiej niż Gjedee ale było jak było.
W awans to nie bardzo wierzę choć niektórzy się podpalają ale ja wiem że to jeszcze nie teraz choć chodzą słuchy że po wejściu do 4 ma być na przyszły sezon poważny sponsor ale na razie jest krucho z kaską.
Poza tym 3 pkt odrobić do drugiej drużyny czyli Gorzowa hmmm nie wiem.

Napewno jakby ktoś z was miał zawitać do Rzeszowa to zapraszam
tylko wcześniej zadzwońcie (603) 67-40-50.
EWUSIA - w niedzielę myślę nasi postarają się więcej ukręcić pkt niż ostatnio bo same podróże z dnia na dzień trochę im ochotę na walkę odebrały z tego co wiem.

Cześć - wszystkim.

JAM
15-07-2004, 22:19
Witam Was
Wojtku, Tomku81 i Ewusia - gratulacje !!!
Powalczycie jeszcze na czarnym torze:)
U nas już po sezonie, trochę było emocji ale mało sportowych poczas ostatniego meczu w Gdańsku, no cóż nie zwsze kibice spisują się na medal:((
Myslę, że walka w play off nie miałaby sensu dla Grudziądzan, chyba, że o przysłowiową pietruszkę. Myślę, iż lepiej zamknąć ten rozdział i tak pokazaliśmy, że możemy powalczyć w tej lidze. No i czas zacząć myśleć o nwoym sezonie, przebudowaniu składu, wzmocnieniach. Play off byłoby szukaniem pieniędzy na każdy mecz dla zawodników punktujących, ale także strachem o kontuzje. Planem min. było utrzyamnie i jest ok.
Myślę, żę Ewusia z drużyną będzie święciła triumf, ale Rzeszowianie i Lublinianie nie dajcie się łatwo.
Pozdrawiam hejka
JAM

tomek81
19-07-2004, 09:38
Witam wszystkich,
uff, ale mielismy dreszczowiec w meczy PO z Gorzowem. Prowadziliśmy już 15 do 3 ale gorzów pokazał klasę i doszedł nas na 2 pkt. Wszystko decydowało się w bigu 15, który był powtarzany 3-krotnie (3 upadki zawodników - jeden z nich, upadek nieatakowanego Gorzowianina odebrał im zwycięstwo) Skończyło się 46-41 dla Koziołków :D
Za tydzień wyprawa do Rzeszowa z nieskrywana ochotą rewanżu za ostatnią porażkę na naszym torze. Szanse na ten rewanż oceniam na 10%, ale może ...... się mylę?
Pozdrawiam Tomek

Wojciech Tymowicz
19-07-2004, 14:26
Cześć !

I znowu schłodzenie od ekipy EWUSI ale to było przewidywalne.

EWUSIA - może kiedyś mocniej nasi u was powalczą i nie będzie nudów na torze tylko emocje haha na razie było tyle na ile ich stać.

JAM - dzięki za yczenia nie smuć się macie młodego Buczkowskiego i trzeba paru swoich tak jak u nas bo armia zaciężna nic nie daje .

TOMEK 81 - szanse są zawsze tym bardziej że Stachyra zna ten tor na pamięć i myślę że znów bedzie zaciekły mecz a kto wygra to się okaże

Pozdrawiam wszystkich - powoli zdrowiejemy po kontuzjac ale nie mamy zagranicznego - no trudno zobaczymy.

Wojciech Tymowicz
03-08-2004, 16:23
Cze

Wojciech Tymowicz
03-08-2004, 16:26
CZEŚĆ - WSZYSTKIM LEWUSKOM HAHA.

Ja już na urlopie jestem wrócę za jakiś tydzień i znowu na chwilę wyskoczę - widać słaby ruch u nas ale wiadomo urlopy.

Pozdrawiam was wszystkich gorąco i życzę udanego wypoczynku.

O żużlu pogadamy póżniej - papapaa dla wszystkich.

JAM
08-08-2004, 21:48
My także na urlopiku, od jutra drugi tydzień będzie nam śmigał. właśnie wróciliśmy znad morza i było fantastycznie :) Pogoda dopisała. Od jutra zabieramy się za działeczkę, w końcu nasz miodziowy domek stoi:) Hejka JAM

Rafał Storm
09-08-2004, 00:06
No to wchodzę !!!

Witam was fani żużla. Jako że jestem że Świętego Miasta no to wiadomo że kciuki trzymam za Włókniarza :lol: :lol: .

A teraz news z ostatniej chwili Włókniarz osłabiony brakiem S.Ułamka po raz drugi w tym sezonie wygrał w Toruniu. I znowu po zaciętym meczyku.
Cieszy powrót na tor i coraz lepsza jazda R.Osumka.

Pozdrawiam i zapraszam Na IMP dp Częstochowy 15 sierpnia.

tomek81
09-08-2004, 13:03
cześć,
EWUSI GRATULUJEMY AWANSU !!!.

Lotos był w tym roku najlepszy w 1. lidze i zasłużenie awansował po roku banicji do grona superdrużyn.
Moim koziołkom po piętach depcze rzeszowska MARMA - oj będzie się działo na rewanżowym meczyku u nas w Lublinie - mamy za co się rewanzować, bo Rzeszów ostatnio dwa razy spuścił nam manto.
Wakacje, pogoda, czas urlopów...... w związku z tym nasi dwaj gwiazdorzy, czyli Śledź i Mordel wybrali tę formę wypoczynku i nie dojechali na mecz z Lotosem. Za kulisami dzieją się u nas niewyobrażalne dla normalnego kibica sytuacje - nie wiem co będzie dalej....
pzdr Tomek

ewusia
16-08-2004, 09:14
Tomek, ja też się cieszę :D ale się działo :lol:
wiadomo było w zasadzie od początku że ten mecz to tylko formalność ale Kibice nie zawiedli i feta była extra !!!
pozdrawiam pourlopowo i życzę wspaniałej pogody urlopowiczom 8)

Wojciech Tymowicz
16-08-2004, 18:27
Cześć - witajcie wszyscy Lewacy.

Ja już po urlopie oczywiście skróconym bo w niedziele wracałem wcześniej żeby zdążyć na mecz z Gorzowem haha.
Jakoś nawet nam troszkę lepiej idzie ale ligi z tej chleba nie widzę.

TOMEK 81 - napisz coś więcej co u was się dzieje bo to tak źle wygląda.

EWUSIA - gratuluję ekstraklasy i Kostka w IMP.

CZĘSTOCHOWIE - gratuluję Walaska wreszcie jakiś ruch w szpicy IMP.

Poza tym ja mam jeszcze dwa dni życia a potem 4 dni wyjęte z życiorysu bo w firmię będę miał pokazy kotłóe do domów niemieckiej firmy Wolf i ja to organizuję i oporządzam.
Pozdrawiam was wszystkich gorąco papatki z Rzeszowa.

Wojciech Tymowicz
03-09-2004, 16:31
Witajcie !

Widzę że coś mało wpisów u nas a w Rzeszowie po meczu z Lotosem małe promyki nadzieji.
Wiadomo że Lotos pojechał wakacyjnie bo nie miał o co walczyć ale punktów ostatnio przybyło a teraz tylko już czekać do meczu w Lublinie i gdyby się udało patrzeć za Polonią Bydgoszcz bo wydaje się dużo lepsza do baraży niż Zielona Góra, która jest chyba silniejsza.

Pozdrawaim i napiszcie co u was.

tomek81
04-09-2004, 16:14
Wojtek - rozglądasz się już za przeciwnikiem do baraży? :D
Jeszcze nie wiadomo, czy Twoja Marma, czy mój TŻ będzie w nich jeździć.
Nie mogę się już doczekać dnia prawdy, czyli 19-09-2004. :D
pzdr Tomek

JAM
10-09-2004, 10:55
Witajcie,
w Grudziądzu jesteśmy myslami w nowym sezonie. Chłopacy godnie chcą zakończyć ten sezon, więc wygrywaja meczyki u siebie i na wyjeździe. Oby tylko dotrwać do kończa bez kontuzji.
Trzymam kciuki za baraże:)

Pozdrawiam Was serdecznie
JAM

tomek81
19-09-2004, 21:30
cześć wszystkim, mamy baraże!!!!! W walce fair pokonaliśmy dzisiaj rzeszowską Stal, 52-37. Baraże jedziemy 10.10 u nas i 17.10 na wyjeździe.
pozdrawiam w doskonałym humorze - Tomek

ewusia
20-09-2004, 12:05
A my w pięknym stylu mamy na powrót extra ligę :D :D :D
Trzymam kciuki za barażowców :wink: :D

Wojciech Tymowicz
27-09-2004, 17:29
Witajcie !

Były nadzieje i zostały nadzieje że za rok będzie lepiej.

BARDZO WIELGACHNE GRATULACJE DLA EWUSI I TOMKA - może za dwa lata uda się tak jak dawniej że Rzeszów, Lublin i Tarnów były razem
w lidze Naj. N a razie Tarnów świętuje ale nie wiem co by było jakby we Wrocławiu był Greg, Tomek czeka na baraże a ja na nowy sezon haha i wszyscy mają sprawiedliwie.
Z tym że u nas nie wiadomo co będzie za rok z drużyną bo sponsor dotychczasowy się na rzie obraził ( tak niestety z nimi bywa - bo Pani Prezes uwierzyła że się tylko wygrywa a jak nie ma dryżyny to nawet Real baty zbiera i my takie zebraliśmy w Lublinie.
Niestety brakło drużyny zagranicznego i pokory w naszych szeregach.

Zobaczymy co dalej mam nadzieję że nasze forum będzie przez zimę się umacniało i zwiększy liczbę - zapraszam wszystkich budujących kibiców żużla - piszcie.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zimową porą kontakt utrzymamy i będziemy na bieżąco wymieniać informację - TOMEK do przodu i gońcie Tarnów.[/list]

JAM
15-11-2004, 21:23
No i mamy transfery, ale co tu wiele pisać, skoro nie mamy już najlepszego juniora Krzysia Buczkowskiego (trzymam kciuki aby nie zaprzepaścił szansy w Bydgoszczy i niech mu sie wiedzie bez kontuzji). Hamill okazał się za drogi, ale mamy Gjedee:), co Ty na to Wojtku?. A poza tym wielka niewiadoma. a co u WAS mili, jak transfery?

Pozdrawiam wszystkich tęskniących już za wiosną JAM

PS. Bratanku - obiecałeś ....

Wojciech Tymowicz
29-11-2004, 16:26
Witajcie wszyscy!

JAM - zaskoczył mnie Buczkowski że tak hop i już bez namysłu hmm
oby nie przepadł w tłumie.
Co do Gjedee ja osobiście go lubiałem skromny i dobry technicznie choć nie wirtuoz toru taki jak Hans ale w tym roku miał przykrą kontuzję i może dlatego brakowało mu u nas błysku.

Co u nas w transferach już piszę - Kuciapa i Tomek Rempała już podpisali i uwaga Mikel Max Karlsson u nas będzie napewno reszta też się już klaruje chyba że Baran coś wykręci bo coś nie bardzo go widzę.

Jak chcesz JAM to możesz do mnie na GG 2154218 napisać a inni też a tak naprawdę to wszyscy piszcie co u was słychać .

Pozdrawiam i czekam na wiadomości.

bolon
01-02-2005, 11:43
Co taka cisza w sppedwayku. Transfery dokonane, sezon idzie, wątek czas odświeżyć!

tomek81
01-02-2005, 18:30
Witam, tu Lublin,
u nas tragedia ze składem po transferach. I tak się zastanawiam, o co będziemy w tym sezonie walczyli i wychodzi mi, że tylko o przeżycie (oby nie o utrzymanie) Sąsiad zza miedzy (Rzeszów) nieżle się dozbroił- statystycznie rzecz biorąc mają niezłą paczkę.
A tak poza sportowymi emocjami - jestem b. ciekaw, jak w L-nie zostaną powitani Stachyrowie - banici z Lublina :-)))

ewusia
14-03-2005, 10:34
Pewnie wiecie o naszych problemach :evil: z tegorocznymi rozgrywkami. No ale wchodzimy w ten sezon pod nową nazwą Gdańska Korporacja Sportowa "Gwardia Wybrzeże" Gdańsk i uzyskaliśmy prawo startów w Ekstralidze. Będziemy startować pod nazwą Lotos Gdańsk. Wszystko to spowodowało kłopoty ze składem drużyny. Ale jest jak jest. Zobaczymy. I mam nadzieję że zarząd poradzi sobie z uzyskaniem licencji. Trzymajcie kciuki :roll:

Wojciech Tymowicz
04-04-2005, 16:42
Czołem wszystkim !

Niestety sezon rozpoczyna się z opóźnieniem i jak zawsze z kontuzjami - jakoś nigdy nie może się zacząć tak fajnie wszyscy jadą a jak już się wywrócą to wstają najwyżej z siniakiem i obdartą skórką.
Zal mi wszystkich poszkodowanych a najbardziej Rafałów takie sympatyczne chłopaki a Dobrucki będzie musiał chyba zakończyć karierę.
U nas standartowo Trojanowski w gipsie i junior Szyszka też .
Treningi nawet im idą - sprzęt też jest a resztę zobaczymy w praniu.

Tak naprawdę tylko Baran w Anglii jeżdzi i na razie skórę obdziera bo wyniki nijakie ma ale może coś się polepszy - na resztę musimy czekać.

Pozdrowionka dla wszystkich - dajcie głos co u was słychować.

JAM
10-04-2005, 21:33
Witam WAS w nowym sezonie:)
Mamy pierwszy meczyk za sobą ciężko troszkę było, ale dwa punkciki zostają w Grudziądzu. Pierwszy meczyk i pierwsze rozczarowania. Fakt tor był szybki, nie do końca odsypany, ale chyba słabo przepracowaną zimę, też było można zuważyć. No cóż Fajfer nie popisał się w ogóle, ale dajmy mu szansę. Rewelacja Fijałkowski, który przyszedł z Krakowa, waleczność, dobrze dopasowany sprzęt, taktyka. Stare wygi czyli Staszek i Kempes dali z siebie wszystko, tylko juniorów żal, oj długa droga przed nimi. Obcokrajowiec został w ... domku czyt. należy - pierwsze oszczędności, dobrze, że Brhel nie miał dnia ...
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy będą tu teraz częściej zaglądać. A już w środę kolejne emocje ...

tomek81
10-04-2005, 22:03
Tu Lublin,

dzisiaj przełknęliśmy bardzo gorzką pigułkę - przegrana z Rzeszowem w fatalnym stylu :cry: . Gdyby nie pech Rzeszowian, rozmiary naszej klęski byłyby jeszcze większe. Kto mógl do tego stopnia rozwalić naszą drużynę z ubiegłego roku, walczącą wtedy o awans do E-ligi.
Jeśli Rz-ów utrzyma swoją formę, bedzie murowanym faworytem do awansu.
Oj, będzie o czym myśleć przed snem :(
pozdrawiam Tomek

Wojciech Tymowicz
29-04-2005, 17:02
Witajcie !

TOMEK 81 - i widzisz forma była na 3 mecze a z Gorzowem klops
nie ma pewniaków.

JAM - Gjedee w super formie a u nas tak sobie chociaż jemu wasz tor leży.Ja natomiast nie będę mogł być na meczu z twoimi chłopakami bo mi wypadła komunia mojego młodzieżowca akurat - niestety nie będę ci mógł opisać co było .

Smutny ale pałen nadzieji na resztę sezonu pozdrawiam was mocno.

fizyk
07-06-2005, 22:39
Witam fanów żużelka.
Poniżej motorek syna Marka Kępy (Kacpra) z moim synkiem:
http://gfizyk.photosite.com/~photos/tn/63_1024.ts1118089874625.jpg
Lublin pozdrawia resztę Polski!

Tulla
30-06-2006, 14:23
I gdzie sie podzialiscie w tym roku, Milosnicy Zuzla!
Fizyku - mila pamiatka, szkoda tylko, ze Kacper juz nie jezdzi. Kto wie, moze bylby to talent godny ojca... :(

Siouxiee
04-08-2006, 10:15
I gdzie sie podzialiscie w tym roku, Milosnicy Zuzla!
Fizyku - mila pamiatka, szkoda tylko, ze Kacper juz nie jezdzi. Kto wie, moze bylby to talent godny ojca... :(

Emocje widac opadły z braku dobrych wyników naszych reprezentantów.. I ekstraliga tez w sumie jakby swój sezon już skończyła :roll:

marijah
09-11-2008, 19:07
szkoda że od dawna nikt juz nie pisze na tym forum :(

naLeśnik
09-11-2008, 21:48
szkoda że od dawna nikt juz nie pisze na tym forum :(
teraz sezon ogórkowy więc nie ma się co dziwić ;)

ps. gratki za tytuł mistrzowski :lol:

marijah
11-11-2008, 18:04
szkoda że od dawna nikt juz nie pisze na tym forum :(
teraz sezon ogórkowy więc nie ma się co dziwić ;)

ps. gratki za tytuł mistrzowski :lol:

dziękuje bardzo :)

z tym sie zgodze że jest po sezonie ale ja zauważyłam że ostatni post jest z daty 4 sierpien 2006 czyli ponad 2 lata temu!!!!

fani żużla juz tu nie zaglądają :(

marijah
11-11-2008, 18:04
szkoda że od dawna nikt juz nie pisze na tym forum :(
teraz sezon ogórkowy więc nie ma się co dziwić ;)

ps. gratki za tytuł mistrzowski :lol:

dziękuje bardzo :)

z tym sie zgodze że jest po sezonie ale ja zauważyłam że ostatni post jest z daty 4 sierpien 2006 czyli ponad 2 lata temu!!!!

fani żużla juz tu nie zaglądają :(

ZUZEK
14-07-2009, 14:54
Witam wszystkich kibiców!

Nasza drużyna wygrała wczorajsze zawody w Anglii :lol: .
Zarówno baraż jak i finał zapowiadają się ciekawie.

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników czarnego sportu od kibica CKM :D

ZUZEK
20-07-2009, 12:35
Jednak zwyciężyliśmy - WIELKIE BRAWA !!!!

http://bi.gazeta.pl/im/4/6837/z6837844X.jpg

naLeśnik
21-07-2009, 09:00
O tak to były piękne zawody!!

Golob od zera do bohatera.....szkoda że nasi kibice zwątpili i wcześniej wygwizdali Tomka.

ZUZEK
21-07-2009, 10:34
Zgadzam się - super ściganie (co niestety staje się dziś rzadkością).

Oglądałem retransmisję ale i tak czułem dreszczyk emocji.

Znając wcześniej wynik nie miałem pojęcia jak dobiją do Australii....

Co do Golloba - myślę, że i tak z roku na rok coraz więcej kibiców go docenia.
Ale łaska kibica na pstrym koniu jeździ...

Pozdrawiam

zenon_arch
29-07-2009, 09:52
Gollob jest instytucją w polskim żużlu. I jak to z takimi bywa nie wszystkim pasuje

ZUZEK
25-08-2009, 13:24
Czy Unia zawalczy?
Czy Leszno stać na niespodziankę (w opinii niektórych - cud).
I w jakim składzie pojedzie CKM...... :roll:

Przekonamy się w niedzielę:

http://www.ckmwlokniarz.pl/images/articles/plakat_unia.jpg

ponadczas
25-08-2009, 15:03
Czy Unia zawalczy?
Czy Leszno stać na niespodziankę (w opinii niektórych - cud).

ech.. A miało być tak pięknie.. Póki co - dostało się naszym "gwiazdorom" w lokalnych mediach.
Pozdrawiam Lewoskrętnych.
Tych z Częstochowy również.. :wink: :D Po ile teraz bilety w "Czewie"?

ZUZEK
26-08-2009, 07:14
Witam.

Fakt. Leszno nie ma szczęścia do CKM w tym roku... :roll:

Co do ceny biletów:

- ulgowy 22 zł
- normalny 28 zł
- sektor centralny 35 zł

Z tego co wiem są tańsze niż na innych stadionach. A frekwencja i tak słaba. :cry:

Pozdrawiam. :)

ponadczas
26-08-2009, 12:24
Fakt. Leszno nie ma szczęścia do CKM w tym roku... :roll:

Nie jest źle - w nieśmiertelnym i megagenialnym menedżerze żużlowym braci Mańskich, Unia właśnie wygrała z Włókniarzem :wink:
Ktoś jeszcze lubi sobie ten menadżer włączyć i przeklikać kilka meczy? :D

cinzento
27-12-2009, 16:25
Przeklikać pare meczy?
Jak siąde do tego w pracy to mija mi kilka sezonów i kończe jak sie dorobie dopiero rewelacyjnego juniora:)
Najlepsza gra!

LukaEgon
28-12-2009, 12:43
Jeśli żużel to tylko na żywo 8) Ale w tym sezonie ja odwieczny kibic mogę chodzić smutny i załamany wynikami mojej drużyny :(

jola_krzysiek
31-03-2011, 12:27
Czy będziemy oglądać zawody z wrażeniem ścigających się motorowerków? Czy podniesie się Wam poziom adrenaliny słysząc delikatne bzyczenie silnika Rune Holty?
A może trzeba pójśc dalej i wprowadzić ograniczenia emisji hałasu w F1?
Podobno część naszych zawodników już się łamie, mają bowiem intratne kontrakty poza naszą ligą. A co mają powiedzieć młodzi adepci żużla, których nie będzie stać na częste wymiany przegrzanych silników? Lobby producentów nowych tłumików górą!
K.