PDA

Zobacz pełną wersję : Dom w Astrach z Archonu



PTYŚ23
31-01-2011, 18:53
Witam Forumowiczów.
Jestem świeżym urzytkownikiem.
Interesuje mnie zakup projektu w Astrach lecz nic nie mogę znaleść na jego temat.
Pozwoliłem sie przyłaczyc bo bedę budowac dom w Astrach i chciałem skorzystać z Waszych doświadczeń. W tej chwili zbieram dokumenty i jestem na etapie zakupu projektu.Mam już Inspektora nadzoru budowlanego,geodeta też już robi mapkę,przyłącza w drodze.Proszę o jakąkolwiek pomoc Tych co już posiadają taki domek.Zdjęcia mile widziane.Podam mój adres mailowy do ewentualnej korespodencji : [email protected].
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam znad Bałtyku.
Rafał :bye:

PTYŚ23
05-02-2011, 20:19
:( Widzę że nie ma chętnych co by sie wymienili doświadczeniem budowy tego domku :(
Postanowiłem i tak kupić ten projekt tak wiec może ja wymienie sie doświadczeniem i wrzucę w przyszłości jakieś fotki.Pozdrawiam Forumowiczów ,,muratoradom,,

Warmia
05-02-2011, 20:49
Witam!
Jeśli mogę poradzić, to może poszukaj w dziennikach budowy. Nie wiem, czy próbowałeś wrzucić nazwę projektu w wyszukiwarkę.
Tak poza tym życzę powodzenia w budowaniu i trzymam kciuki za kolejnego budowniczego. My jesteśmy na etapie stan surowy otwarty i czekamy do marca na rozpoczęcie kolejnego etapu.
Powodzenia. :D

Acia86
08-02-2011, 10:39
http://archon.pl/projekty-domow-forum-temat/55 zobacz tu mam nadzieję że się przyda my planujemy tez wybudowac ten domek ale na razie wszystko stoi w miejscu :( mam nadzieje że pomoglam...

Hortensja17
26-03-2012, 12:36
Witajcie Astrowicze!

Chciałam trochę odświeżyć temat i zapytać jak Wasze budowy domu w astrach? Również jesteśmy zainteresowani tym projektem i jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku rozpoczniemy budowę.
W internecie mało jest informacji na temat tego projektu, my już mamy pomysły na wprowadzenie pewnych zmian.
Bardzo bym prosiła o jakieś sugestie, a najlepiej zdjęcia z poszczególnych etapów budowy. Może ktoś z Was ma już zdjęcia urządzonych wnętrz ;)

Hortensja17
05-10-2012, 12:18
Czy jest na forum ktoś kto buduje dom w astrach? Interesują mnie przede wszystkim aranżacje wnętrz :) a przede wszystkim to jak wykończyliście łazienkę u góry, która jak dla mnie jest dosyć trudnym tematem ..